Jump to content
Dogomania

MOŁDAWIA 15-16.06.213 2x cacib Mołdawia, 2x cac Honduras,2x cac Costa Rica


krzysio

Recommended Posts

[FONT=system][FONT=arial black][SIZE=4]
Dzi[SIZE=4]ś[/SIZE] wrócili[SIZE=4]ś[/SIZE]my z wystaw w Mołdawii tam na finałach ogłos[SIZE=4]zono jakie wystawy b[SIZE=4]ę[/SIZE]d[SIZE=4]ą[/SIZE] w czerwcu...dlatego...[/SIZE][/SIZE][/FONT][/FONT];)
[FONT=system][FONT=arial black][SIZE=4][SIZE=4][/SIZE]Wybieramy si[SIZE=4]ę[/SIZE] busem na wystawy do Mołdawii także w czerwcu.[/SIZE][/FONT][/FONT]
[FONT=arial black][SIZE=4][SIZE=4]N[/SIZE]a tych wystawach mo[SIZE=4]ż[/SIZE]na otrzymać championaty:
1. [SIZE=4]Champion Mołdawia
2. Grand Champion Mołdawia
3. Champion Honduras
4. Champion Costa Rica

Przyjmujemy zapisy na b[SIZE=4]usowy wyjazd[SIZE=4] [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/FONT]:multi::multi::multi:
[FONT=arial black][SIZE=4]kontakt: [email][email protected][/email]
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[TABLE="align: center"]
[TR]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[CENTER][CENTER][CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=#FF0000][SIZE=5]1[SIZE=5]5-16[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5]июня[/SIZE] 2013[/COLOR] в Республике Молдова состоятся Международные Выставки Собак [COLOR=#FF0000]2xCACIB-[SIZE=5]FCI [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=#FF0000][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=#FF0000]"[SIZE=5]SUMM[SIZE=5]ER[/SIZE] 2013[/SIZE]"[SIZE=5] [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT], а также [SIZE=5]две национальные выставки (2хСАС)[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=#FF0000][SIZE=5] дву[SIZE=5]х других го[SIZE=5]сударств.[/SIZE][/SIZE][/SIZE][SIZE=5][SIZE=5][SIZE=5][SIZE=5] [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]



[FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=#FF0000]Заявки на участие оформлять через наш[/COLOR] [/SIZE][/FONT]
[URL="http://www.fci.md/img/doc/EntryForm.doc"][B][FONT=Arial][SIZE=4]Заявочный лист[/SIZE][/FONT][/B][/URL][/CENTER]


[CENTER][B]ENTRY FEE[/B]
[B]For foreign citizens
CACIB-FCI[/B]
15-04-2013 – 30-04-2013 – 45 Euro
01-05-2013 – 31-05-2013 – 50 Euro
01-06-2013 – 05-06-2013 – 60 Euro
Class Baby, Puppy – 20 Euro
Veteran class – free
[B]2xCAC ___ - 70 Euro
2xCAC ___ – 70 Euro[/B]
[B]For moldavian citizens
CACIB-FCI[/B]
15-04-2013 – 30-04-2013 – 300 Lei RM
01-05-2013 – 05-06-2013 – 350 Lei RM
Class Baby, Puppy – 250 Lei RM
Veteran class – free
[B]2xCAC ___ - 70 Euro
2xCAC ___ – 70 Euro[/B][/CENTER]

[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']w planach mam ten wyjazd.[/QUOTE]


To może pojedziesz z nami:lol:

[COLOR=#000000][COLOR=#000000]Jedziemy busem,
mamy wolne miejsca,
zarezerwowany tani hotel.[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000]Warto pojechać[/COLOR][/COLOR]:lol:
[COLOR=#000000][COLOR=#000000]więcej info.kontakt: [/COLOR][/COLOR][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']Dzięki za propozycję, ale jadę z Krzysiem - bo podał mi juz warunki cenowe i wyjazdowe i wiem ze na pewno pojedzie. A dla mnie ten wyjazd jest bardzo ważny i nie mogę pozwolić sobie na zgłoszenie i nie pojechanie.[/QUOTE]


No to do zobaczenia na wystawie w Mołdawii:lol:

Link to comment
Share on other sites

My tez sie wybieramy ze sprawdzona ekipa krzysia :cool1:
Michał13 -piszesz "zawsze" - a ja czesto bywam za granica na wystawach i jakoś Ciebie nie spotkałam ? ani tym bardziej Twojej ekipy /no bo pojedyńcza osobe to fakt, mozna przegapic /:eviltong:
z krzysiem było juz duzo osób, ogłasza sie tu tez ENDRIUTRACKER i ma zawsze fotki z wyjazdów, a sorry ale Ty niezidentyfikowany jestes -nikt nie widział, nikt nie słyszał;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tascha']My tez sie wybieramy ze sprawdzona ekipa krzysia :cool1:
Michał13 -piszesz "zawsze" - a ja czesto bywam za granica na wystawach i jakoś Ciebie nie spotkałam ? ani tym bardziej Twojej ekipy /no bo pojedyńcza osobe to fakt, mozna przegapic /:eviltong:
z krzysiem było juz duzo osób, ogłasza sie tu tez ENDRIUTRACKER i ma zawsze fotki z wyjazdów, a sorry ale Ty niezidentyfikowany jestes -nikt nie widział, nikt nie słyszał;)[/QUOTE]

