Jump to content
Dogomania

Kotka i szczeniak. Co z tego wyniknie?


Karrramba

Recommended Posts

Witam,
Niedługo w moim domu zamieszka szczeniak ON-ek, ale o tym opowiadałam w innym wątku.
Rzecz w tym, że mam kotkę. Niedługo (na lato dokładnie) będzie miała 2 latka. Jak była mała wzięłam ją z dworu. Kocha mnie, jak nikogo innego. Ale problem tkwi w tym, że nie wiem jak zareaguje na szczeniaka, nie podrapie go? Bo z tego co wiem, to jest raczej typem dominującym :lol: Lubi się bić z samcami swojej rasy, ponieważ nie chce by ją "posuwały" ale nieważne:cool1: (daje jej zastrzyki jak coś)
Czy da się coś zrobić, by zwierzaki się polubiły? Przyzwyczają się? Chciałabym, by szczeniak ładnie się wychowywał przy kotce ;)

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że kotka z początku podejdzie z rezerwą ale potem zaakceptuje psiaka, szczególnie jeśli psiak będzie małych gabarytów :) Nie mogę znaleźć wątku o szczeniaku, jaki to będzie pies i ilo-miesięczny?
Wprawdzie 2-letnia kotka to jeszcze dość młodziutkie zwierzę, ale myślę, że instynkt będzie jej kazał raczej przyjąć nastawienie opiekuńcze :) Jest na pewno duże prawdopodobieństwo, że tak będzie. Nawet jeśli przywita go fukaniem, szczeniak nie jest w stanie zrobić jej krzywdy, a nie sądzę, by szczeniakowi z jej strony groziło coś poważnego :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ushi'] Nie mogę znaleźć wątku o szczeniaku, jaki to będzie pies i ilo-miesięczny?

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242200-Jaka-karma-dla-szczeniaka?[/url] tutaj chyba wszystko wyjaśniłam, jak masz jeszcze jakieś wątpliwości to śmiało pytaj :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...