Jump to content
Dogomania

Pilnie potrzebny tymczas dla staruszka GROZI MU UŚPIENIE! :(


siekowa

Recommended Posts

  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

[quote name='__Lara']A gdzie teraz Leoś przebywa?[/QUOTE]
Leoś jest u siekowej, ale ma swój kojczyk, a Jemu potrzebny jest dom
[quote name='Gosiapk']chyba u asiuniab[/QUOTE]
nie, nie choć bardzo bym chciała mieć taką możliwość
[quote name='pumcia02']U siekowej w Warszawie.[/QUOTE]
dokładnie

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem, dla staruszków zawsze najlepszy jest ciepły domek. Jak patrzę w schronie na staruszki to żal serce ściska :(

A przy okazji zapraszam Was cioteczki na wątek dwóch psiaków, które trafiły z deszczu pod rynnę - czyli ze schronu do jakiegoś pseudo bdt :(

Pomóżcie!! [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249273-Wyci%C4%85gamy-psiaki-z-pseudo-BDT-zbieramy-na-hotelik-dla-Dzizysa-i-Szlemika!?p=21623171#post21623171[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pumcia02']Z tego co wiem to Leon nie należy do umierających staruszków ;) Raczej do zwariowanych, sfiksowanych i energicznych starszych panów.[/QUOTE]
oby jak najdłużej cieszył się zdrowiem i życiem:)

siekowa, czy mogę Cię prosić o nr konta na pw, bo po pierwsze poprosiłam o dotację skarpetę staruszkową, i tu albo dostaniemy 100 zł, albo zakupiona będzie karma hepatic dla Leonka, a poza tym zdobyłam na razie, mam nadzieję, że będzie więcej 10,00 zł stałej deklaracji dla Leosia:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']na pierwszej stronie znalazlam takie, fundacyjne

Fundacja "Psiegrane Marzenia"
ul. Koryncka 11, 04-686 Warszawa
Konto: 98 1540 1287 2049 5713 2976 0001
z dopiskiem: darowizna na cele statutowe - psiaki[/QUOTE]

no bo Ty rezolutna jesteś, to te dane:)
dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję za pamięć i pomoc dla Leosia. Kochany z niego psiak, dziadeczkiem go lepiej nie nazywajmy bo jeszcze by się na nas obraził ten energiczny seniorek :) Obawiam się, że on mógł nigdy nie mieszkać w domu, raczej pasuje na taki typ podwórkowca szwędacza. Boks ma prawie cały czas otwarty, więc tam tylko śpi, a tak to chodzi sobie po działce. Niestety nie przepuszcza żadnej okazji do ucieczki, już kilka razy trzeba było go gonić. Nadal bardzo znaczy teren.
Najważniejsze by znaleźć dla niego tymczas chociaż na te dwa tygodnie, abyśmy mogli zabrać się za jego ząbki. Z ogłoszeń niestety cisza.

Były jakieś wpłaty na Leosia więc dziś lub jutro zabiorę się za rozliczenie. Numer konta się nie zmienił, ten sam co na pierwszej stronie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...