Jump to content
Dogomania

Piękna Cindy już w domu, dalej liczy na naszą pomoc jest w trakcie leczenia !!


Crys

Recommended Posts

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Sprawozdanie ze spaceru z Cindi od opiekunki :)[/B]

[QUOTE]Gdy dziś przyszłam do schroniska Cindi spała. Jak udało mi się królewnę obudzić to oczywiście zaczęła się wielka radość, czyli kręcenie się w kółko, łapanie za ręce. Musze przyznać że dzisiaj wyjątkowo cicho się to odbyło, no ale być może dlatego nie wyła bo była zaspana. Byłyśmy na spacerze. Upały (choc dzisiaj był przyjemny wiaterek) jej nie służa. Idzie pomału, łapa za łapą, z wywieszonym jęzorem. Gdy chcemy mimo warunków atmosferycznych zobaczyć uśmiechnieta, radosna, energiczną Cindi to trzeba ją zabrać nad wodę. Doskonale pływa. Jak wejdzie do wody to nie chce z niej wyjść. O mało z nią w wodzie nie wylądowałam tak mnie tym zdziwiła. Mimo że moja smycz skałada się z trzech połączonych ze sob,ą to ta długość była dla niej zdecydowanie za krótka. Lubi jak jej się coś do wody wrzuca, by mogła tego szukać. Patyk łapie, a kamień szuka. Oczywiście go nie znajduje więc czeka na następnego. Na spacerze jak jakiś patyk ją zainteresuje to idzie z nim w pysku. Czasem się położy i obgryza go. Trzeba się troche napracowac zeby znowu szła. Oszczekała niezbyt miłego pana i jego psa. Nic więcej się chyba ciekawego nie wydarzyło.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia autorstwa: Kasia Krupa <Fotografia Psów>
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone!! Zakaz kopiowania, udostępniania na innych portalach.

[img]https://lh3.googleusercontent.com/-Hf42XWLqaRw/UbYu0LlcmMI/AAAAAAACKNU/CqKkZyZsg3U/s640/941503_489823727738993_104047380_n.jpg[/img]

[img]https://lh3.googleusercontent.com/-flZsyXvZQX0/UbYu06x9KCI/AAAAAAACKNg/Ot0OXTSRsq8/s640/941885_489823694405663_166296511_n.jpg[/img]

[img]https://lh5.googleusercontent.com/-NmRY5qvxWfI/UbYu06LD2hI/AAAAAAACKNk/fBjG1JYMjDI/s512/942938_489823637739002_1690618650_n.jpg[/img]

Edited by Crys
Link to comment
Share on other sites

[B]Wieści od Magdy :)[/B]

[quote]Dzisiejsze zapoznanie Cindi i Tosie wedlug mnie poszło dobrze. Obie sunie były grzeczne, żadnego stroszenia, warczenia. Tosia się trochę bała Cindi, ale nasza sunia nie chciała tego wykorzystywać. Podeszła, powąchała i odeszła. Byłysmy na długim spacerze, aż się wystraszyłam że tak daleko zaszłyśmy i Cindi mi do schroniska nie dojdzie, ale dzielnie maszerowała, szczęsliwa z możliwości poznania nowych terenów.[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basiura']witam i o sunie pytam mam miejsce mogę dać dom tymczasowy .[/QUOTE]

A mogłabym prosić o namiary na Ciebie na pw?? :)
Jeśli by nie wypaliło to DT które zostało nam zaproponowane bardzo chętnie skorzystamy z Twojej propozycji :)

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie nie mam hoteliku , prowadzę Gospodarstwo Agro ,mam dużo miejsca i chętnie pomagam zwierzętom , jeśli chodzi o warunki to psy duze nie agresywne biegają po posesji która jest ogrodzona około 3 ha ,psiaczki małe są u mnie w domku dom 300m2 .
Jeśli chodzi o opłaty to tylko zwrot kosztów wyżywienia .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basiura']Witam serdecznie nie mam hoteliku , prowadzę Gospodarstwo Agro ,mam dużo miejsca i chętnie pomagam zwierzętom , jeśli chodzi o warunki to psy duze nie agresywne biegają po posesji która jest ogrodzona około 3 ha ,psiaczki małe są u mnie w domku dom 300m2 .
Jeśli chodzi o opłaty to tylko zwrot kosztów wyżywienia .[/QUOTE]

brzmi naprawdę wspaniale :) ciocia przy takiej powierzchni śmiało założyłabym hotelik ;) a dostęp do weta ??? Tak luzem ..pozostawić bez kontroli psiaki bym nie ryzykowała bo nie jeden gamoń pewnie by sobie z ogrodzeniem poradził ;) Jaka to miejscowość ?

Link to comment
Share on other sites

Na początku przyznam ogrodzenie było słabe i...... były kłopoty , ale teraz jest nowe ogrodzenie solidne Jeszcze nie trafiłam na takiego urwisa żeby zniszczył , odpukać....
Jeśli chodzi o hotelik może w przyszłości , W chwili obecnej mamy dwóch weterynarzy więc nie ma problemu , powiem tak większość psiaków po przywiezieniu jest w kojcu po kilku dniach mojego pysznego jedzonka:lol: psiaki są potulne jak baranki nic ująć nic dodać .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basiura']jeśli będę mogła to zawszę pomogę , a chciałam się pochwalić wczoraj ożrebiła mi się kucyczka , ma ślicznego Żrebaczka ale niestety nie wiem jak wklejć zdjęcia[/QUOTE]

Proszę instrukcję :) powinno pójść jak po maśle ;)
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/176362-Jak-wstawi%C4%87-zdj%C4%99cia-na-nowej-dogomanii[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...