Jump to content
Dogomania

@@@@ komu można wysyłać zaproszenia @@@@


rozi

Recommended Posts

[quote name='Hałabajówka']Nie bardzo rozumiem ideę wątku... bo jak ktoś nie chce to niech nie odpowiada na zaproszenia i tyle....
ja nie mam nic przeciwko zaproszeniom
pozdrawiam[/QUOTE]

Byłoby pięknie, ale rozsyłanie zaproszeń to według regulaminu spam i są osoby, które to zgłaszają... Więc ten wątek to bardzo dobry pomysł.

Link to comment
Share on other sites

Mnie też proszę dopisać :lol: . Mnie interesują szczególnie materiały do szycia i robót ręcznych, książki (szczególnie dawniej wydane) i różne drobiazgi dla domu i siebie. Z biżuterią gorzej, bo jestem uczulona prawie na wszystko, ubrania właściwie nie, chyba że coś oryginalnego, dla córki (dorosłej). Tylko nie na wszystkie będę wchodzić, proszę się nie obrażać.
Może jeszcze zrobić wątek dla tych, co nie chcą zaproszeń w ogóle ;) ?

Edited by dziuniek
Link to comment
Share on other sites

[quote name='pamela555']Byłoby pięknie, ale rozsyłanie zaproszeń to według regulaminu spam i są osoby, które to zgłaszają... Więc ten wątek to bardzo dobry pomysł.[/QUOTE]
Właściwie to dziwne, bo za reklamy w normalnej (nie na dogo) skrzynce nikt do sądu nie idzie, co najwyżej można zastrzec na poczcie...
A łatwiej usunąć niepotrzebną wiadomość niż wpis w profilu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dziuniek']Właściwie to dziwne, bo za reklamy w normalnej (nie na dogo) skrzynce nikt do sądu nie idzie, co najwyżej można zastrzec na poczcie...
A łatwiej usunąć niepotrzebną wiadomość niż wpis w profilu.[/QUOTE]

Święta prawda. :)

Link to comment
Share on other sites

Niechciana reklama jest irytującym śmieciem, z którym adresat musi coś zrobić.
Musi rozejrzeć się za koszem i wyrzucić świstek wręczony na ulicy, musi wyjąć folderek ze skrzynki i prasnąć do kosza w domu, musi usunąć ze skrzynki e-mailowej, musi skasować sms w telefonie, musi być niemiły, żeby odczepiła się kolejna dzwoniąca panienka etc.
Ja nie cierpię reklam. Nigdy nie czytam czego dotyczą, wręcz złośliwie nie kupię czegoś, co mi się próbuje natrętnie polecić i nie dam pieniędzy komuś, kto mnie obcesowo łapie za rękaw.

Jak już mówiłam jest dla mnie całkowicie zrozumiałe, że ktoś nie chce zaproszeń, więc wysyłajcie tylko do osób, które się tutaj zglosiły, zwłaszcza że jest ich naprawdę dużo. A piętnowanie tych, które nie chcą, jest zwyczajnie nie na miejscu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']Niechciana reklama jest irytującym śmieciem, z którym adresat musi coś zrobić.
Musi rozejrzeć się za koszem i wyrzucić świstek wręczony na ulicy, musi wyjąć folderek ze skrzynki i prasnąć do kosza w domu, musi usunąć ze skrzynki e-mailowej, musi skasować sms w telefonie, musi być niemiły, żeby odczepiła się kolejna dzwoniąca panienka etc.
Ja nie cierpię reklam. Nigdy nie czytam czego dotyczą, wręcz złośliwie nie kupię czegoś, co mi się próbuje natrętnie polecić i nie dam pieniędzy komuś, kto mnie obcesowo łapie za rękaw.

Jak już mówiłam jest dla mnie całkowicie zrozumiałe, że ktoś nie chce zaproszeń, więc wysyłajcie tylko do osób, które się tutaj zglosiły, zwłaszcza że jest ich naprawdę dużo. A piętnowanie tych, które nie chcą, jest zwyczajnie nie na miejscu.[/QUOTE]

Nie chodzi o piętnowanie. Rozumiem , że ktoś reklam nie chce i dobrze , że powstał wątek bo może nie będzie więcej zgrzytów.
Ja i większość z nas nie potrafi tylko zrozumieć donoszenia na kogoś do moda. Osoba mogłaby wysłać chociaż ostrzeżenie do danej osoby - w stylu nie życzę sobie i jak jeszcze raz mi wyślesz to Cię zgłoszę. Ja dwa razy już dostałam taką wiadomość i zapisałam sobie te osoby. Donoszenie do moda wiąże się z punktami czy banami a na tym ucierpią tylko zwierzęta dlatego ja nigdy bym do moda nie doniosła nawet jakby irytowały mnie reklamy.
No ale to nie jest przedmiotem wątku:)
Tylko , że rozi wpisano Cię na listę ,,chcących" bo założyłaś wątek a piszesz , że irytują Cię reklamy to może poproś dziewczyny , żeby Cię usunęły żeby potem nie było nieporozumień.

Zapraszam cioteczki do zapisywania!

