Jump to content
Dogomania

Dawkowanie sylimarol 35 mg dawkowanie


immortal

Recommended Posts

  • 7 months later...

[quote name='brazowa1']immortal,napisz cos więcej. Dlaczego zacząłes podawac,jak długo,kiedy była poprawa i czym charakteryzuje sie to ziółko? dlaczego tak pomaga?[/QUOTE]
Ostropest odtruwa wątrobę i ją regeneruje, przy okazji działając korzystnie na nerki. Najlepiej kupować całe ziarna i mielić je w młynku samodzielnie, podając w ciągu kilku dni od zdrobnienia - wtedy zachowują wszystkie właściwości. Podajemy pół lub całą łyżeczkę na psa, w zależności od jego wielkości.
Mój pies miał podrażnioną wątrobę po przebytej babeszjozie - podwyższona próba wątroba i widoczne lekkie odstępstwa od normy w obrazie USG. Przy tabletkach z apteki (hepatil, essentiale forte, sylimalor) poprawa była powolna. Po kilkumiesięcznej terapii ostropestem widzę, że ALAT spada nieco szybciej. Do tego przyczyniła się zapewne również bardziej naturalna dieta. Ważne, aby zioło podawać długoterminowo, aby osiągnąć zamierzony rezultat.

Edited by immortal
Link to comment
Share on other sites

  • 9 years later...

Kochani poradzcie proszę.Mieszkam w UK i udało mi się dostać Ostropest Plamisty w kapsułkach ( Ekstrakt z nasion 45mg , sylimaryna 34mg). Jak mam to dawkować mojemu 12 kg psiakowi? Na opakowaniu pisze że nie przekraczać dziennej dawki 1 kapsułka dla ludzi i nie wiem jak się to ma do psiakow. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...