Jump to content
Dogomania

Płatności - Doglle.com


jamnicze

Recommended Posts

Proszę pilnie o informację.

Czy ktoś zgłaszał psa za pomocą Doglle.com ?
Czy konto które podają jest ich, czy organizatora wystawy? Nie widzę adresu, a przez to mam problem ze zrobieniem przelewu.

Jeżeli to ich konto, to jak jest liczony termin płatności.
Czy miał ktoś problemy ze zgłoszeniem lub płatnością za ich pośrednictwem?

Bardzo proszę o wskazówki i opinie.

Link to comment
Share on other sites

Na pewno nie idzie to na konto organizatora, ja zgłosiłam psa tam, a wpłaciłam kasę przed zgłoszeniem na konto organizatora, Doglle dolicza sobie prowizję. W tytule wpłaty umieszczasz nr zgłoszenia więc generalnie z odczytaniem za którego psa nie powinni mieć problemu.

Na resztę pytań nie umiem odpowiedzieć, bo tylko ten jeden jedyny raz na Nitrę zgłaszałam i to popełniłam błąd i dosyłałam pocztą zgłoszenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guciek']Na pewno nie idzie to na konto organizatora, ja zgłosiłam psa tam, a wpłaciłam kasę przed zgłoszeniem na konto organizatora, Doglle dolicza sobie prowizję. W tytule wpłaty umieszczasz nr zgłoszenia więc generalnie z odczytaniem za którego psa nie powinni mieć problemu.

Na resztę pytań nie umiem odpowiedzieć, bo tylko ten jeden jedyny raz na Nitrę zgłaszałam i to popełniłam błąd i dosyłałam pocztą zgłoszenie.[/QUOTE]
Dzięki za odpowiedź :).

Trochę mnie zmartwiłaś, tzn, że oni nie przesłali zgłoszenia? Może dlatego, że nie zapłaciłaś u nich. Ja już przelałam pieniądze. Prowizję pobierają, owszem, ale jakbym wysyłała zgłoszenie pocztą, to też płacę, chociażby za znaczek.
Boję się tylko co z tymi terminami :shake:

[B]Może ktoś jeszcze korzystał z pośrednictwa tego systemu? [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']Dzięki za odpowiedź :).

Trochę mnie zmartwiłaś, tzn, że oni nie przesłali zgłoszenia? Może dlatego, że nie zapłaciłaś u nich. Ja już przelałam pieniądze. Prowizję pobierają, owszem, ale jakbym wysyłała zgłoszenie pocztą, to też płacę, chociażby za znaczek.
Boję się tylko co z tymi terminami :shake:

[B]Może ktoś jeszcze korzystał z pośrednictwa tego systemu? [/B][/QUOTE]

Napisałam do nich maila, do Słowaków także. Doglle kazało skontaktować się z organizatorem, organizator kazał wysłać pocztą. Ja bodajże im wtedy nawet pisałam, żeby anulowali moje zgłoszenie w doglle, bo dwa razy płacić nie zamierzałam, nikt by mi nie oddał przecież..
Terminy chyba są takie same jak u organizatora, bo ja pamiętam, że zgłaszałam szybko, żeby taniej było i żeby doglle załapało na tańszy termin.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...