Z przykrością muszę stwierdzić że ja Ciebie również na żadnej wystawie nie widziałem, a na wielu byłem, " z krzysiem było juz duzo osób, ogłasza sie tu tez ENDRIUTRACKER i ma zawsze fotki z wyjazdów " - nie muszę wstawiać fotek, nie jest to obowiązek aby uwiarygodnić swoją obecność na danej wystawie. " Michał13 -piszesz "zawsze" - a ja czesto bywam za granica na wystawach i jakoś Ciebie nie spotkałam ? ani tym bardziej Twojej ekipy /no bo pojedyńcza osobe to fakt, mozna przegapic /:eviltong:" -zwróć uwagę od kiedy są moje wpisy na temat wyjazdów zbiorowych i wtedy wypowiadaj Swoje ciekawe poglądy. " a sorry ale Ty niezidentyfikowany jestes -nikt nie widział, nikt nie słyszał;-) " - nie wiem kogo pytałaś i co oglądałaś to już jest Twój problem. " Michał13 -piszesz "zawsze" - a ja czesto bywam za granica na wystawach......" - patrząc na ilość zdobytych przez Twoje psy Championatów to tak dużo za granicę niestety nie jeżdzisz:eviltong: a szkoda - może wtedy byś mnie spotkała i nie pisała takich ciekawych opowiadań. Gorąco Ciebie Pozdrawiam

Edited by Michał13
Link to comment
Share on other sites

Ha,ha,ha -no coz, jesli faktycznie bywałbys ze zorganizowana przez siebie ekipa na wystawach tak jak sie ogłaszasz, to zwyczjanie byś pokazał zdjęcia i pochwalił sie relacjami z wystaw, a nie atakował od razu kazdego, kto sie tym zainteresuje.
No chyba ,ze cos kręcisz jednak :evil_lol:
Relacji jakichkolwiek z wyjazdów brak, w mailach nie da sie od Ciebie dowiedziec ile ma kosztowac wyjazd, ile nocleg i gdzie tak naprawde ten nocleg bedzie , jakim autem bedzie wyjazd i kto bedzie kierowca, no i skoro nikt Cie nie zna i nie widział tej Twojej grupy zorganizowanej, to jaka gwarancja, ze wplacając Ci kase za wyjazd ten wyjazd sie faktycznie odbedzie :crazyeye:
Reklamujesz sie ,ze organizujesz wyjazdy grupowe- ale poza tym zero jakichkolwiek informacji. Uważasz ,ze ludzie w ciemno beda jechac ???

Link to comment
Share on other sites

w poprzednim poście prosiłem, abyś zwróciła uwagę, od kiedy są moje wpisy na temat wyjazdów grupowych.
Resztę pozostawiam bez komentarza
Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia w czerwcu w Mołdawii, będę z transparentem specjalnie dla wszystkich którzy o nas nie słyszeli i nie widzieli, zapraszam na lampkę wspaniałego bezpłatnego wina musującego:)

Link to comment
Share on other sites

Ale po co tyle podejrzeń i kłótni, czyżby jakaś walka o "klienta"? Jeśli ktoś chce i ma jechać to pojedzie ;) Chyba lepiej cieszyć się, że Polaków na danej wystawie będzie więcej i zgrać się w jedną ekipę niż atakować na wzajem i tworzyć własne obozy?
Jedynie mogę dodać, że wybieram się na te wystawy z Michał13, jeździmy co jakiś czas razem od jakiegoś czasu, nigdy nie było żadnych problemów. Owszem większe/zbiorowe wyjazdy organizuje od niedawna, bo dopiero teraz ma na to warunki, ale ilość osób nie ma większego znaczenia w kwestii samej organizacji (dojazdu, hotelu, postojów), a to zawsze bylo ok. Więc mogę ręczyć, że o oszustwie mowy nie ma.

