Jump to content
Dogomania

Olkusz i Kraków-dwie sunie - dwa nieszczęścia... Obie sunie mają swój domek!!!.


zolziatko

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='paula_t']Dzięki dziewczyny:)

Miałam dzisiaj telefon o Płoszkę, ale nic nie mówię, nic nie piszę, bo niewiele wiem. Rozmawiałam z Panią około 10 minut (ze względu na koszt połączeń), odpowiedziałam na pytania, sama troszkę wypytałam i przekazałam nr do Angeliki.

Brenuśka kanapowa;)

[IMG]http://img708.imageshack.us/img708/4946/pbwh.jpg[/IMG]

[IMG]http://img812.imageshack.us/img812/2587/gvms.jpg[/IMG][/QUOTE]

Serce i mocniej zabiło ... trzymam kciuki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zolziatko']Cioteczki pilna sprawa... Potrzebna wizyta przed adopcyjna w Szarowie. Może znacie kogoś z tamtych okolic? Ewentualnie kogoś doświadczonego z Krakowa, kto znalazłby czas żeby pojechać. Transport tej osoby mogę zorganizować.[/QUOTE]

Przyszła mi do głowy Ania tzn. Panna Marple

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zolziatko']W sprawie Płoszki :) ale póki co nie cieszymy się za bardzo ....
Bardzo liczę na Waszą pomoc, bo ja jedyne doświadczenie mam z własną wizytą przed adopcyjną ;) i byłam tą wypytywaną ...
Ja mogę jechać co najwyżej jako druga osoba ...[/QUOTE]

W takim razie nie cieszymy się, ale z całych sił trzymamy kciuki:thumbs::thumbs::thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zolziatko']W sprawie Płoszki :) ale póki co nie cieszymy się za bardzo ....
Bardzo liczę na Waszą pomoc, bo ja jedyne doświadczenie mam z własną wizytą przed adopcyjną ;) i byłam tą wypytywaną ...
Ja mogę jechać co najwyżej jako druga osoba ...[/QUOTE]


Ja też aż boję się cieszyć, żeby nie zapeszyć...
Może Ania mogłaby podjechać z Tobą? Wiem, że była ostatnio z Paulą na wizycie:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zolziatko']W sprawie Płoszki :) ale póki co nie cieszymy się za bardzo ....
Bardzo liczę na Waszą pomoc, bo ja jedyne doświadczenie mam z własną wizytą przed adopcyjną ;) i byłam tą wypytywaną ...
Ja mogę jechać co najwyżej jako druga osoba ...[/QUOTE]

I nic mendo mi nie piszesz nawet:mad:;)

Zolziatko, a czy to przypadkiem ta Pani, która dzwoniła do mnie i przekierowałam Ją do Angeliki?

Nie chcę wrabiać Ani, ale może spróbuj do Niej napisać, a nuż się zgodzi...Ania jak tylko może, zawsze pomaga z transportem, a już doświadczenie w przeprowadzaniu wizyt też jakieś ma.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Właśnie zolziatko do mnie napisała:lol:. Sama nie pojadę, bo doświadczenie małe, a poza tym to o Płoszkę chodzi:-o, więc ktoś musi mi towarzyszyć i najwcześniej dałabym radę w piątek lub sobotę[/QUOTE]

Czyli trza znaleźć osobę towarzyszącą ;)
Kurczę, nie wiem kto jest na tyle doświadczony w sprawach adopcji z Krakowa, że można by się do Niego zwrócić:roll: Co najwyżej Monia-MTD, ale nie wiem czy będzie miała czas. Napiszę do Niej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zolziatko']Paulinko wybacz ... ale dzisiaj dopiero dzwoniła Angelika .... Miałam Ci później smsa wysłać, żebyś wiedziała.
Dzięki dziewczyny ... będę wiercić dziurę w brzuchu dziewczynom, o których napisałyście :)[/QUOTE]

No dobra, niech będzie, że się wytłumaczyłaś :eviltong:

[quote name='Panna Marple']jest jeszcze iwoniam[/QUOTE]

Zupełnie zapomniałam. Iwonka ma też dużo na głowie, nie chciałam jeszcze Jej dokładać:shake:
[quote name='Panna Marple']majowa i masza44 też są obcykane z wizytami i w okolicach Wieliczki mieszkają. Doświadczone osoby mogą zrobić pa same, niekoniecznie w dwie osoby[/QUOTE]

To prawda.

[quote name='iwoniam']wstępnie odpisałam zolziątku
jutro sprawdzę ten dom wirtualnie (nasza wewnętrzna lista "złych domów" z Szarowa), i dam znać co i jak[/QUOTE]

Dzięki Iwonko:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...