Jump to content
Dogomania

Kupka zdredzonych kłaków ,nie umarł,ma dom.


monika55

Recommended Posts

  • Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malawaszka']on powinien teraz jest RC convalescenta albo intestinala:placz:[/QUOTE]

Karmienie to najmniejszy problem. Psiak będzie siedział sam w odizolowanym budynku a i tak będę drżeć, żeby nie sypnęły się w schronie szczeniaki. Jeden już siedzi u mnie w domu, bo nie odważyłam się zostawić w schronisku. Więcej maluchów zabrać nie mogę jeśli się pojawią. Dredzika nie pogłaskam, nie przytulę bo będę się bała że przytargam do domu paskudztwo i maleństwo zarażę. Koszmar :shake:

Link to comment
Share on other sites

Same złe wieści. Chłopczyka zawiozłam do schroniska, zaopatrzony w zastrzyki, takie, siakie, puszki RC . Ale płakał jak go zostawiłyśmy w boksie.Druga wiadomość bardzo zła - mały jamniczek nie żyje i nie miał parwo. W niedzielę był u weta bo nie umiał się załatwić. Trzecia wiadomość - znaleziono psa w stawie koło schroniska, miał rane od noża i chyba go utopiono. A po czwarte to mó Drops chory, biegunka, wymioty. Miałam atrakcyjną noc. To już chyba dosyć na dziś.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...