Jump to content
Dogomania

Pilnie potrzebny tymczas dla staruszka GROZI MU UŚPIENIE! :(


siekowa

Recommended Posts

To jest naprawdę świetny pies, problem tylko z tym szczekaniem gdy zostaje sam. Największe koncerty robi o takich godzinach gdy ludzie jeszcze śpią ach :( Kochany rudzielec chciałby być blisko człowieka, ale niestety kolejnego psa do domu nie mogę zabrać, no i Leonek lubi znaczyć teren. Byłby fajnym towarzyszem dla starszej osoby. Porobię mu plakaty może to zwiększy jego szanse.
Mój pies jest o niego strasznie zazdrosny, dlatego staram się brać tylko suki, no ale czasami innego wyjścia nie ma.

Ze zdrowiem idealnie nie jest, musimy mu zrobić usg i echo serca by spradzić co dalej. Ma też kilka zębów do remontu. Myślę też o tym by go pozbawić jajek, ale zobaczymy co wyjdzie w badaniach i co powie wet.

Edited by siekowa
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pumcia02']moze ktos zasponsoruje pakiet ogloszen?[/QUOTE]
jeśli jest tekst i wszystko do ogłoszeń, to ja chętnie podzielę się wykupionymi ogłoszeniami na bazarku:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244302-KONIEC-og%C5%82oszenia-KONIEC-szybko-do-10-07-20-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244302-KONIEC-og%C5%82oszenia-KONIEC-szybko-do-10-07-20-00[/URL]
kupiłam 10 a wykorzystałam 1, więc proszę napisać że ogłoszenia są ode mnie, bo tak się z natie umówiłam:)

Link to comment
Share on other sites

Super, bardzo dziękujemy! Wieczorem napiszę nowy tekst do ogłoszeń.

Leon nadal podlewa wszystko co się da, ale chociaż ze szczekaniem jest trochę lepiej. Leonek do ludzi jest łagodną i słodką kluchą, ale do psów bywa dominujący i nawet odgania biedną Fionkę od misek z jedzeniem.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

rozmawiałam wczoraj z Asią przez telefon - Asia nie bardzo ma czas wchodzić na dogo, ale napiszę co mi powiedziała ;)
Leonek jest bardzo towarzyski, ciągnie do ludzi, i lubi bliskość człowieka. W ciągu dnia jest wypuszczany an ogródek, ale lubi czmychać z posesji urwipołć jeden. Jest kochany, i najlepiej jakby znalazł się dla niego tymczas, bo jest to towarzyski psiak, a Asia nie ma możliwości trzymania w domu kolejnego psiaka, bo ma już sporo zwierzaków (byłam, widziałam ;)). Generalnie jest zdrowy i nie ma z nim problemów ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martuchny']rozmawiałam wczoraj z Asią przez telefon - Asia nie bardzo ma czas wchodzić na dogo, ale napiszę co mi powiedziała ;)
Leonek jest bardzo towarzyski, ciągnie do ludzi, i lubi bliskość człowieka. W ciągu dnia jest wypuszczany an ogródek, ale lubi czmychać z posesji urwipołć jeden. Jest kochany, i najlepiej jakby znalazł się dla niego tymczas, bo jest to towarzyski psiak, a Asia nie ma możliwości trzymania w domu kolejnego psiaka, bo ma już sporo zwierzaków (byłam, widziałam ;)). Generalnie jest zdrowy i nie ma z nim problemów ;)[/QUOTE]
Maartuchny, ale to On jest w domu czy w kojcu, bo wypuszczany na ogródek może być właśnie z domu lub kojca, stąd moje pyt?

Link to comment
Share on other sites

Tak jak pisałam wcześniej nie mogę trzymać Leona w domu, bo mamy dużo zwierząt (w tym dwie fundacyjne pieluchowe babcie), a jeden z psów źle znosi jego obecność. Mnie teraz bardzo długo nie ma w domu, więc nawet nie mam jak pilnować psów. Jak Leoś nam wchodzi do domu to leje po wszystkim :( Mam nadzieję,że jak uda się dla niego znaleźć dom z mniejszą liczbą zwierząt to da się opanować jakoś te jego sikanie.
Leon ma się dobrze, chyba nie czuje się na swój wiek. Niedługo będzie miał badanie krwi i trzeba będzie go umówić na czyszczenie zębów. Pieniędzy w skarbonce ma tylko ok 250 zł a trzeba mu jeszcze kupić karmę hepatic, boję się zaglądać na fundacyjne konto :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='siekowa']Tak jak pisałam wcześniej nie mogę trzymać Leona w domu, bo mamy dużo zwierząt (w tym dwie fundacyjne pieluchowe babcie), a jeden z psów źle znosi jego obecność. Mnie teraz bardzo długo nie ma w domu, więc nawet nie mam jak pilnować psów. Jak Leoś nam wchodzi do domu to leje po wszystkim :( Mam nadzieję,że jak uda się dla niego znaleźć dom z mniejszą liczbą zwierząt to da się opanować jakoś te jego sikanie.
Leon ma się dobrze, chyba nie czuje się na swój wiek. Niedługo będzie miał badanie krwi i trzeba będzie go umówić na czyszczenie zębów. Pieniędzy w skarbonce ma tylko ok 250 zł a trzeba mu jeszcze kupić karmę hepatic, boję się zaglądać na fundacyjne konto :([/QUOTE]
nie dobrze, jakiś wpływ gotówki przydałby się Leosiowi:( jak uda mi się stworzyć bazarek to będę pamiętać o Leosiu;

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękujemy, każdy grosik jest ważny, tak złej sytuacji finansowej jeszcze nie mieliśmy. Najtaniej udało mi się znaleźć na allegro 201 zł allegro.pl/trovet-hld-hepatic-dla-psa-12-5kg-i3669052215.html
Numer konta bez zmian:

[quote name='siekowa']
Fundacja "Psiegrane Marzenia"
ul. Koryncka 11, 04-686 Warszawa
Konto: 98 1540 1287 2049 5713 2976 0001 [/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='siekowa']Bardzo dziękujemy, każdy grosik jest ważny, tak złej sytuacji finansowej jeszcze nie mieliśmy. Najtaniej udało mi się znaleźć na allegro 201 zł allegro.pl/trovet-hld-hepatic-dla-psa-12-5kg-i3669052215.html
Numer konta bez zmian:[/QUOTE]
dzis przelalam 50 zl na karme dla Leonka
co u psiaczka?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...