Jump to content
Dogomania

Piękny 2-letni BOKSER już w nowym domu w Skierniewicach :)


Guest Kamcia_14

Recommended Posts

Guest Kamcia_14

[SIZE=3][COLOR=red]"Popatrz, za kratami widać wychudłe ciałka o mądrych oczach... [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=red]Pytasz śpią?...Odpowiem ... tak śnią o domu, który kiedyś był, lub którego nigdy nie miały, o porannych pieszczotach, o "własnym "panu", który przecież kiedyś mówił ,że kocha , o wspólnych spacerach do lasu ... Nad tym mrocznym miejscem unosi się dziwna aura... [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=red]Słyszysz? Słychać szczekanie, które co raz przecina bolesne [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=red]wycie i skomlenie... [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=red]Słyszysz? Co raz słychać odgłos walki toczonej na śmierć i życie. [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=red]Ciężko obronić się przed ostrymi kłami... [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=red]W tym mrocznym miejscu zamknięto wszystkie psie historie, z dala od ludzi, bo tak najwygodniej. [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=red]Nie widzisz, więc nie ma... [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=red]Sam się oszukujesz, że takie miejsce nie istnieje."[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000]autor nieznany . [/COLOR][/SIZE]


[B][I]Atos jest pięknym pręgowanym bokserem :loveu: . [/I][/B]
[B][I]Obecnie przebywa w Schronisku w Skierniewicach . [/I][/B]
[B][I]Został oddany do schroniska jakieś 2 miesiące temu przez starsze małeństwo z powodu wyjazdu . [/I][/B]
[I][B]Pies ma około 2 lat . Weterynarz powiedzial że NIE jest na nic chory . [/B][/I]
[I][B]Jest spojony i lekko ułożony ![/B][/I]

[IMG]http://img.photobucket.com/albums/v230/ultravioletx/bokser2kf5.jpg[/IMG]

[IMG]http://img.photobucket.com/albums/v230/ultravioletx/bokserdg7.jpg[/IMG]



[SIZE=3][COLOR=red][B][I][SIZE=2][COLOR=black]Najprawdopodobniej , najpóźniej piątek będzie więcej fotek o piesku . [/COLOR][/SIZE][/I][/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=red]Prosimy, pokażcie tej psinie co to jest miłość człowieka... co to jest szczęście... ! [/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Kamcia_14

[quote name='olenka_f']:lol: Kamcia jak ty pięknie piszesz[/quote]

Ten wierszyk to oczywiście nie mojego autorstwa .
Ja taka utalentowana nie jestem :cool1: .

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamcia_14

[quote name='la_pegaza']podeślij na [URL="http://www.bokserywpotrzebie.pl"]www.bokserywpotrzebie.pl[/URL][/quote]

Okej , dzięki :loveu: . Podeślę w piątek , gdy będziemy mieć więcej info o psiaku ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamcia_14

[quote name='la_pegaza']a bokser jest pręgowa[B]n[/B]y a nie pręgowa[B]t[/B]y ;)[/quote]

Tak :crazyeye: :hmmmm: . Nie wiedziałam :oops: .
Już poprawione .
Dzięki :loveu: .

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamcia_14

[quote name='la_pegaza']a wiadomo jak tam trafił?? oddany / porzucony?[/quote]

Tak . Już zaraz wszystko napiszę .

Atos został oddany do schroniska jakieś 2 miesiące temu przez starsze małeństwo z powodu wyjazdu .
Pies ma około 2 lat . Weterynarz powiedzial że NIE jest na nic chory .
Atos jest spojony i lekko ułożony !

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamcia_14

[quote name='pidzej']o, to już wiadomo? kamcia napisz to w pierwszym poście też.[/quote]

Właśnie to zrobiłam :eviltong: .

Link to comment
Share on other sites

Po dzisiejszym koszmarnym dniu jeszcze kolejna bioda w potrzebie :placz:
życzę tym państwu żeby i ich też ktos kiedyś oddał do domu spokojnej starości z powodu wyjazdu :angryy:
[SIZE=1]sorki za tą złosliwość, ale dla mnie to nie pojęte jak można oddać przyjaciela bo się gdzieś wyjeżdża :mad:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamcia_14

[quote name='olenka_f']Kamcia ty nasza błyskawico:cool3:[/quote]

Ja :crazyeye: :hmmmm: Hmmm .... no może :cool1: .

[quote name='boksiedwa']Po dzisiejszym koszmarnym dniu jeszcze kolejna bioda w potrzebie :placz:
życzę tym państwu żeby i ich też ktos kiedyś oddał do domu spokojnej starości z powodu wyjazdu :angryy:
[SIZE=1]sorki za tą złosliwość, ale dla mnie to nie pojęte jak można oddać przyjaciela bo się gdzieś wyjeżdża :mad:[/SIZE][/quote]

Wybaczamy Ci tą złośliwośc . Ja zareagowałam podobnie ale przemilczałam to , bo takie narzekanie nic nie da :p .
Trzeba szybko znaleźć dom dla psa !

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamcia_14

Postaram się jutro pojechać do schroniska i zrobić nowe fotki Atosa :p .
Pewnie będą marne bo aparat mam niezbyt dobry ;//

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamcia_14

[quote name='boksiedwa']Z marnych fotek też coś można wyciągnąć, jak się nad nimi posiedzi :)[/quote]

Z mojego aparau wychodzą w miarę dobre foty tylko wtedy gdy psiak pozuje tzn. w ogóle się nie rusza .
Reszta zdjęć do d ... :cool3: .

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamcia_14

[URL="http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=62087"][IMG]http://img107.imageshack.us/img107/5836/banerboksiadq1.jpg[/IMG][/URL]

Podlinkowany bannerek :loveu: .

Link to comment
Share on other sites

Przykro mi, ale książeczki zdrowia Atos nie posiada:-( Nie jest też kastrowany. Weterynarz powiedział, że nie jest na nic chory, ale na 100%wierzyć temu nie można. Nie znam tego weta, ale ARKA go chyba widziała, z tego co mówiła wynika, że on robi tylko to, co mu się palcem pokaże:mad: Ale niekiedy wykazuje chwalebną inicjatywę, tak jak w przypadku powypadkowej suni, o której będzie osobny wątek. I podobno ostatnio sami z siebie odpchlili psy:-? Cud? Czy i ich zaczęły obłazić? No nic, na szczęście wyniki przetargu już za niedługo, duże szanse na wygranie ma ponoć Urząd Miasta, wtedy powinno się zmienić na lepsze :)
Kamciu - dziękujemy:loveu:
A bannerek śliczny!!!! Ozłocić jego twórcę!!!!:modla:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...