Jump to content
Dogomania

@@@@ komu można wysyłać zaproszenia @@@@


rozi

Recommended Posts

28 minut temu, tatankas napisał:

Nie ma to jak zganić kogoś za wysłanie zaproszenia na bazarek,a dwa dni później samemu wysłać zaproszenie do tej osoby :/

Korzystasz z listy to i powinieneś być na tej liście dla sprawiedliwości,niestety widocznie nie dla wszystkich,ode mnie już zaproszenia nie otrzymasz,ale proszę o to samo ciebie

Hej, hej  dobrze nie będę wysyłać . Z mojej strony to był  żarcik, bo ciągle dostaję zaproszenia i nikogo nie ganię.. Nie ma regulaminu bycia na liście.. A na bazrki jak sama wiesz i tak trafiam. - czy do Ciebie mogę ??? :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Aldrumka napisał:

Hej, hej  dobrze nie będę wysyłać . Z mojej strony to był  żarcik, bo ciągle dostaję zaproszenia i nikogo nie ganię.. Nie ma regulaminu bycia na liście.. A na bazrki jak sama wiesz i tak trafiam. - czy do Ciebie mogę ??? :)

Widocznie nie załapałam żartu,za to bardzo źle się poczułam :/ Ja tam nikomu nie zabraniam na bazarki wpadać,tak jak zawsze wpadam na inne,choć nie zawsze się odzywam i nie zawsze kupuję,w końcu wszystko dla zwierzaków

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, tatankas napisał:

Widocznie nie załapałam żartu,za to bardzo źle się poczułam :/ Ja tam nikomu nie zabraniam na bazarki wpadać,tak jak zawsze wpadam na inne,choć nie zawsze się odzywam i nie zawsze kupuję,w końcu wszystko dla zwierzaków

no to zgoda !!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Podobny obrazJa bardzo bardzo chetnie  zagladam podnosze

i rozsylam

wszelkuskie kramiki

 wszak to nie dla naszych paznokietkow , czy perfumek wlasnosciowych przecie

 jeno dla tych najbiedniejszych

 te wszystkie bazarenki na ktorych sie dzielimy

kazdym malenkim drobiazgiem

 ksiazka , czy mydelkiem

 tym co mamy i czego nawet czasem nie posiadamy tez

 zagladac bede dalej i dalej

 otrzymuje mnostwo zaproszen

 bazareczkow nidgy dosc

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ja się odniosę do jednej rzeczy i mam nadzieje, że nikt się nie obrazi, bo to nie o to chodzi. Co sądzicie o wysyłaniu zaproszeń do osób które po ich otrzymaniu je usuwają a sami zaproszenia wysyłają. Ja lubie jak ktos choć raz wejdzie na mój bazarek(nawet jak nie ma tam nic dla niego ciekawego), może go potem olać, nie obserwować ale fajnie jak doceni i moja pracę zrobienia go i podrzuci , skoro od lat działamy dla psiaków razem. Jest mi po prostu przykro jak widzę właśnie takie usuwanie:( 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Olena84 napisał:

Ja się odniosę do jednej rzeczy i mam nadzieje, że nikt się nie obrazi, bo to nie o to chodzi. Co sądzicie o wysyłaniu zaproszeń do osób które po ich otrzymaniu je usuwają a sami zaproszenia wysyłają. Ja lubie jak ktos choć raz wejdzie na mój bazarek(nawet jak nie ma tam nic dla niego ciekawego), może go potem olać, nie obserwować ale fajnie jak doceni i moja pracę zrobienia go i podrzuci , skoro od lat działamy dla psiaków razem. Jest mi po prostu przykro jak widzę właśnie takie usuwanie:( 

Olena to nie do końca tak ja bardzo często usuwałam w ten sposób zaproszenia,bo bazarek obejrzałam zaraz po zrobieniu jestem z tym na bieżąco,a skrzynka miała bardzo małą pojemność.teraz jak może wejść 500 wiadomości to w miarę możliwości czasowych podrzucę,ale nie jestem w stanie podrzucać wszystkich bazarków,na które zaproszenia dostaję,po prostu fizycznie się nie da.jeśli gdzieś licytuję to wtedy podrzucam.mam pod opieką 20 psów i jest co robić.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎2016‎-‎12‎-‎28 o 19:12, Olena84 napisał:

Co sądzicie o wysyłaniu zaproszeń do osób które po ich otrzymaniu je usuwają

Zaproszenia do niczego nie zobowiązują, o tym się pisało od początku. Tu nie ma co być przykro. Rozsyła się na własną - że tak powiem - odpowiedzialność i nie można liczyć na to, że ludzie zareagują w określony sposób, każdy jest jakiś i reaguje zgodnie z własnym wnętrzem, a nie zgodnie z oczekiwaniami.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
13 godzin temu, milagros19853201 napisał:

a ja albo siebie na liscie nie widze albo zmeczenie

udalo sie niestety po 5 ale wyslac sporo

w kazdym razie ja tez z checia przyjmuje zaproszenia na bazarki

Ja  też wysyłam po 5, i to przeważnie tylko do osób, które kiedyś wcześniej u mnie bywały na bazarkach

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, NikaEla napisał:

Ja  też wysyłam po 5, i to przeważnie tylko do osób, które kiedyś wcześniej u mnie bywały na bazarkach

ja tez tak probowalam

kiedys ktoras nawet z cioteczek porobowala mnie podszkolic jak z tej maszynki do zaproszen korzystac ale jakos albo to goraczka albo nie wychodzi testowanie

bo nawet jak czlowiek byl w 100 % zdrowy nigdy sie nie udawalo

zagladam i w ciociany bazarek :-)

