Jump to content
Dogomania

@@@@ komu można wysyłać zaproszenia @@@@


rozi

Recommended Posts

[quote name='Finlora']Chciałam przeprosić, że nie zaglądam na wszystkie bazarki, ale dostaję tyle zaproszeń, że na wszystkie brakuje mi czasu :shake:[/QUOTE]
Ja zaglądać zaglądam, ale nie wszędzie się odzywam gdy nic nie kupuje bo później odnaleźć się w subskrypcjach nie mogę:)
Z resztą czy ktoś się dopatrzy, że mnie tam nie ma?;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Finlora']Chciałam przeprosić, że nie zaglądam na wszystkie bazarki, ale dostaję tyle zaproszeń, że na wszystkie brakuje mi czasu :shake:[/QUOTE]
Ja również... Nie obrażajcie się również, że nie na każdym kupuję ;) Nie zawsze znajduję coś dla siebie, a i na koncie coraz większy minus :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Finlora']Chciałam przeprosić, że nie zaglądam na wszystkie bazarki, ale dostaję tyle zaproszeń, że na wszystkie brakuje mi czasu :shake:[/QUOTE]
Myślę, że to nie obowiązek zaglądnąć, skoro zaproszenie przyszło. Nie każdy kupuje, nie każdemu fanty pasują... głównie chodzi o to, że wysyłając zaproszenie śpisz spokojnie a nie martwisz się, że ktoś cię zbanuje. mnie jest przykro, kiedy brakuje mi czasu na każdy bazarek, ale wszyscy powinni to zrozumieć, bo pewnie mają tak samo lub podobnie.

[quote name='Maciek777']Ja zaglądać zaglądam, ale nie wszędzie się odzywam gdy nic nie kupuje bo później odnaleźć się w subskrypcjach nie mogę:)
Z resztą czy ktoś się dopatrzy, że mnie tam nie ma?;)[/QUOTE]
Patrząc na Twój nick wnioskuję, żeś WUJEK. Większość z nas to jednak Ciocie. Ja wujka zauważę:evil_lol: (czytających bez podtekstów proszę:mad:, bo to głupio w sumie zabrzmiało:eviltong:)

Zaglądam, śledzę nowych przyjmujących zaproszenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ikusia']Patrząc na Twój nick wnioskuję, żeś WUJEK. [COLOR=#000000]Większość z nas to jednak Ciocie.[/COLOR] [/QUOTE]
Nie da się ukryć:) I w tym problem bo 90% asortymentu na bazarkach to damskie ciuchy:eviltong:

[quote name='Ikusia']Ja wujka zauważę:evil_lol: (czytających bez podtekstów proszę:mad:, bo to głupio w sumie zabrzmiało:eviltong:)[/QUOTE]
Ależ, jakie tam podteksty;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alla Chrzanowska']Dziewczyny i Chłopaki! Przestańcie przepraszać. To przecież oczywiste, że nie na każdym się kupuje, a nawet nie każdy się podnosi, bo to fizycznie niemozliwe.[/QUOTE]
Masz rację. Ale przynajmniej wątek wypływa na górę, może ktoś dołączy do nas?

Link to comment
Share on other sites

Właśnie jestem w trakcie wysyłania zaproszeń. Postaram się nikogo nie ominąć:diabloti: Chyba, że skrzynka zapchana.
I chylę czoła, bo to jest orka na ugorze:mdleje:

Nie mam nic przeciwko zaproszeniom, ale proszę mnie nie wpisywać na listę. Z tej prostej przyczyny, że oglądam [B]WSZYSTKIE [/B]nowe bazarki. Nawet sobie zrobiłam specjalny folder w subskrypcjach na te w trakcie...

:hmmmm:Chyba jestem uzależniona od bazarków i zastanawiam się czy nie czas się zacząć leczyć.:stupid:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kcd']Ja też przyjmuję zaproszenia :-) Zwłaszcza na bazarki książkowe i pieskowe - obroże, smycze i smaczki zawsze w deficycie! :-)[/QUOTE]

Smaczki (ciasteczka watróbkowe) upiekę na zamówienie w każdej chwili,
książki na kolejny bazarek gromadzę ... zatem mam w Tobie stałą klientkę :)

A! i mnie proszę zapraszać na bazzaro wszelakie.
Kupię, nie kupię, ale podrzucę z przyjemnością :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='milla.j']Kochani, przy wysyłaniu zaproszeń, nie wysyłacie proszę (przynajmniej do mnie) samych linków, wystarczy krótki opis, co tam dalej jest (trzy słowa), bo jak widzę tylko link to się odechciewa.[/QUOTE]

A do mnie można jak najbardziej wysyłać same linki:) Wchodzę na każde zaproszenie, bo po to jestem na dogo, żeby pomóc w miarę możliwości. Chętnie też przyjmuję zaproszenia na bazarki cegiełkowe...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...