Jump to content
Dogomania

@@@@ komu można wysyłać zaproszenia @@@@


rozi

Recommended Posts

Nie rozumiem, po co ktoś zgłasza się na ten wątek i prosi o dopisanie o listy, a w podpisie umieszcza taki tekst: [FONT=century gothic][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244193-Bazarek-ciuszkowy-i-inne-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci%E2%99%A5-opcja-KT-do-20-07-g-21-na-pomoc-11-szczeniakom-%E2%99%A5"][COLOR=#ff0000]p[/COLOR][/URL][COLOR=#ff0000]rosze nie wysyłać zaproszeń na bazarki,
sama regularnie odwiedzam bez zaproszeń.[/COLOR][/FONT] ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']Nie rozumiem, po co ktoś zgłasza się na ten wątek i prosi o dopisanie o listy, a w podpisie umieszcza taki tekst: [FONT=century gothic][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244193-Bazarek-ciuszkowy-i-inne-różności♥-opcja-KT-do-20-07-g-21-na-pomoc-11-szczeniakom-♥"][COLOR=#ff0000]p[/COLOR][/URL][COLOR=#ff0000]rosze nie wysyłać zaproszeń na bazarki,
sama regularnie odwiedzam bez zaproszeń.[/COLOR][/FONT] ?[/QUOTE]

Dość interesujące :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']Nie rozumiem, po co ktoś zgłasza się na ten wątek i prosi o dopisanie o listy, a w podpisie umieszcza taki tekst: [FONT=century gothic][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244193-Bazarek-ciuszkowy-i-inne-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci%E2%99%A5-opcja-KT-do-20-07-g-21-na-pomoc-11-szczeniakom-%E2%99%A5"][COLOR=#ff0000]p[/COLOR][/URL][COLOR=#ff0000]rosze nie wysyłać zaproszeń na bazarki,
sama regularnie odwiedzam bez zaproszeń.[/COLOR][/FONT] ?[/QUOTE]

[quote name='fiorsteinbock']Dość interesujące :)[/QUOTE]

moze chce zasugerowac, że jak juz dostanie to sie nie obrazi i nie naskarzy do moda

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']moze chce zasugerowac, że jak juz dostanie to sie nie obrazi i nie naskarzy do moda[/QUOTE]
Może i tak, w sumie lista jest i dla tych, którzy chcą zaproszenia dostawać i dla tych, którzy nie chcą, ale nie skarżą...

Link to comment
Share on other sites

Ze względu na okres wakacyjny i czasowo ograniczony dostęp do internetu bardzo proszę [B][COLOR=#000080]do 20 sierpnia NIE wysyłać mi zaproszeń[/COLOR][/B] , bo i tak nie dam rady wchodzić na bazarki, ani czyścić skrzynki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']Ze względu na okres wakacyjny i czasowo ograniczony dostęp do internetu bardzo proszę [B][COLOR=#000080]do 20 sierpnia NIE wysyłać mi zaproszeń[/COLOR][/B] , bo i tak nie dam rady wchodzić na bazarki, ani czyścić skrzynki.[/QUOTE]
Dzięki za informację. To fajny pomysł żeby informować o planowanej nieobecności na dogo :lol:

Link to comment
Share on other sites

W związku z moim wyjazdem za granicę na czas nieokreślony chwilowo [od 7 lipca 2013] zawieszam przyjmowanie zaproszen na bazarki, tj do czasu gdy nie uzyskam w nowym miejscu zamieszkania stalego dostępu do internetu. Nie chcę by skrzynka szybko zapchała się zaproszeniami (a przy tej ilości wysyłanych o to nie trudno) ponieważ może braknąć miejsca na wiadomości o innej treści, np. jakiś informacje nt. spanielków, którym trzeba pomóc.