A pomijając kto z kim i jak - chętnie spotkam się z Wami WSZYSTKIMI na wystawie i WSPÓLNIE pokibicuje "naszym"! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Ale po co tyle podejrzeń i kłótni, czyżby jakaś walka o "klienta"?[/QUOTE]
wiesz, ja wyjazdów nie organizuje chętnie natomiast bywam uczestnikiem ;)
ale jak sie nie mozna niczego dowiedziec bo zwykłe informacje sa owiane jakąs dziwna tajemnica nie wiedziec czemu to chyba większośc osób nabiera podejrzeń

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tascha']wiesz, ja wyjazdów nie organizuje chętnie natomiast bywam uczestnikiem ;)
ale jak sie nie mozna niczego dowiedziec bo zwykłe informacje sa owiane jakąs dziwna tajemnica nie wiedziec czemu to chyba większośc osób nabiera podejrzeń[/QUOTE]

Jasne - ja tak samo, bo to wygodna sprawa ;) Rozumiem obawy i myślę, że początkującemu organizatorowi Wasze komentarze dużo dadzą, sama lubie mieć konkretne informacje. Po prostu da rade wszystko zalatwic miło i bez agresji ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tascha']wiesz, ja wyjazdów nie organizuje chętnie natomiast bywam uczestnikiem ;)
ale jak sie nie mozna niczego dowiedziec bo zwykłe informacje sa owiane jakąs dziwna tajemnica nie wiedziec czemu to chyba większośc osób nabiera podejrzeń[/QUOTE]



"...[COLOR=#000000]ale jak sie nie mozna niczego dowiedziec bo zwykłe informacje sa owiane jakąs dziwna tajemnica nie wiedziec czemu to chyba większośc osób nabiera podejrzeń" [/COLOR]-w każdym mailu podaję numer komórki, osobom zainteresowanym wyjazdem udzielam wszelkich informacji dotyczących danego wyjazdu.
Nie pamiętam, a nie jestem osobą w podeszłym wieku, telefonu od Ciebie w sprawie jakiegokolwiek wyjazdu więc skąd ta kolejne złośliwości o "dziwnej tajemnicy". [COLOR=#000000]- być może jednak się mylę, proszę przypomnij mi o jaką wystawę chodziło.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Michał13']w poprzednim poście prosiłem, abyś zwróciła uwagę, od kiedy są moje wpisy na temat wyjazdów grupowych.
Resztę pozostawiam bez komentarza
Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia w czerwcu w Mołdawii, będę z transparentem specjalnie dla wszystkich którzy o nas nie słyszeli i nie widzieli, zapraszam na lampkę wspaniałego bezpłatnego wina musującego:)[/QUOTE]
Chętnie Cię poznam, wina musującego nie lubię, wolę dużo bardziej wytrawne lub pół i czerwone - mają doskonałe. Taschę widziałam na wielu zagranicznych wystawach. Jej psy zdobyły wiele nagród na zagranicznych wyjazdach i chwalebnie promują polską kynologię.
I mam nadzieję na wspólne kibicowanie polskim psom.
A tak swoją drogą to by się było fajnie poznać. Przynajmniej mnie jest dużo łatwiej rozmawiać na forum z osobą którą kojarzę w realu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krzysio'][FONT=system][FONT=arial black][SIZE=4]
Dzi[SIZE=4]ś[/SIZE] wrócili[SIZE=4]ś[/SIZE]my z wystaw w Mołdawii tam na finałach ogłos[SIZE=4]zono jakie wystawy b[SIZE=4]ę[/SIZE]d[SIZE=4]ą[/SIZE] w czerwcu...dlatego...[/SIZE][/SIZE][/FONT][/FONT];)
[FONT=system][FONT=arial black][SIZE=4]Wybieramy si[SIZE=4]ę[/SIZE] busem na wystawy do Mołdawii także w czerwcu.[/SIZE][/FONT][/FONT]
[FONT=arial black][SIZE=4][SIZE=4]N[/SIZE]a tych wystawach mo[SIZE=4]ż[/SIZE]na otrzymać championaty:
1. [SIZE=4]Champion Mołdawia
2. Grand Champion Mołdawia
3. Champion Honduras
4. Champion Costa Rica

Przyjmujemy zapisy na b[SIZE=4]usowy wyjazd[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/FONT]:multi::multi::multi:
[FONT=arial black][SIZE=4]kontakt: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
[/SIZE][/FONT][/QUOTE]


Dziś potwierdzili wystawy na czerwiec:multi:


[FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=#FF0000]15-16 of [SIZE=5]June[/SIZE] 2013[/COLOR] [/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][FONT=&quot]International Dog Shows in Republic of Moldova[/FONT] [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=#FF0000]"SUMMER[SIZE=5] 2013[/SIZE]"[SIZE=5] [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=#FF0000][COLOR=#FF0000][COLOR=red][FONT=&quot] 2xCACIB-FCI,[SIZE=5][FONT=Comic Sans MS] [/FONT][/SIZE] 2xCAC-Costa Rica & 2xCAC-[SIZE=5][FONT=Comic Sans MS]Honduras.[/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000]Jedziemy busem[/COLOR]:multi:[COLOR=#000000],[/COLOR]
[COLOR=#000000]mamy jeszcze 1 wolne miejsca[/COLOR]:placz:[COLOR=#000000], [/COLOR]
[COLOR=#000000]zarezerwowany tani hotel[/COLOR]:lol:[COLOR=#000000].

[/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]więcej info.kontakt: [/COLOR][/COLOR][/COLOR][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...