Jump to content
Dogomania

Olkusz i Kraków-dwie sunie - dwa nieszczęścia... Obie sunie mają swój domek!!!.


zolziatko

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zolziatko']Paula ja z Tobą !!! ;)
Brenka już pewnie rozmyśla jak upchnąć do walizki kanapę :D[/QUOTE]

Ależ proszę Cię bardzo, zapraszam w razie czego, szybciej podróż minie ;)
Hahaha, prawie się popłakałam ze śmiechu!:evil_lol: Brenuśka to nawet nie wie co ją czeka:roll:

Eluniu, kciuki nadal potrzebne :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Mam nadzieję,że wszystko będzie w porządku.[/QUOTE]

[quote name='ewu']Też się zawsze boję żeby nie zapeszyć...[/QUOTE]

Basiu, tego się nie da niestety przewidzieć, trzeba mocno trzymać kciuki i mieć nadzieję, że wszystko będzie dobrze, a czas pokaże...

Link to comment
Share on other sites

Pan opowiadał mi o swoim ukochanym psiaku, którego Jego mama znalazła na przystanku - w worku...
Uważa ,że doświadczone przez los zwierzęta są najwierniejsze.
Opowiedziano mi też o cudownej, oswojonej gęsi:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Brenkę odwozi dzisiaj Angelika, wczoraj już dzwoniła do Państwa, żeby to potwierdzić :)
Brenka niestety nie znalazła sposobu na kanapę i będzie musiała się z nią rozstać:evil_lol:[/QUOTE]
Pewnie uda jej się w nowym domku zaanektować następną :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Brena już u nowych właścicieli. Państwo ponoć bardzo mili i świadomi jakiego psa adoptują. Jedyne co trzeba poprawić, to coś wymyśleć muszą z bramą, bo Brenka si pod nią przeciśnie. Narazie będzie chodzić na smyczy nawet po ogródku. Bądź szczęśliwa suniu!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zolziatko']Brena już u nowych właścicieli. Państwo ponoć bardzo mili i świadomi jakiego psa adoptują. Jedyne co trzeba poprawić, to coś wymyśleć muszą z bramą, bo Brenka si pod nią przeciśnie. Narazie będzie chodzić na smyczy nawet po ogródku. Bądź szczęśliwa suniu![/QUOTE]
Ja nie wiedziałam czy Brenka się przeciśnie ale na wizycie zastrzegłam ,że przynajmniej przez miesiąc spacery po ogródku tylko na smyczy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Ja nie wiedziałam czy Brenka się przeciśnie ale na wizycie zastrzegłam ,że przynajmniej przez miesiąc spacery po ogródku tylko na smyczy.[/QUOTE]

Basiu, Angelika kiedy wyszła z Brenką do ogrodu to też nie sądziła, że da radę się przecisnąć, a jednak tak się powyginała, że przeszła. Mam nadzieję, że Państwo będą odpowiedzialnie stosować się do rad i próśb, a ja postaram się tej kwestii dopilnować.

Napisałam wczoraj do Pani Marty (córki) maila z prośbą o bezpośredni kontakt ze mną, gdyż to ja jestem faktyczną opiekunką Brenki i przed chwilką dostałam maila:

"[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Witam![/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana]

Oczywiście postaram się jak najczęściej przesyłać wiadomości o Brence!

Po wczorajszym wyjściu Pani Angeliki poszła do osobnego pokoju i tam się położyła, nie reagowała na nasze wołanie, nie chętnie też pozwalała się głaskać. Odżyła natomiast trochę po spacerze, przychodziła też nawet na moje wołanie! Dzisiaj rano cały czas chodziła za mną, nawet jak szłam tylko do łazienki Brenka też od razu się ruszała. Dlatego dzisiaj już ktoś inny ją zabiera na dwór, żeby miała możliwość przyzwyczajenia się do wszystkich.

Oczywiście widać, że jest jeszcze bardzo zestresowana, ale wydaję mi się, że nie jest aż tak źle. Nie chowa się, trochę też zjadła (tylko jak nie zwracamy na nią uwagi! :) ).

Na zakupy wybieramy się w przyszłym tygodniu, także w obrożę się też na pewno zaopatrzymy.

Co do bramy to rzeczywiście Brenka bez problemu pod nią przeszła, także mój tata już powiedział, że w przyszły weekend spróbuję obniżyć bramy.
[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Mam nadzieję, że Brenka szybko się do zaaklimatyzuje i będzie z nami szczęśliwa :)

[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Pozdrawiam,
[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Marta"[/FONT][/COLOR]

Edited by paula_t
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...