Jump to content
Dogomania

@@@@ komu można wysyłać zaproszenia @@@@


rozi

Recommended Posts

  • 1 month later...

Mnie też jak najbardziej można dopisać do listy. Przykre jest to, że na portalu pomocowym trzeba tworzyć listę komu można wysłać jeden z funkcjonujących bardzo dobrze instrumentów pomocowych. Powinniśmy się cieszyć, że mamy tyle możliwości, żeby pomagać. Ach my Polacy .... 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mnie też jak najbardziej można dopisać do listy. Przykre jest to, że na portalu pomocowym trzeba tworzyć listę komu można wysłać jeden z funkcjonujących bardzo dobrze instrumentów pomocowych. Powinniśmy się cieszyć, że mamy tyle możliwości, żeby pomagać. Ach my Polacy .... 

 

Święte słowa kochana.

Link to comment
Share on other sites

Malo mnie to dziwi... Niektorzy w ogole nie odnalezli sie na nowej Dogomanii, duzo ludzi nie wie, ze teraz mozna miec tylko 50 wiadomosci i nie maja swiadomosci, ze maja zatkane skrzynki, niektorym wylaczyly sie komunikatory i nie wiedza, ze musza je wlaczyc... Niech zyje nowa Dogomania...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kochani-ja mam wiecznie zapchana skrzynkę...pojemnosc mała, a nie mogę wykasować ważnych info :( dlatego proszę zaproszenia na bazarki wrzucać mi na profil (tak to się nazywa?), albo zwyczajnie-na maila [email protected]

 

Obecny komunikator ma funkcję Archiwum (na dole pod wiadomością po prawej stronie). Jeśli się ją kliknie, wiadomość zostaje wysłana na zwykłą skrzynkę e-mailową i można ją przechowywać na swoim komputerze bez blokowania skrzynki na dogo.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo przydatne, tylko dlaczego tak trudno znaleźć takie wiadomości... :(

Odnoszę wrażenie jakby administracja dogo nie szanowała nas -planowane wyłączenie-ani słowa powiadomienia w widocznym dla wszystkich miejscu, zaproszenia do pomagania-spam (??) oszczędzenie wielu godzin pracy przy zaproszeniach ludziom i tak już ciężko pracującym przy bazarkach-przeszkadzało... pływające reklamy-żeby zmusić cię do przypadkowego kliknięcia.. pomoc do nowej dogo-jasne, po angielsku-bo to przecież nasz narodowy jezyk? :siara: i tak dalej..... A kogo to...... :nonono2:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Obecny komunikator ma funkcję Archiwum (na dole pod wiadomością po prawej stronie). Jeśli się ją kliknie, wiadomość zostaje wysłana na zwykłą skrzynkę e-mailową i można ją przechowywać na swoim komputerze bez blokowania skrzynki na dogo.

Dzięki za informację! :Rose:

 

 

Bardzo przydatne, tylko dlaczego tak trudno znaleźć takie wiadomości... :(

Odnoszę wrażenie jakby administracja dogo nie szanowała nas -planowane wyłączenie-ani słowa powiadomienia w widocznym dla wszystkich miejscu, zaproszenia do pomagania-spam (??) oszczędzenie wielu godzin pracy przy zaproszeniach ludziom i tak już ciężko pracującym przy bazarkach-przeszkadzało... pływające reklamy-żeby zmusić cię do przypadkowego kliknięcia.. pomoc do nowej dogo-jasne, po angielsku-bo to przecież nasz narodowy jezyk? :siara: i tak dalej..... A kogo to...... :nonono2:

Na reklamy to jest adblock i z głowy... :siara:

Link to comment
Share on other sites

Aa, no to ja niniejszym zgłaszam :)
 
Dziękuję :)

 

Mnie też jak najbardziej można dopisać do listy. Przykre jest to, że na portalu pomocowym trzeba tworzyć listę komu można wysłać jeden z funkcjonujących bardzo dobrze instrumentów pomocowych. Powinniśmy się cieszyć, że mamy tyle możliwości, żeby pomagać. Ach my Polacy ....


Dopisałem...
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

mnie spoko można wysyłać zaproszenia, może nie na każdy wejdę i  coś kupię ale na pewno przeglądam. mam duże zaległości w dogo bo nie miałąm możliwości przy małym szkrabie i do tego alegiku, całe dnie sama w domu mąż od rana do wieczora w pracy, więc długo nie zaglądałam. pozmieniało się tutaj, nie mam żadnych starych wątków bo miałąm pozakładane odpowiednie foldery na poprzedniej dogomanii i szlag to teraz trafił. dlatego też prośba jeżeli byście ciotki miały wątki gdzie byłam podeślijcie mi linka nawet jeżeli znalazł domek psiak lub biega za tm. i tak pewnie nie odzyskam wszystkich wątków a szkoda.

Link to comment
Share on other sites

Cioteczko-nie dało by się w pierwszym poście podlinkować jakoś napisu gdzie jest lista albo dopisać na której stronie szukać postu 1011 ??? Bo szukam i błądzę.. :(

Pytałaś może moda dlaczego nie możesz listy w pierwszym poście mieć skopiowanej?

Link to comment
Share on other sites

To do mnie?  :D

Listy nie da rady w pierwszym, bo kto inny ją aktualizuje, poza tym cała się nie zmieści.

Link zaraz spróbuję dodać, do tej pory nie mogłam niczego kopiować, ani wklejać, ale ostatnio coś mi się udało, więc...

 

... jest.

Link to comment
Share on other sites

Rozi- chyba trzeba by wykasować te osoby z listy- powiedziało mi że nie ma takiego użytkownika- więc szkoda czasu przy próbach wysłania M&S, magdalenka&bona, marta1624, 4Łapki.
A 2 razy są zdublowane na liście-do skasowania po jednym kcd, omi i Nikaragua-NikaEla jako ta sama osoba :)

Link to comment
Share on other sites

Rozi- chyba trzeba by wykasować te osoby z listy- powiedziało mi że nie ma takiego użytkownika- więc szkoda czasu przy próbach wysłania M&S, magdalenka&bona, marta1624, 4Łapki.
A 2 razy są zdublowane na liście-do skasowania po jednym kcd, omi i Nikaragua-NikaEla jako ta sama osoba :)

 

Dag! "Czynną" listę znajdziesz na wątku SDA na 1 stronie. Tzn. tych, którzy mają uruchomione komunikatory i przyjmują PW.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...