Jump to content
Dogomania

@@@@ komu można wysyłać zaproszenia @@@@


rozi

Recommended Posts

[quote name='cancer43']Ale zauważyłam że co najwyżej połowa bazarków jest wstawiana w reklamy[/QUOTE]

ale powiem szczerze, że nie zawsze te reklamy działają.. wiem po swoim przykładzie :shake:
ja chętnie, nie ma problemów, dopiszta mnie, staram się zaglądać, czasem coś fajnego się przy tym wypatrzy z akcesoriów, z ciuszków itd. i to bez wychodzenia z domu :eviltong:
a w dodatku to pomoc dla zwierzaków!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caryca26']Nie trzeba wchodzić na wszystkie przecież bo to czasem nie sposób. Najważniejsze , że ludzie mogą słać bez strachu o kary od moda. Wiem ile czasu kosztuje takie wysyłanie. Z wielu bazarków każdy coś tam dla siebie wybierze a psiaki mają pomoc i o to chodzi:) Przecież nikt się nie obraża jak się na jakiś bazar nie wejdzie:) Ja z ostatniego natłoku wybrałam trzy i uzupełniam spodniową garderobę bo niestety co nieco mi przybyło:)[/QUOTE]

dokladnie
i super, ze ktos ten watek w ogole zalozyl!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krakowianka.fr']sie powtorze, ale mnie mozna do listy dopisac... zreszta wszyscy to wiedza, bo zaproszenia dostaje codziennie :)[/QUOTE]
jesteś na liście z numerem 127 o tutaj : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241780-komu-mo%C5%BCna-wysy%C5%82a%C4%87-zaproszenia?p=20695331#post20695331"]#141[/URL]

Link to comment
Share on other sites

proszę słać zaproszenia, pomagam zawsze w miarę możliwości, od początku tego roku również na dogo:iloveyou:
pozdarwiam serdecznie


"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem. Los zwierząt jest nierozer*walnie związany z losem człowieka" Émile Zola

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nette']Do mnie też można wysyłać zaproszenia, zaglądam zawsze, ale nie mogę obiecać, że coś kupię :oops:[/QUOTE]

Nikt tu nie obiecuje, że coś kupi. Ani że coś napisze (będzie hopkał :D ), ani nawet że z pewnością zajrzy.
Chodzi tylko o to, żeby móc rozesłać zaproszenia bez obawy o donos do moda.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...