Jump to content
Dogomania

kolejny problem:( Krostki na uszku u szczeniatka ratlerka


prazsky krysarik

Recommended Posts

Dzien dobry wszystkim. Dzis akurat nie mam jak sie wybrac do weterynarza. podejzewam alergie u psiaczka:( Codziennie je namoczora karme RC. I raz dziennie marchewkw z jablkiem. Dzis rano zaczal sie zachowywac dziwnie. Tuli sie do mnie, jakby chcial cos powiedziec. Bardzo lubi zasypiac jak go sie slaszczy po uszach. Wiec wiem na 100% ze rano na uszkach nic nie mial.
Chcac sprawic mu radosc - kupilam gumowa kosc ze smakiem wanilii. Oprocz tego dostal doslownie ziarenko groszku - puree ziemniaczne pierwszy raz. raptem zauwazylam na jednym uszku chrostki - nie drapie uszy. Ale za 10min zrobily sie czerwone. na drugim malutka czerwona kropeczka.
Szybko mu zabralam ta kosc smakowa. Jestem przekonana ze to uczulenie. Tylkonie wiem na co. Czy na ta wanilie czy na ziemniaczane puree( bylo zrobione dla ludzi - z mlekiem, maslem). aha i minelo zaledwie 3 dni od szczepoinki na wscieklizne + jescze jakas szczepionka byla (razem).
Moze ktos tez mial cos podobnego z pieskiem?
:( Mam nadzieje ze zejdzie i jutro nie bedziemy musieli isc do lekarza.
Poza tym od wczoraj duzo sika. wody prawie nie pije-bo je karme namoczona.W ciagu 10min potrafi obficie ze 2-3 razy posikac. jak jadl sucha karme i pil wode to tyle nie sikal.Dziwne to wszystko.:(

Edited by prazsky krysarik
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...