Jump to content
Dogomania

CAC


Julla

Recommended Posts

  • 5 months later...

Tak, tak, dwa CAC-e, ale dla myśliwskich użytków wymagane są konkursy pracy. Przygotowac psa do konkursu to o wiele trudniejsze zadanie niz zdobyc CACa na wystawie. Więc nie ma czego zazdrościć.

Jeśli pies nie ma konkursu to obowiązuja go jak wszystkich 4 CAC-e. Przynajmniej na Słowacji.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
A za to na Wegrzech,Slowacji i w Czechach na klase przypada CAC i res.CAC....Tam to dopiero latwo zrobic championat.Na dodatek dla uzytkow tylko 2 CACe.

Od kilku lat jeżdżę regularnie na Węgry i nic nie wiem, aby w tym kraju, na niwie kynologicznej, obowiązywały r.CAC. Co do Słowacji i Czech, to potwierdzam. Tak samo w Austrii. Ale na Węgrzech, to chyba jakieś przekłamanie. Nic takiego tam nie ma. Oni nawet nic o r.CAC nie piszą w swoich warunkach zdobywania różnych championatów wegierskich (a są 4 rodzaje championatów wegierskich; jest o co walczyć :wink: ).

Link to comment
Share on other sites

A może te r.CAC-e dostaje się tylko na krajówkach? Chociaz to byłoby trochę śmieszne. Zobaczymy.

Fakt, że moje baski raczej miały przyznawane CAC-e + inne, wyższe tytuły, a tytułami psów na II miejscu nie interesowałam się. Coś w tym musi być. Czekamy na odp. Węgrów.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...