Jump to content
Dogomania

Hotelik dla psów


Zuzanna_S

Recommended Posts

Witam wszystkich zainteresowanych.

Na przełomie kwietnia i maja otwieramy hotelik dla psów.
Na chwilę obecną dysponujemy dziesięcioma pojedynczymi kojcami, krytymi, zabudowanymi z trzech stron oraz budą. Teren, na którym będą psiaki to prawie dwa hektary położone malowniczo pośród pól i odgrodzone rzeką przylegającą do siedliska oraz lasem. Jest dostatecznie dużo miejsca na zabawę oraz pracę z ogonkami. Przyjmujemy psy duże i małe, łagodne oraz te których wychowanie pozostawia sporo do życzenia :) Oczywiście każdy psiak jest inny, każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie...
Weterynarz dojeżdżający na telefon, w stałym kontakcie. W razie problemów z transportem psiaka, jesteśmy w stanie ( w granicach rozsądku) go zapewnić.

Szczegóły mogę przesłać w odpowiedzi na konkretne pytania, prywatnie na Dogomanii lub mailowo.


Pozdrawiam


Zuzanna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ati']jeżeli się tu ogłaszasz, powinnas zamiescic zdjęcia, adres, kto z Dogomaniakow cie zna, kto poleca itd., za dużo oszustow chce się dorabiac na hotelowaniu psów, i tak najpierw powinnas być sprawdzona[/QUOTE]


Witaj Ati, dlatego też napisałam że na wszystkie zapytania będę odpowiadać indywidualnie, również dotyczące poleceń czy znajomości - aczkolwiek nie chciałabym być postrzegana poprzez pryzmat posiadanych znajomych. Nie wiem jakie miałaś doświadczenia z hotelami, ale przykre jest że masz takie nastawienie :( .
Informacja jest ogólna - tylko i wyłącznie w tym celu zamieściłam tu ogłoszenie. Czy mogłabyś sprecyzować co miałaś na myśli mówiąc o "sprawdzeniu" ? Trochę już w tym siedzę, aczkolwiek do tej pory tylko i wyłącznie dla kilku wybranych osób i nie spotkałam się z żadnym ogólnym gremium, które mogłoby o tym zadecydować - decyzja leży tylko i wyłącznie po stronie właściciela psiaków lub sponsorów.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ati , ależ tak , tutaj całkowicie się zgadzam. Chodziło mi raczej o to, że chciałabym by taka weryfikacja odbyła się osobiście, po konkretnym telefonie czy mailu, niepolegająca na "wrzuceniu" zdjęć- zbyt wiele naoglądałam się afer na Dogo, a uczestniczyć raczej nie mam ochoty, co pewnie jest zrozumiałe :)

Link to comment
Share on other sites

Zuzanna, prawde mówiąc lepiej byś wyglądała podając publicznie dane takie, jak adres, osoby polecające, które mogą sie wypowiedzieć na temat oferowanej przez Ciebie opieki.
Ewentualnie podaj chociaż okolicę, żeby było wiadomo, kto ma blisko do Ciebie i może rozważyć Twój hotelik.

Link to comment
Share on other sites

o stanie psa, jego zachowaniu, kup..., i wszystkim moge sobie pisac na Pv
takze uzgadniac stawke dzienna moge na Pv
ale zdjecia hotelu, kojcy, bud, wybiegu
adres- pelny kontakt, NIP, Rgon
powinny byc oficjalne
a tak jestes dla mnie kolejnym cwaniaczkiem, ktory chce sobie tu znalezc klientele
wrzucasz mini wateczek, otwieram hotelik i ciu ciu
i pisze ze pv, pv, pv
jak ci dadza psy-prosze bardzo
my w Fundacji takich w ogole nie bierzemy pod uwage

Link to comment
Share on other sites

Droga Ati, ja nikogo nie zmuszam do proponowanej przeze mnie oferty, natomiast nie rozumiem dlaczego, skoro moja oferta Ci nie odpowiada w ogóle zawracasz sobie głowę :) Kto będzie chciał i miał konkretne pytanie, uzyska wszystkie potrzebne mu informacje. Tekst o "cwaniaczkowaniu" mogłaś sobie darować, jak widać nawet nie chciało Ci się zweryfikować informacji o mnie - tylko zaśmiecasz wątek...
Moim wyborem jest to, że chcę otrzymywać konkretne zapytania a nie rozpisywać się na milion postów na Dogomanii, o tym co , jak , gdzie i kiedy....