Edited by caryca26
Link to comment
Share on other sites

[quote name='caryca26']tylko , że rozi wpisano cię na listę ,,chcących" bo założyłaś wątek a piszesz , że irytują cię reklamy to może poproś dziewczyny , żeby cię usunęły żeby potem nie było nieporozumień.
[/quote]

:cool1::cool1::cool1:

Link to comment
Share on other sites

Tak naprawdę jest prosty sposób na wszelkie oferty, zaproszenia i by Ci lubiący czystość, a nielubiący reklam oraz Ci co stają na rzęsach, by parę PLN na pomoc 4-nogom zdobyć - byli usatysfakcjonowani.
Ustalić, że zaproszenia, reklamy można wklejać wyłącznie w profil.
I kto nie chciałby dostawać "śmieci", niechcianych zaproszeń i innych "dupereli" mógłby zablokować dodawanie wpisów w profilu.
I po sprawie. Tylko tyle i aż tyle.
Tylko to by trzeba było chcieć. Technicznie proste to jest. Ale niestety dogo lubi dyskusje, bany, a nie proste rozwiązania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tobciu']Tak naprawdę jest prosty sposób na wszelkie oferty, zaproszenia i by Ci lubiący czystość, a nielubiący reklam oraz Ci co stają na rzęsach, by parę PLN na pomoc 4-nogom zdobyć - byli usatysfakcjonowani.
Ustalić, że zaproszenia, reklamy można wklejać wyłącznie w profil.
I kto nie chciałby dostawać "śmieci", niechcianych zaproszeń i innych "dupereli" mógłby zablokować dodawanie wpisów w profilu.
I po sprawie. Tylko tyle i aż tyle.
Tylko to by trzeba było chcieć. Technicznie proste to jest. Ale niestety dogo lubi dyskusje, bany, a nie proste rozwiązania.[/QUOTE]

Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził... Nie znoszę wpisów w profilu, mam do nich po prostu fizyczną awersję, bo nic tam nie mogę usunąć, więc mam zablokowaną możliwość wpisywania czegokolwiek tam, a zaproszenia na bazarki wysłane na PW przyjmuję chętnie, zaglądam zawsze, często kupuję i podnoszę. Więc dla mnie nie jest to proste rozwiązanie, lecz rozwiązanie, które wyklucza moje uczestnictwo w wielu bazarkach...
Wiem też, że nie ja jedna tak mam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alla Chrzanowska']Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził... Nie znoszę wpisów w profilu, mam do nich po prostu fizyczną awersję, bo nic tam nie mogę usunąć, więc mam zablokowaną możliwość wpisywania czegokolwiek tam, a zaproszenia na bazarki wysłane na PW przyjmuję chętnie, zaglądam zawsze, często kupuję i podnoszę. Więc dla mnie nie jest to proste rozwiązanie, lecz rozwiązanie, które wyklucza moje uczestnictwo w wielu bazarkach...
Wiem też, że nie ja jedna tak mam.[/QUOTE]
Popieram, mam dokładnie tak samo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alla Chrzanowska']Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził... Nie znoszę wpisów w profilu, mam do nich po prostu fizyczną awersję, bo nic tam nie mogę usunąć, więc mam zablokowaną możliwość wpisywania czegokolwiek tam, a zaproszenia na bazarki wysłane na PW przyjmuję chętnie, zaglądam zawsze, często kupuję i podnoszę. Więc dla mnie nie jest to proste rozwiązanie, lecz rozwiązanie, które wyklucza moje uczestnictwo w wielu bazarkach...
Wiem też, że nie ja jedna tak mam.[/QUOTE]

Bo teraz możliwość usuwania z profilu czegoś jest jakoś dziwnie skonstruowana, że coś usuwasz a ślad i tak pozostaje.
Ale to przecież można by rozwiązać tak by usuwać wpisy jak z poczty. Nie problem.
Osobiście też wolę wysyłać zaproszenia na pw - bo tam "sprząta" się szybciej. To jak ja dostaję zaproszenia, czy pw czy profil - jest mi obojętne.
Po prostu poddaję pod rozmyślania pomysł co ułatwiłby wiele i globalnie w odniesieniu do całej społeczności dogo.
Bo tu na wątku się gromadzimy w ilości znacznej, co jest super. Tylko dajmy na to zbierze się nas 1000-2000.
A dogomania ma użytkowniów prawie 57.000 (wow, tak mówią statystyki dogo).
Dajmy na to 30.000-40.000 jest użytkownikami aktywnymi.
I wśród tych ludzi spokojnie set kolejnych osób by nie miało nic przeciwko bazarkom - gdyby o nich wiedzieli.. Wielu z pewnością nawet nie wie, że jest coś takiego jak bazary.
Dobra, kończę. :) Bo nakrzyczycie, że to wątek na listę, nie pomysły. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alla Chrzanowska']Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził... Nie znoszę wpisów w profilu, mam do nich po prostu fizyczną awersję, bo nic tam nie mogę usunąć, więc mam zablokowaną możliwość wpisywania czegokolwiek tam, a zaproszenia na bazarki wysłane na PW przyjmuję chętnie, zaglądam zawsze, często kupuję i podnoszę. Więc dla mnie nie jest to proste rozwiązanie, lecz rozwiązanie, które wyklucza moje uczestnictwo w wielu bazarkach...
Wiem też, że nie ja jedna tak mam.[/QUOTE]
Ja pousuwałam i zostały same nagłówki: od kogo i że ja usunęłam, wygląda to trochę głupio...a usunęłam, bo to były informacje o starych bazarkach.
Ja też nie lubię reklam, ale jest różnica w reklamach pizzy, którą mam za rogiem, a reklamach bazarków: cel szczytny, a że ludzie wyzbywają się niepotrzebnych drobiazgów, zawsze coś da się upolować :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...