Jump to content
Dogomania

Rudego Misia już nie ma..........


AleksandraF

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AleksandraF']Nowy bazar na Rudego: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/243046-CIUCHarnia-damska-(kiece-bluzki-butki-itd)-sporo-XS-S-na-Rudego-Misia-do-15-05"][COLOR=#000080]ciuchy babskie raczej małe[/COLOR][/URL] Zapraszam :cool3:[/QUOTE]
No to lecim, miłe Panie! :scared:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AleksandraF']A Mondo Cane psa raz ogłosiło i tyle... z tego co wiem, to już wrzucali w sieć apele, żeby im w miarę możliwości roboty nie dokładać, bo nie dają rady...[/QUOTE]

Troche dziwna postawa organizacji z zalozenia pomagajacej wlasnie psom... Raczej powinni sie cieszyc, ze mlode osoby sie angazuja i prosza tylko o pomoc, a nie zwalaja na nich robote... A w zamian mogliby zyskac chetnych pomocnikow/wspolpracownikow nawet chyba? :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anemon']Troche dziwna postawa organizacji z zalozenia pomagajacej wlasnie psom... Raczej powinni sie cieszyc, ze mlode osoby sie angazuja i prosza tylko o pomoc, a nie zwalaja na nich robote... A w zamian mogliby zyskac chetnych pomocnikow/wspolpracownikow nawet chyba? :-([/QUOTE]


no i trochę kaski od nowych ludzi

Link to comment
Share on other sites

yyyy nie no, chyba źle zrozumiałyście...

ich jest mala grupka w JG, u nas do tej pory NIKT nic nie robił, a schron mamy kiepski... Zebrała się grupa, zorganizowała, ale jest ich zwyczajnie za mało. A też przecież pracują, uczą się... każdy do nich dzwoni z każdą sprawą i już musieli ludzi przystopować ze zgłoszeniami jednocześnie tłumacząc, że sporo można zdziałać samemu a nie z każdą pierdołą do nich.. no i od czegoś też jest policja. Fizycznie już nie dawali rady... a każde choćby udostępnienie, ogłaszanie to kolejne godziny przed kompem.

Więc ja ich rozumiem, mamy na FB grupę miasta i powiem Wam, że ludzie mogą mieć dosyć, że 98% wpisów tam jest od Mondo Cane.. wszędzie ich pełno, ogłoszeń o poszukiwaniu domu... Po prostu w JG ludzie nie robili do tej pory nic i niewiele rozumieją... samo to, że nie ma u nas DT o czymś świadczy...

a szefem naszego schroniska jest szef TOZu, jego żona jest w sądzie koleżeńskim, ręka rękę myje, on sam swoje schronisko kontroluje... no paranoja..

Ciężka ta nasza Jelenia.

[B]ewelinajg[/B], bazarku nie reklamowałam, bo jeszcze rano nie było wątku na maj. Zaraz sprawdzę czy jest.

Link to comment
Share on other sites

to macie pole do popisu. Tym bardziej wszyscy powinni się jednoczyć i walczyć. Zaczęli coś fajnego i powinni to pociągnąć. Przecież każda Fundacja czy Organizacja jakoś zaczynała. Można zacząć w szkołach: robić zbiórki karmy i rzeczy materialnych. Moi synowie nie raz przychodzili i mówili,że w szkole jest zbiórka na bezdomne zwierzęta- dawałam co miałam, pieniądze też.

Link to comment
Share on other sites

no to to ciągną, wystarczy zajrzeć na ich FB. A ja się włączać nie będę, bo zupełnie nie mam czasu. Prowadzę stowarzyszenie zajmujące się dzieciakami z domu dziecka. Czasem na dogo bazarkuję jak mnie ktoś poprosi, a Rudy spadł na te Janowice.. i musiałam coś zrobić, bo jako jedyna miałam konto na dogo i jakieś wyobrażenie co można zrobić.. Ale nie znaczy to wcale, że mam na to czas :-( tyle, że życie zmusza.

Link to comment
Share on other sites

Rudy Misiu, zaglądam do Ciebie wieczorkiem... :glaszcze:

Może ktoś miałby chwilkę i przejrzał listę użytkowników z JG i do tych, co nie mają wyraźnego zapisu, żeby nie zapraszać - powysyłał zaproszenia...?

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/memberlist.php?&field2=Jelenia&order=desc&sort=posts&pp=50[/URL]
lub
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/memberlist.php?&field2=Jelenia+Góra&order=desc&sort=posts&pp=50"]http://www.dogomania.pl/forum/memberlist.php?&field2=Jelenia+Góra&order=desc&sort=posts&pp=50




[/URL]

Edited by inka33
Link to comment
Share on other sites

[quote name='AleksandraF']A co u Kaytoona? Ile on już na Dt jest? Tyle, że on ma "charakterek".... a Miś łagodny, to może mu się szybciej poszczęści...[/QUOTE]
Teraz u Murki to już prawie rok... :sad: (nie, żeby mu źle tam było!)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...