Jump to content
Dogomania

Aura Moskiewska Perła - galeria


Recommended Posts

A więc jako, że jest to mój pierwszy post na tym forum, to się na wstępie przywitam. A więc nazywam się Weronika i jestem m.in. szczęśliwą posiadaczką 4 psów - 3-letni ratlerek, 10-miesięczny moskal i dwa 9-letnie psy wt boksera.
Postanowiłam, że najpierw założę galerię i opiszę naszego najmłodszego członka rodziny - Aurę. Niestety nie jestem pewna, czy robię to w dobrym miejscu... No cóż, a więc...
Aura 10 kwietnia skończyła 10 miesięcy, i jak już czytaliście jest rasy Moskiewski Pies Stróżujący. Trzeba przyznac, że wychowanie takiego bydlęcia, to trudne wyzwanie, ale efekty są godne tego trudu. Aura póki co jest prawdziwym misiem do przytulania i jest pozytywnie nastawiona do wszystkiego i do wszystkich. Po za tym uwielbia wodę. Na polach, gdzie często chodzę płynie taka mała pseudo-rzeczka (czyt. rów z wodą). I trzeba przyznac, że nigdy jeszcze nie miałam psa, który zimą właził sobie do wody jakby nigdy nic :crazyeye: Należy również zauważyc, że Aura jest bardzo odporna na warunki atmosferyczne. Chciałabym również wspomniec o tym jak ta rasa powstała. Dużo osób bowiem sądzi, ze jest to po prostu zwykła krzyżówka kaukaza z bernardynem. Tymczasem prawdziwy przedstawiciel tej rasy (jak również Aura) jest również mieszanką paru innych ras, m.in. Rosyjski łaciaty gończy. Oczywiście w dużo mniejszym procencie Słyszałam też o wodołazie, ale nie wiem czy to prawda :roll: No dobra, rozgadałam się, teraz zdjecia.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Announcements

×
×
  • Create New...