Jump to content
Dogomania

Zajęcie dla dobrego Junior Handlera :)


Aysel

Recommended Posts

Witam.
Nie piszę w swoim imieniu a w imieniu znajomej która z kolei ma psiaka z mojej hodowli.
Ma sporo psów (chihuahua), potrzebuje kogoś kto pomógłby jej zająć się przygotowaniami do wystaw (nauka stójki itp) i od czasu do czasu psiaka wystawić.
Zaproponowałam Junior Handlera, bo stwierdziłam, że młodzi ludzie mają otwarte umysły, chętnie się uczą i na pewno będą chcieli mieć jakieś ciekawe doświadczenia.
Oczywiście jakieśtam sposoby wynagrodzenia za poświęcony czas do uzgodnienia z zainteresowaną.
Poszukuje się jednak osoby w górnej granicy wiekowej JH, może być też osoba która już nie może wystawiać w Junior Handler ze względu na wiek ale chciałaby spróbować wystawiac tak małą rasę, chciałaby mieć nowe doświadczenia itp.
Wazne, żeby to była osoba raczej zaawansowana, nie całkowicie początkująca. Mile widziane swego rodzaju portfolio ;)
Okolice Opola (Praszka) - najlepiej z tych terenów, bo konieczny byłby dojazd.

W tej sprawie można pisać do mnie na PW. Zainteresowanym podam numer do tego hodowcy ;)

Pozdrawiam,
Ola.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...