Link to comment
Share on other sites

Nieaktualne, proszę nie wysyłać mi zaproszeń, dziękuję  

 

Mam też od czasu do czasu różne ozdoby, tzw. durnostojki, głównie figurki; miewam też nowe kosmetyki, mogę przekazać w Warszawie komuś, kto to wystawi na bazarku. W sumie ubrania i książki też czasem.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kontynuując to co zrobiły ostatnio Tatankas i Jolantina tu są tylko osoby które były jeszcze w 2016 roku na dogomanii plus dwie nowe. W wolnej chwili zostawić można osoby które były na dogo np od grudnia 

 

nadziejka

anica
cancer43
Alla Chrzanowska
Cassi_
caryca26
juli88
 
Ziutka,
yolanovi,
blanka xd,
bric-a-brac
aś86
Jasza
korek221

pinczerka_i_Gizmo  
Monika89
jolam

Paja
Aimez_moi
amacariel
Magolek
Nova77

oska1983
Martika@Aischa
ciapuś
yucca
milla.j
paula_t
sharka
MALWA
GOSIEK1
tobciu
Marta72
bukowa
terra
rodzice
renatka_s
cockermanka
*zaba*
Juldan
Karilka
arim
Livka

Kama202
monika55
merryjanee
pamela555
Bgra
DarkWater
KateBono
anetaks4
motylek1007

katlis
milagros19853201
_Dunaj_
maarit
Hope2
Norel
Marysia O.
Panna Marple
malwakacper
asiuniab
bahlsa
majowa
Raczyna
halszka
Maruda666
kolejna kobietka
Saththa
Perełka1
bietta
bakusiowa
Jasmine
haliza
keakea 
mdk8
mila-ada

yoshi22
Dabrowka 
Norkowa
asikowska
Mysza2
dziuniek
Tofikowa
monika083
bakłażan
kinga_kinga7
from_wonderland
ranias
koelka
ewelinajg
Morusander
Maryna
adibmama
misiadg
psiakiGabi
aida
Finlora
margoth137
paula91
justynka_92
dorcia2
marmosia
rotek
Advena
Nette
Macia
Toska1
Figunia
natie
BORYSboxer

_Aga_
Yoana
Jo37
upadlyaniol86
Lobaria
3 x
mimiś
edek
Myngey
Anemon
blackgerl
HELENA5
agucha007
J_ulia
phase
stepelkaa
Maria1957
Becia Lublin
tatankas
giselle4
Rudzia-Bianca
Javena
Maciek777
Olena84
Carrie i Tequila
Dżdżowniś
kejciu
ania68
grazia_1979
kcd
Gusiaczek
MartynaP
ocelot

KasiaT
Ryjonek

Lili8522
WiosnaA
Makila
daga31081980
jola_li
AMELIA64
tiggi
Martuchny
- 
Isabel
Harley
gluchypies
joanka40
Pocahontas
ania shirley
bluess
Jagoda1
Beatkaa
free
kasienka001
Cantadorra
Avilia
 
karolinass
barbarela
WIGA
dexterka
iriska111
Mortes
ania91sc
marta1624

zebra12
danyww
Natalia_C
mama_Alfika
devoner
rutta
cisowianka

kado

Rubik
Xibalba
Havanka

wtatara

Gabi79

Crys

Katia94

iwna5702

Kamila Proc

dorcia01

ewunian

AMIGA

jazzi

NikaEla

Omi 

haw5

sunnynight

Bambino

marako

Mama Muninki

Ferox

Mylukier

rugitus

SalmaHayek

gosia7  

ataK 

RudyKas

Kalai

Dobermania

Aldona z Sosnowca

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Dnia 8.02.2017 o 12:25, Olena84 napisał:

Kontynuując to co zrobiły ostatnio Tatankas i Jolantina tu są tylko osoby które były jeszcze w 2016 roku na dogomanii plus dwie nowe. W wolnej chwili zostawić można osoby które były na dogo np od grudnia

................

Super, wysyłam właśnie wg tej listy, bo szkoda czasu na klikanie do kogoś, kto i tak zaproszenia nie przeczyta, bo go dawno na Dogo nie ma.

Olena, popraw jeszcze terr na terra. Jest co prawda na Dogo osoba o nicku terr, ale tutaj jest pomyłka - zginęła literka a :) Terra na poprzedniej stronie wyjaśniła, że to błąd.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Wczoraj i dzisiaj próbowałam rozsyłać zaproszenia. I mam wrażenie, że nie jest już możliwe wysyłanie do wielu adresatów. Tzn dodają się do odbiorców skutecznie, ale potem jak wchodzę w wątek, to nie widzę tej listy, którą dodałam, tylko informację, że jestem jedyna osobą w tym wątku. Dotyczy to także tych wysyłanych wczoraj, gdzie na pewno do tej pory ktoś jeszcze by odczytał zaproszenie. U Was to działa poprawnie?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.03.2017 o 12:27, bric-a-brac napisał:

Wczoraj i dzisiaj próbowałam rozsyłać zaproszenia. I mam wrażenie, że nie jest już możliwe wysyłanie do wielu adresatów. Tzn dodają się do odbiorców skutecznie, ale potem jak wchodzę w wątek, to nie widzę tej listy, którą dodałam, tylko informację, że jestem jedyna osobą w tym wątku. Dotyczy to także tych wysyłanych wczoraj, gdzie na pewno do tej pory ktoś jeszcze by odczytał zaproszenie. U Was to działa poprawnie?

TEN SAm problem :-(((

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...