Jump to content
Dogomania

@@@@ komu można wysyłać zaproszenia @@@@


rozi

Recommended Posts

Usunąć można tylko te w LUBIANA ZAWARTOŚĆ.

1 - Jak otworzy Ci się strona z jej zawartością za tematem masz okienko ZMIEŃ. Po kliknięciu na nie pokazuje się kilka opcji m.i. PRZESTAŃ ŚLEDZIĆ. W MOJA ZAWARTOŚĆ nic takiego nie idzie zrobić.

46033594530145173308.jpg 

 

2 - Po prawej stronie do góry masz w okienku ŚLEDŹ TEN WĄTEK. Jeśli go już śledzisz to wdedy w tym okienku jest  PRZESTAŃ ŚLEDZIĆ TEN WĄTEK.. Klikasz i po sprawie :)

Link to comment
Share on other sites

znowu dziekuje... a czy jescze jedno pytanko? :siara:

 

jak sprawdzic, kto i ile razy sie na danym watku wypowiadal

 

Ile odpowiedzi było na danym wątku 

47245242197216864896.jpg 

 

ale ile konkretna osoba na konkretnym wątku się wypowiadała...czy takie coś w ogóle było możliwe do sprawdzenia?

Ja tego nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

Zdradzicie mi jak wysyłacie zaproszenia na bazarek? 

Nie mogę otworzyć osób z listy bo wyskakują ciągle jakieś błędy...

Normalnie ręce opadają...  :flop:

korzystasz z tej listy? http://www.dogomania.com/forum/topic/127560-komu-mo%C5%BCna-wysy%C5%82a%C4%87-zaproszenia/page-51#entry15804055

i robisz to tak : W NAZWĘ ODBIORCY wpisujemy jeden nick.

W Możesz dodać do 5 pozostali odbiorcy wpisujemy 5 kolejnych nicków za każdym wstawiając przecinek? 

Link to comment
Share on other sites

korzystasz z tej listy? http://www.dogomania.com/forum/topic/127560-komu-mo%C5%BCna-wysy%C5%82a%C4%87-zaproszenia/page-51#entry15804055

i robisz to tak : W NAZWĘ ODBIORCY wpisujemy jeden nick.

W Możesz dodać do 5 pozostali odbiorcy wpisujemy 5 kolejnych nicków za każdym wstawiając przecinek? 

 

Tak "korzystam" z tej listy problem polega na tym, że nie mogę otworzyć osoby z listy

zamiast niej ładuje mi się strona pod tytułem Error 502... Też tak masz? 

Link to comment
Share on other sites

Dzięki, miałam zapchaną skrzynkę, a nie miałam o tym pojęcia. 50 wiadomości to jakiś żart... :mdleje:

Nie wiem też dlaczego za każdym razem, kiedy próbuję wejść w jakiś wątek, mój program antywirusowy szaleje i zgłasza mi zagrożenie dla komputera pod adresem dogo i blokuje :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

Przywitam się i napiszę że zaproszenia przyjmuję pod nowym nickiem...w starym zablokowano mi komunikator - nie mogę go WŁĄCZYĆ bo ciągle jest przycisk WYŁĄCZ .... i zniknęła koperta po prawej stronie w rogu na górze - od ponad tygodnia w moim imieniu Ziutka i Nutusia zgłaszały problem do modów ale bez odpowiedzi - więc założyłam nowy profil.

Ale najgorsze jest to że w skrzynce do której nie mam dostępu mam adresy do wysyłki z bazarków .... 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przywitam się i napiszę że zaproszenia przyjmuję pod nowym nickiem...w starym zablokowano mi komunikator - nie mogę go WŁĄCZYĆ bo ciągle jest przycisk WYŁĄCZ .... i zniknęła koperta po prawej stronie w rogu na górze - od ponad tygodnia w moim imieniu Ziutka i Nutusia zgłaszały problem do modów ale bez odpowiedzi - więc założyłam nowy profil.

Ale najgorsze jest to że w skrzynce do której nie mam dostępu mam adresy do wysyłki z bazarków .... 

Sprawdź czy po wejściu przez inną przeglądarkę uda Ci się włączyć komunikator na starym profilu.

Niestety dogo zabiera różne funkcje na różnych przeglądarkach aby po jakimś czasie je oddać.

Link to comment
Share on other sites

Sprawdź czy po wejściu przez inną przeglądarkę uda Ci się włączyć komunikator na starym profilu.

Niestety dogo zabiera różne funkcje na różnych przeglądarkach aby po jakimś czasie je oddać.

 

Pierwsze co sprawdziłam to właśnie to :)

nie działa na 3 przeglądarkach i na 3 różnych komputerach - więc ewidentnie chodzi o ustawienia mojego konta na dogo :(

Link to comment
Share on other sites

Pierwsze co sprawdziłam to właśnie to :)

nie działa na 3 przeglądarkach i na 3 różnych komputerach - więc ewidentnie chodzi o ustawienia mojego konta na dogo :(

No niestety tu muszą zadziałać siły wyższe ale obawiam się, ze nie prędko  :nonono2:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...