Jump to content
Dogomania

Przedszkole-WARSZAWA


lothia

Recommended Posts

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja uczeszczam od niedawna do Baritusa i jestem bardzo zadowolona. Zajecia prowadza fajni ludzie, mozna usiasc i pogadac o wszystkich problemach z psem, ale tez duzo sie poprostu w rozmowie dowiedziec.
Zachecam do odwiedzenia nas i zobaczenia na zywo jak to wyglada.
Tak jak bylo wspomniane pierwsza lekcja jest darmowa.
Zajecia sa w soboty i niedziele o 12 :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='alinoe']A czy ktoś z was mógłby coś powiedzieć o tym przedszkolu? Mam do niego blisko, i niby jest rekomendowane przez zk...
[URL]http://www.tresura.info/szkolenie_grupowe/przedszkole.html[/URL][/quote]


Przejedź się na jakieś zajęcia bez psa.


*
Ja wybierając przedszkole kierowałabym się tym jak przebiegają zajęcia.
Jak długie są.
Czy psy się tam tylko bawią (czytaj kotłują cały czas)

Wybrałabym takie, w którym szczeniaki mogłby się owszem bawić, ale celem była by jednak praca z właścicielem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='alinoe']A czy ktoś z was mógłby coś powiedzieć o tym przedszkolu? Mam do niego blisko, i niby jest rekomendowane przez zk...
[URL]http://www.tresura.info/szkolenie_grupowe/przedszkole.html[/URL][/quote]
Na to szkolenie chodziło wiele znajomych mi dogów niemieckich. Wszyscy polecają :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Sssmok, nadal jesteście w Bariutsie? Tylko teraz pewnie już nie na szczylkach? :)
My chodzimy do Małgosi, na Gocław. Jakoś tak po znajomości się wciągnęłyśmy. W listopadzie przenosimy się już raczej na PT. Na razie po kilku lekcjach (chodzimy niezbyt regularnie i tylko w soboty, byliśmy chyba na 4 czy 5 zajęciach) mamy zostawanie na siad i waruj już coraz lepsze, pracujemy nad równaniem, pozycja wyjściowa (noga), macanie i sprawdzanie ząbków, socjalka, tunele. No i najważniejsze- skupienie na przewodniku i współpraca. Trzeba dużo pracować w domku.
I oczywiście w Baritusie kliker jest używany, ale nie jest konieczny. Bez problemu szkolą się tam nieklikerowe szczeniaki, pozytywnie łupowo.:p

Link to comment
Share on other sites

cześć witam wszystkich prawda jest taka ze to nie tylko szkolenie czyni mistrza trzeba rownierz zdobyc wiedze teoretyczną na temat psychiki psa .Jeśli chodzi o te szkoly to są preferowani instruktorzy ktorzy odbyli starz w zkwp i zdali egzaminy panstwowe. Natomiast prawda jest taka niewiem jakiego instruktora byscie wzieli na szkolenie trzeba samemu tez pracowac z wlasnym pupilkiem;).pppozrawiam .[url]www.anroberta.com.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Ja to kiedyś nawet chciałam posłac mojego yoraska do takiego przedszkola, ale zrezygnowalam z powodu wielkosci psow ktore tam chodzily, wiadomo maly piesek a tu taki ogrom... zwlaszcza ze byly one wszystkie spuszczone, balam sie ze mi zgniota maluszka, ale chetna bym byla na takie psie przedszkola podzielone na male i wieksze rasy czy w ogole na rasy ;) szkoda ze czegos takiego nie ma..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']Na fajnych zajęciach psy spuszczone sa tylko w czasie przerw, a moim zdaniem kordupelki też powinny zaliczyć socjalkę z większymi kolegami:cool3:[/quote]
..a moim zdaniem kurdupelki PRZEDE WSZYSTKIM powinny zaliczyć taką socjalizację, żeby pozniej nie umierały na zawał na każdym spacerze, widząc wiekszego psa.

[quote='pingwinek=];9641352']i sie poturbowac...[/quote]
umarły od razu :).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

hej,
moze ktos z was wybiera sie za jakis czas do psiego przedszkola w osrodku Baritus na ul.Fieldorfa :cool3:?
ja zamierzam sie tam udac jak tylko skonczy sie kwarantanna nie innaczej jak z yorkiem :evil_lol:

od siebie dodam tyle, ze nie bronie jej kontaktu z duzymi a nawet i wielkimi psami jakie mam w domu, tyle ze musze by ostrozna, bo mloda nie rozumie ze jak pies warczy to znaczy, ze zle postepuje...
oj nie...dalej rzuca sie do gryzienia po pyskach,ogonach itp. a moje pozostale psy az sie pienia z przerazenia i zlosi na brzdaca wiec trzeba jej tej hierarchii nauczyc :mad:

Link to comment
Share on other sites

Moja suka jest ma na razie 7 tygodni le po upływie 3go miesiaca idziemy do alternatywy na psie przedszkole. Zajecia juz sie zaczely- szkola tam tez kilkerem, sa elementy agility. Tylko daleko bo w Pęcicach. Jak to zaliczę, to skończe sobie w baritusie a potem mamy obóz agility.
Do włascicielki dogów niemieckich- skoro chcesz psa uczyc na łup, nagrode, pozytywnie, to czemu tez nie kliekrem- to fajna zabawa, pies to lubi, tez jest na nagrode, do tego wychodzi szybciej, ciekawiej i bardziej prezyzyjnie.
ja ide do przedszkola, po to zeby pies mogl pobawic sie i posocjalizowac z innymi szczeniakami, wszystkich innych rzeczy moge nauczyc go spokojnie sama. A wiem, ze w naszych okolicach znajdzie sie moze jeden pies, ktory zechce sie pobawic i malej nie wpieprzy.
Ktos byl na przedszkolu w Alternatywie?

Link to comment
Share on other sites

A uwazam, ze male psy (yorki na przykład0 tez powinny na cos takiego chodzic- one tym bardziej. Żeby potem nie bylo brakow w socjalizacji, brania psa na rece przy kazdej okazji. SPokojnie- w takim mijescu sa trenerzy i kazdy pies ma właściciela- zawsze mozna zalagodzic sytuację, odwołac. PSy nie sa same- nic sie małemu psu nie stanie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...