Jump to content
Dogomania

2 psy dzień i noc głodne, zmarznięte biegają po wsi - pilnie dom


iwonamaj

Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wszystkie teraz już 3 psy są na tym terenie podobno to psy robotników którzy tam pracują i je dokarmiają co nie znaczy według mnie, że są dobrze zabezpieczone,bo od czasu do czasu się wydostają i chodzą wokół.Karmione są na pewno bo nie widać żeby były chude,ale się wałęsają niestety.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amadorka']Wszystkie teraz już 3 psy są na tym terenie podobno to psy robotników którzy tam pracują i je dokarmiają co nie znaczy według mnie, że są dobrze zabezpieczone,bo od czasu do czasu się wydostają i chodzą wokół.Karmione są na pewno bo nie widać żeby były chude,ale się wałęsają niestety.[/QUOTE]

A co z nimi będzie jak skończą remontować?

Link to comment
Share on other sites

Byłam tam ponownie bo jednak te psy stwarzają niebezpieczeństwo,psy wałęsają się po okolicy i lesie.Obawiam się że mogą zagryźć jakąś sarenkę bo jest ich tu sporo w okolicy i myśliwi je odstrzelą lub zgłosi ktoś do Wojtyszek.Robotnicy powiedzieli że owszem jeść im dają i są wolne budy że psy mogą mieszkać ale ich pilnować nie będą,bo tylko ten jeden mały szorściak jest admonistratorki to on jest zabezpieczony w kojcu.A ten kłapouch niby ogar to prawdopodobnie suka i jest z nią taki bokserowaty pies ale widuję go tylko z daleka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']Cytat:
"Jeden mniejszy na pewno psiak i bardzo przyjazny - drugi troszkę mniej ufny, ale nie dziki - jest większy - co do płci - to chyb on -[B] dziś będę dzwonić do pani, [/B]która dokarmia pieski i dowiem się więcej -dziękuję"

a na pytanie o szorsteczka "to samiec - z tego co wiem to na 100% - dziś jeszcze bedę rozmawiać i może jakieś zdjęcia"[/QUOTE]

To może ta pani wie, czy to suka?

Link to comment
Share on other sites

To ja jestem osobą która dokarmiała zimą pieski i to na moją prośbę znajoma z fb napisała o nich.Nie wiem dokładnie próbowałam pomacać psa pod brzuchem ale zwiał.Bo tak naprawdę tylko ten szorściak przychodził żeby go głaskać i brać na ręce,tamten podchodził ale nie za blisko.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...