Dziękuję wszystkim ciociom za wyrozumiałość, postaram się wrócić jak najszybciej do Was. :Rose:

Piszę o tym teraz, by w szale pakowania i pożegnań nie zapomniec o umieszczeniu takiej informacji

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']Ze względu na okres wakacyjny i czasowo ograniczony dostęp do internetu bardzo proszę [B][COLOR=#000080]do 20 sierpnia NIE wysyłać mi zaproszeń[/COLOR][/B] , bo i tak nie dam rady wchodzić na bazarki, ani czyścić skrzynki.[/QUOTE]
No i cóż... tylko dziś dostałam 5 zaproszeń ;) Jeszcze do piątku jestem, więc czyszczę, potem bez internetu będę, a w takim tempie skrzynka zatka się szybko i jeśli coś będzie ważnego, to już się może nie zmieścić....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']No i cóż... tylko dziś dostałam 5 zaproszeń ;) Jeszcze do piątku jestem, więc czyszczę, potem bez internetu będę, a w takim tempie skrzynka zatka się szybko i jeśli coś będzie ważnego, to już się może nie zmieścić....[/QUOTE]

a maila w profilu masz?
jak bedzie coś naprawde ważnego a nie 'spam' czy z reklamami bazarków czy jakikoliwek inny to coś naprawde waznego ktoś komu zalezy wyśle na maila

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']No i cóż... tylko dziś dostałam 5 zaproszeń ;) Jeszcze do piątku jestem, więc czyszczę, potem bez internetu będę, a w takim tempie skrzynka zatka się szybko i jeśli coś będzie ważnego, to już się może nie zmieścić....[/QUOTE]

Robienie bazarku, pilnowanie go i rozsyłanie zaproszeń - to naprawdę wielka praca.
Jeśli jeszcze do tego teraz doliczyć czas ciągłego sprawdzania czy dana osoba zapisana na listę chcących otrzymywać zaproszenia - nie zawiesiła chwilowo tej zgody - to nic innego tylko zamienimy się w mróweczki ciągle sprawdzające tą listę.
Litości... Jeśli decydujemy się na bycie na liście chcących otrzymywać zaproszenia - to nie twórzmy jakby nie było kolejnych schodów w postaci sprawdzania tego co już sprawdzone. Lista miała przecież nam ułatwić pomaganie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tobciu']Robienie bazarku, pilnowanie go i rozsyłanie zaproszeń - to naprawdę wielka praca.
Jeśli jeszcze do tego teraz doliczyć czas ciągłego sprawdzania czy dana osoba zapisana na listę chcących otrzymywać zaproszenia - nie zawiesiła chwilowo tej zgody - to nic innego tylko zamienimy się w mróweczki ciągle sprawdzające tą listę.
Litości... Jeśli decydujemy się na bycie na liście chcących otrzymywać zaproszenia - to nie twórzmy jakby nie było kolejnych schodów w postaci sprawdzania tego co już sprawdzone. Lista miała przecież nam ułatwić pomaganie.[/QUOTE]

Zgadzam się Tobciu w 100%. Teraz tworzę drugą listę, do kogo chwilowo nie wysyłać, bo są wakacje, (szkoda, że ci co krzywdzą psy nie robią sobie wakacji), do kogo nie wysyłać do odwołania, bo wyjeżdża za granicę...
I nie wiem, chyba mnie na dogo nie lubią, bo owszem, dostaję zaproszenia, ale maksimum 7-8 w ciągu tygodnia, czasami tylko 4-5...

Link to comment
Share on other sites

hmmm..nie wiem czy tak sie da ale mozna by umiescic na tej liscie na pierwszej stronie przy danym nicku, ze ta osoba ma urlop w tym i tym czasie..a po upływie tego czasu wykasowac...???? bo ja na pewno nie zagladałabym an ostatnie strony tego watku, zeby sie dowiedziec komu akurat w tym momencie mam nie wysyłac bo to tutaj napisał...na 17 czy 18 stronie skoro "najważniejsza" jest pierwsza i kolejne z nickami...

Link to comment
Share on other sites

W zupełności popieram zozole. Wystarczy krótka adnotacja, np. nieobecna na dogo do np 01.08.2013
Nie rezygnuję z zaproszeń by zrobić komuś krzywdę, nie robię sobie też wakacji.
Wiem ile pracy kosztuje wystawienie i reklamowanie bazarku, dlatego uczciwie mówię: NIE mogę w nich uczestniczyć od 7lipca do odwołania.
Zmusiła mnie do tego moja sytuacja finansowa i nie ma od mojej decyzji odwrotu. Zaproszenia wpadają do skrzynki bardzo szybko, zostawiłam mail w profilu, mam nadzieję, że w przypadku zapchania skrzynki on uratuje sytuacje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...