Jump to content
Dogomania

@@@@ komu można wysyłać zaproszenia @@@@


rozi

Recommended Posts

Wiele osób z podlinkowanej listy niestety nie może przyjmować wiadomości. Podejrzewam, że sporo nie z powodu zatkanej skrzynki, tylko tego, że nie zaznaczyły opcji przyjmowania wiadomości. Denerwujące jest wpisywanie nicków odbiorców wiadomości i przy klikaniu "wyślij" wyskakuje, że ten to a ten wiadomości nie może otrzymać, więc wiadomość do pozostałych też nie zostaje wysłana - okropna strata czasu!

Takimi przypadkami są (dopiero zaczęłam rozsyłać zaproszenia...): juli88, blanka xd, aś86, annika, Monika89, jolam, Paja, ::FiGa ::, Marta72, cockermanka, lula2010, monika55. Ciąg dalszy zapewne nastąpi :(

Link to comment
Share on other sites

Przy tych, którzy mają zapchane skrzynki wyskakuje komunikat, że nie mogą otrzymać wiadomości, a przy tych, którzy nie włączyli komunikatora, że nie mogą korzystać z komunikatora. Chyba tak właśnie jest... Tylko jak powiadomić te osoby, by włączyły, skoro nie można im wysłać PW?...

Link to comment
Share on other sites

Przy tych, którzy mają zapchane skrzynki wyskakuje komunikat, że nie mogą otrzymać wiadomości, a przy tych, którzy nie włączyli komunikatora, że nie mogą korzystać z komunikatora. Chyba tak właśnie jest... Tylko jak powiadomić te osoby, by włączyły, skoro nie można im wysłać PW?...

W PROFIL ---->NAJNOWSZE AKTUALIZACJE STATUSU  napisać im wiadomość :)

Link to comment
Share on other sites

nie wiem dlaczego, szkrzynke mam pusta

 

Bo nie włączyłaś komunikatora.

 

KOMUNIKATOR----->i  po lewej stronie na dole WŁĄCZ KOMUNIKATOR

 

 

 

O, jak to fajnie z kimś mądrzejszym pokonwersować  ;) Dzięki!  :)

 

Polecam się na przyszłość ;)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę o zagłosowanie w konkursie krakvetu na fundację Nero z Sochaczewa. Do walki o karmę podchodzą już po raz trzeci. Może teraz uda się dzięki Waszej pomocy. Nero nie jest bogatą fundacją a ma wielu podopiecznych którym trzeba napełnić brzuszki.

Po zalogowaniu trzeba napisać jeden post. Może być w dziale powitalnym.Po zagłosowaniu przyjdzie kod weryfikacyjny który należy wpisać. Dopiero wtedy głos bedzie ważny.

Link do głosowania

http://www.krakvet.p...wforum.php?f=18

Link to comment
Share on other sites

Mi pomogło wyczyszczenie skrzynki :) Dzięki za podpowiedź  :klacz:

Proszę bardzo :) 

 

Kamila Proc jeśli masz z tym problem - nie wiesz gdzie i jak to zrobić - to pisz tu. Wkleję zdjęcia jak to zrobić :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pierwszy krok to musimy wejść w KOMUNIKATOR

 

95893712226958633165.jpg

 

Po otwarciu się strony z komunikatorem musimy :

1 - sprawdzić czy wszystkich wiadomości mamy mniej niż 50. Nowa dogo pozwala na posiadanie w skrzynce tylko 50 wiadomości.

2 -  jeśli okazuje się, że jest ich za dużo stawiamy "ptaszka" w kratce, która znajduje się przy każdej wiadomości

3 - klikamy na IDŹ i po sprawie :)

Jeśli poczta ma mniej niż 50 wiadomości sprawdzamy czy mamy włączony KOMUNIKATOR 

4 - klikamy w okienko WŁĄCZ KOMUNIKATOR.

Na zdjęciu pisze wyłącz bo ja mam go włączonego.

 

74895564092252815049.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...