Jump to content
Dogomania

Olkusz i Kraków-dwie sunie - dwa nieszczęścia... Obie sunie mają swój domek!!!.


zolziatko

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zolziatko, nic nie wiem, ale byłam w schronisku, żeby przepisać umowę z siebie na nowych właścicieli Brenki i okazało się, że nie mogę przedstawić im innej umowy niż schroniskowej, więc Pani wydrukowała mi umowę z danymi nowych właścicieli Brenki, jutro ją wyślę i poprosiłam w liście, który napisałam o jakieś wieści czy zdjęcia :)

Link to comment
Share on other sites

Cierpliwości dziołchy, bo nas niedługo te wszystkie domy o stalking oskarżą :evil_lol:
Nie wiem czy darkaa nadal zagląda na dogomanię i czy zechce napisać parę słów o Płoszeńce, wstawić jakieś zdjęcia, a na wieści o Brenki czekam cierpliwie do czasu otrzymania przez Państwa listu (TŻ chyba już go wysłał, muszę dopytać) :)

Link to comment
Share on other sites

Ciocie kochane nie wiem czy to na tym wątku kiedyś było coś pisane o piesku imieniem Nugacik? jeśli coś pochrzaniłam to przepraszam :oops: ale nie mogę znaleźć wątku,cały czas chłopaka rozsyłam na FB (z mojego albumu) a może on ma już dom? :)
o tego kawalera mi chodzi ;) [url]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=639106606155120&set=a.386567561409027.84335.100001673596130&type=3&theater[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halszka']Ciocie kochane nie wiem czy to na tym wątku kiedyś było coś pisane o piesku imieniem Nugacik? jeśli coś pochrzaniłam to przepraszam :oops: ale nie mogę znaleźć wątku,cały czas chłopaka rozsyłam na FB (z mojego albumu) a może on ma już dom? :)
o tego kawalera mi chodzi ;) [URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=639106606155120&set=a.386567561409027.84335.100001673596130&type=3&theater[/URL][/QUOTE]
Halszko chyba o tego pieska Ci chodzi
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250921-Nugat-m%C5%82ody-radosny-bezdomny[/url]

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj byłam w schronisku i Brenka nie jest już oficjalnie moja ;)

Wczoraj miałam także telefon o małą...Nie mam pojęcia gdzie jeszcze wiszą jej ogłoszenia,a nie jestem w stanie ich skasować, bo za dużo miała tych pakietów robionych i nie zostawiałam na skrzynce linków aktywacyjnych:/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zolziatko']Paulinko a wiesz może co u Brenki? Ciekawa jestem też jak się miewa Płoszka.[/QUOTE]

[quote name='zozola77']tez jestem ciekawa jak sie obie panny miewają.....[/QUOTE]
Płoszka ma się świetnie. Jest bardzo radosna, bardzo chętnie chodzi na spacerki :) :) Pozdrawiamy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='darkaa']Płoszka ma się świetnie. Jest bardzo radosna, bardzo chętnie chodzi na spacerki :) :) Pozdrawiamy ;)[/QUOTE]

Dziękujemy darko za wieści :)
Bardzo, bardzo się cieszę, że u Płoszki i u Was nadal wszystko w porządku i pannica świruje po ogrodzie jak na filmiku, który kiedyś wstawiłaś ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nowe wieści od Brenki:)

"[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Witam,[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana]

Przepraszam, że tak długo się nie odzywałam, ale ostatnio miałam dosyć napięty okres.
Chciałam tylko poinformować, że z Breną wszystko dobrze, nawet bardzo dobrze!
Odkryliśmy co prawda, że niestety wyjatkowo nie lubi gości, warczy i szczeka(!), jak tylko usłyszy dzwonek do drzwi, co jest w jej przypadku bardzo dziwne, gdyż jak nikogo obcego nie ma w pobliżu to nie wydaje z siebie żadnego głosu. Nasi znajomi z pewnością pomyśleli, że jest coś z nami nie tak, że opowiadamy wszystkim jakiego to spokojnego i cichego pieska mamy.

Poza tym zaczęła sama przychodzić po jedzenie, to znaczy kiedy tylko ktoś ma w ręce jakieś jedzenie, Brena nagle się przy nim pojawia, (może byłoby inaczej gdybyśmy się z nią tak chętnie nie dzielili, ale jak spojrzy na nas tymi swoimi oczkami to nie da się odmówić). Tak, więc od niedawna u mnie w domu nikt nie jada posiłków samotnie :)

Zaczęła już się też cieszyć na powrót do domu moich rodziców, z moim bratem niestety chyba się nie zaprzyjaźnią, chociaż to w jego pokoju znalazła sobie miejsce do spania. Pewnie jest to też spowodowane tym, że często go nie ma w domu, więc pewnie traktuje ten pokój bardziej, jak swój niż jego.

Czyli w skrócie mówiąc, jest już zdecydowanie inna niż na początku. Gdyby ktoś mi powiedział, że będzie szczekać, jak ktoś wejdzie, albo jadła nam z ręki to raczej bym nie uwierzyła.

W załączniku moje zdjęcie z Brenką.


Pozdrawiam,
Marta"


[IMG]http://images67.fotosik.pl/60/796f19617ae75af2gen.jpg[/IMG]
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...