Jump to content
Dogomania

Schronisko dla Bezdomnych zwierząt w Opolu- psie serca uwięzione za kratami!


Ewelinaaa

Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Tośka10']Malutki piesek na autostradzie pod Opolem ! Pomóżcie !
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242836-Malutki-piesek-na-autostradzie-!-PILNE-!!!-Opole-Nie-pozwólmy-mu-zginąć-pod-kołami-!?p=20795177#post20795177[/URL][/QUOTE]

Chętnie bym pomogła w złapaniu tego malucha,ale niestety nie mam samochodu by tam podjechać i sprawdzić czy jeszcze jest...

Link to comment
Share on other sites

A i tu się mylisz, dzwoniła pani z Warszawy w sprawie Arka. Jednak mogłaby go dopiero w lipcu wziąć i jak do tego czasu się nikt nie zgłosi to będzie musiał poczekać aż do lipca... Ale dobre i to, jakaś nadzieja. Bo do tej pory nikt nie pytał, niestety:( A Aruś siedzi smutny za kratami....

Link to comment
Share on other sites

Nowe info dot. Arka :
1. Jest Pani z Warszawy która chciałaby zaadoptować Arka ale dopiero w lipcu do tego czasu pies miałby czekać ale ...
2. Dzisiaj napisali do mnie z fundacji jamniki niczyje, że jest Pani z pod Lublina chętna na adopcję Arka tylko dograć trzeba dojazd co u Nas jest ciężkim zadaniem. Pani jest weterynarzem i na pewno miał by super warunki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzialenos']Nowe info dot. Arka :
1. Jest Pani z Warszawy która chciałaby zaadoptować Arka ale dopiero w lipcu do tego czasu pies miałby czekać ale ...
2. Dzisiaj napisali do mnie z fundacji jamniki niczyje, że jest Pani z pod Lublina chętna na adopcję Arka tylko dograć trzeba dojazd co u Nas jest ciężkim zadaniem. Pani jest weterynarzem i na pewno miał by super warunki.[/QUOTE]

Szkoda,że Pani nie odezwała się parę dni wcześniej. W piątek mój mąż jechał do Lublina i mógłby wziąć małego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...