Link to comment
Share on other sites

Ok, czyli to nie jest poważna oferta :) Dzięki za uściślenie :)

Ludzie, zanim się zgłoszą, lubią zweryfikować ofertę, zerknąć np. na mapę i zobaczyć, jaki jest dojazd i otoczenie, jakie są warunki oferowane w hoteliku, czy hotelik jest w pełni oficjalny itd. Bez podania nazwy, adresu, jakichkolwiek konkretów to ogłoszenie równie dobrze mogło by oferować sprzedaż dyń i przetworów z nich.

Link to comment
Share on other sites

Sybel, oczywiście zastanawiałam się poważnie nad tym czy podawać jakiekolwiek dane odnośnie osób, które znam -czy może przypadkiem nie przesadziłam, jednakże dostałam odpowiedź że jeżeli ktokolwiek będzie chciał się skontaktować to jak najbardziej - z tym że telefonicznie lub facebookowo, ze względu na problemy Dogo jako strony w ogóle...

Jeżeli chodzi o miejsce to jest to miejscowość Życzyn, pogranicze województwa mazowieckiego i lubelskiego. Jeżeli chodzi o kojce to mogę ci przesłać zdjęcia na maila, jeżeli jesteś zainteresowana - głównym powodem mojej niechęci do zamieszczania tutaj zdjęć jest konieczność ich formatowania i wszystkich cyrków których nie lubię robić, a moja prywatna strona dopiero powstaje :)
Co do transportu,to zawsze będzie istniała możliwość dogadania się... Blisko jest również do stacji KM bezpośrednio ze śródmieścia w Warszawie - jeśli ktokolwiek miałby ochotę....
Ale szczerze mówiąc, samochodem jedzie się do godziny, co czasami przy warszawskich korkach jest możliwe, z tym że dojechanie z centrum do np. Wilanowa :) Sprawdziłam na własnej skórze....

Link to comment
Share on other sites

Zuzanna - super, to już sa jakies konkrety, przynajmniej wiadomo, jaki to rejon :) O to chodzi, żeby ludzie, zanim zaczną sie zgłaszać, wiedzieli, czy w ogóle dany hotelik wchodzi w grę ;) Widzisz, tu naprawde potrzeba DOBRYCH, uczciwych miejsc. Dobre zaprezentowanie się to mądry krok, zeby zacząć wyrabiać sobie opinię. A że strona kiepska - cóż, wiadomo nie od dziś ;)

Link to comment
Share on other sites

Sybel, dlatego na razie rzuciłam hasełko, może nie do końca szczegółowe, bo nie wszystko mamy już teraz dopięte na ostatni guzik, ale wiem że jeżeli ktoś potrzebujący by się zgłosił to można by ustalać terminy i całą resztę, prawda ? Wiesz, tak do tej pory robiłam to wybiórczo dla najbardziej potrzebujących psiaków. Mieszkając w Warszawie, nie ma zbyt dużych możliwości...Natomiast teraz to zupełnie inna sytuacja...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ati']każdy jak akurat znajde aktualny, będę ...,,postulować"..., wiedze , ze masz wielki problem z danymi, sprawe zdglosilam do moderatora, masz Tablice tam się ogłaszaj w ten sposob[/QUOTE]

Ati, powiedz mi, bo możliwe że po prostu jestem niedoinformowana - w którym miejscu w regulaminie forum jest napisane, że mam obowiązek udostępnić taką informację o którą pytasz? W ogólnym nic nie ma, a z załącznika nie można skorzystać ponieważ jest komunikat "file not found" ...
Ty natomiast jesteś bardzo agresywna, i nie wiem w sumie dlaczego... Jakieś problemy masz?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...