Jump to content
Dogomania

@@@@ komu można wysyłać zaproszenia @@@@


rozi

Recommended Posts

Jak najbardziej proszę o przysyłanie zaproszeń na wszystkie bazarki. Najbardziej jednak lubię bazarki cegiełkowe. Co do wątku spamowego to mnie nie zdarzyło by się wysłać zaproszenia do osoby takiej jak fredzia-fredzia. Wysyłając do osób nie znanych najpierw dobrze przeglądam w jakich wątkach biorą udział.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alla Chrzanowska']Była to prośba założycielki wątku, ale widzę w tym też i sens. Nie żebym kogoś o coś podejrzewała, ale żeby potem nie było - a ja nie chcę dostawać zaproszeń. Wiesz, jak to czasem bywa na dogo. A tak jest czarno na białym - w tym i tym poście Allu Chrzanowska zdeklarowałaś się, że chcesz dostawać zaproszenia... Słówko się rzekło, zaproszenie w skrzynce:)[/QUOTE]
Dokładnie.
W każdym wątku zawierającym jakąś listę osób deklarujących pieniądze/współpracę warto zapisać post zgłoszeniowy.
Zdarzało mi się przeszukiwać kilkadziesiąt stron mojej Skarbonki, kiedy ktoś się nagle burzył i potrzeba było udokumentować mu brak racji, stąd ta moja prośba tutaj.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze jedno.
Trzeba zrozumieć, że każdy w miarę możliwości odwiedzi, że kupi, jeśli coś go zainteresuje, ale nie można liczyć na to, że nagle sto osób będzie podrzucać bazarek. Lista powstaje po to, żeby się nie bać donosów na spam, czy innych nieprzyjemności. Tylko po to. I nie można mieć pretensji o brak odpowiedzi, czy innej widocznej reakcji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']Jeszcze jedno.
Trzeba zrozumieć, że każdy w miarę możliwości odwiedzi, że kupi, jeśli coś go zainteresuje, ale nie można liczyć na to, że nagle sto osób będzie podrzucać bazarek. Lista powstaje po to, żeby się nie bać donosów na spam, czy innych nieprzyjemności. Tylko po to. I nie można mieć pretensji o brak odpowiedzi, czy innej widocznej reakcji.[/QUOTE]
O, i to jest wazne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']Jeszcze jedno.
Trzeba zrozumieć, że każdy w miarę możliwości odwiedzi, że kupi, jeśli coś go zainteresuje, ale nie można liczyć na to, że nagle sto osób będzie podrzucać bazarek. Lista powstaje po to, żeby się nie bać donosów na spam, czy innych nieprzyjemności. Tylko po to. I nie można mieć pretensji o brak odpowiedzi, czy innej widocznej reakcji.[/QUOTE]

Święte słowa!
Tak zresztą tę listę rozumiem, ale cieszy, że jest nas już tak dużo:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']Podejrzewam, że nie każdy będzie miał cierpliwość rozesłać do wszystkich, więc pierwszych dwadzieścia-trzydzieści osób ma przechlapane :megagrin:[/QUOTE]

No to ja jestem w tej 20:) No i dobrze. Na każdy bazarek, na który jestem zapraszana zaglądam. Nie zawsze kupuję, nie zawsze nawet podnoszę, ale zaglądam na każdy, więc nie ma problemu - czekam na zaproszenia:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']Podejrzewam, że nie każdy będzie miał cierpliwość rozesłać do wszystkich, więc pierwszych dwadzieścia-trzydzieści osób ma przechlapane :megagrin:[/QUOTE]
ja mam nr dopiero 84 :) ale to dobrze :) bo nadmiaru zaproszeń nie uwielbiam (rzadko wchodzę na bazarki na opłacenie hoteli, a prawie wcale na cegiełkowe)

Edited by Nikaragua
Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']Ja się w ogóle niewiele odzywam, wystarczy spojrzeć na mój staż i ilość postów. Na wielu wątkach bywam bez śladu (:[/QUOTE]To nie tak :)
Ja posty nabijam prowadząc bazarki (ponad 100 w dwa lata).
Ale nie ilość postów świadczy przecież o jakości pracy na dogo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...