Jump to content
Dogomania

@@@@ komu można wysyłać zaproszenia @@@@


rozi

Recommended Posts

Ja mam czasem zapchana skrzynkę. Wysyłam masę zaproszeń i zdarzy się że wieczorem akurat wykorzystam 200 wiadomości. Nie wiem o tym aż do następnego dnia. Jeżeli wysyłam a ktoś ma zapchana skrzynkę to nie jest praca na marne. Wystarczy zaznaczyć nick i wysłać następnego dnia .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bakusiowa']Ja mam czasem zapchana skrzynkę. Wysyłam masę zaproszeń i zdarzy się że wieczorem akurat wykorzystam 200 wiadomości. Nie wiem o tym aż do następnego dnia. Jeżeli wysyłam a ktoś ma zapchana skrzynkę[URL="http://www.dogomania.pl/forum/newreply.php?do=newreply&p=21433003"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/clear.gif[/IMG] Odpowiedz z cytatem[/URL] to nie jest praca na marne. Wystarczy zaznaczyć nick i wysłać następnego dnia .[/QUOTE]

Otóż , to:) Ja tak właśnie robię:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']Dopisujecie sobie?
Ja bardzo przepraszam, ale ostatnio odechciało mi się wszystkiego dosłownie. Może ktoś doda post w wątku z listą i będzie uzupełniał?[/QUOTE]


Już ;) Widzę,że zmęczenie materiału dopada nie tylko mnie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']Bardzo dziękuję (:[/QUOTE]


Nie ma problemu :) Później jak będziesz miała chwilkę to możesz skopiować i do swojego postu wkleić,żeby taki ubogi nie był ten ostatni ,a ja będę dalej robić,a to co skopiowałaś usunę ze swojego ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mazowszanka2']Ostatnio wysyłałam zaproszenia i chce dodać, że:
1) Pani Profesor pisze się bez myślnika
2) irysek (nr 260) wypisała się co nie jest zaznaczone na liście.[/QUOTE]

Pani Profesor poprawiona,a irysek powinna napisać rezygnację w kolejnym poście,przecież nikt nie będzie sprawdzał ponad 600 postów,by sprawdzić czy ktoś się nie wypisał :shake: ale usuwam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mortes']Proszę o wpisanie mnie, na listę, chętnie odwiedzę bazarki, ale nie zawsze mogę pomóc. ;)[/QUOTE]

[quote name='figbast']proszę o dopisanie mnie do listy, nie zawsze kupię, ale będę się starać choć podrzucić :)[/QUOTE]

Zapisane :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Lipicka']z powodu bardzo rzadkich(teraz) odwiedzin na dogo proszę mnie skreślić z listy[/QUOTE]

Tak jak było wcześniej ustalane-proszę podać numer swój,nie możemy za każdym razem całej listy studiować,rozi zrezygnowała z prowadzenia listy,ja nie mam jak poprawić jej postów :(

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245373-Lista-do-zaproszeń[/URL]


.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tatankas']Tak jak było wcześniej ustalane-proszę podać numer swój,nie możemy za każdym razem całej listy studiować,rozi zrezygnowała z prowadzenia listy,ja nie mam jak poprawić jej postów :(

.[/QUOTE]

Control + F i wpisujeszz "justyna" = sekunda :)

Edited by LeCoyotte
Link to comment
Share on other sites

[quote name='LeCoyotte']Control + F i wpisujeszz "justyna" = sekunda :)[/QUOTE]

Wiem,że doskonale poruszasz się po stronach internetowych,czego ci bardzo zazdroszczę,ja niestety tak nie mam.Teraz czytam,co piszesz i rozumiem,ale za chwilę zapomnę i znów będzie problem :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...