Jump to content
Dogomania

@@@@ komu można wysyłać zaproszenia @@@@


rozi

Recommended Posts

[quote name='dziuniek']
Ja też nie lubię reklam, ale jest różnica [/QUOTE]
Owszem, jest, dlatego osobiście założyłam wątek reklamowy bazarków. A ten tutaj jest o zaproszeniach, nie o reklamach, to sądwie różne rzeczy.

Link to comment
Share on other sites

Pobieżnie policzyłam i w ciągu ostatnich dwóch dni powstało ponad 20 bazarków, stąd pewnie ten natłok zaproszeń. A są też może bazarki, na które dopiero teraz - bez obawy o przykrości - poszły zaproszenia. To się powinno unormować z czasem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Czy też dostajecie mnostwo zaproszeń od czasu wpisania na listę ? ;) Bo jak tak. Przy takiej obfitości chyba nie wszędzie dam rade zajrzeć ...[/QUOTE]
Hihi, nooo :D Od wczoraj sporo tego dostałam :) Ale nie przeszkadza mi to nic a nic :)

[B]Alla[/B], to chyba oczywiste? Ja mam nadzieję, że tak. Inaczej bym z torbami poszła ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caryca26']Nie chodzi o piętnowanie. Rozumiem , że ktoś reklam nie chce i dobrze , że powstał wątek bo może nie będzie więcej zgrzytów.
Ja i większość z nas nie potrafi tylko zrozumieć donoszenia na kogoś do moda. Osoba mogłaby wysłać chociaż ostrzeżenie do danej osoby - w stylu nie życzę sobie i jak jeszcze raz mi wyślesz to Cię zgłoszę. Ja dwa razy już dostałam taką wiadomość i zapisałam sobie te osoby. Donoszenie do moda wiąże się z punktami czy banami a na tym ucierpią tylko zwierzęta dlatego ja nigdy bym do moda nie doniosła nawet jakby irytowały mnie reklamy.
No ale to nie jest przedmiotem wątku:)
Tylko , że rozi wpisano Cię na listę ,,chcących" bo założyłaś wątek a piszesz , że irytują Cię reklamy to może poproś dziewczyny , żeby Cię usunęły żeby potem nie było nieporozumień.

Zapraszam cioteczki do zapisywania![/QUOTE]

Jest na dogo dużo osób, które nie są w dziale pomocy psów w potrzebie. Wiele osób jest na dogo np. w dziale Hodowla gdzie dyskutują sobie o swoich psach, rasach i na dział psów potrzebujących nie wchodzą. Więc bardzo wielu na dogo pewnie nie wie, że jest coś takiego jak BAZAREK.
Też miałam kiedyś taką sytuację: Wysłałam zaproszenie do osoby (na ogólnej liście użytkowników dogomanii), dostałam dosyć niemiłą odpowiedź, nie będę cytować, bo była cała masa przekleństw, ale w skrócie chodziło o to, że osoba nie jest zainteresowana pomocą bezdomnym psom, bo ją to nie obchodzi, że gdzieś zdychają psy i niech sobie zdychają. Oczywiście było to napisane w bardzo nieprzyjemny sposób.


A z takich miłych wiadomości jest nas juz 131 osób!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Nie trzeba wchodzić na wszystkie przecież bo to czasem nie sposób. Najważniejsze , że ludzie mogą słać bez strachu o kary od moda. Wiem ile czasu kosztuje takie wysyłanie. Z wielu bazarków każdy coś tam dla siebie wybierze a psiaki mają pomoc i o to chodzi:) Przecież nikt się nie obraża jak się na jakiś bazar nie wejdzie:) Ja z ostatniego natłoku wybrałam trzy i uzupełniam spodniową garderobę bo niestety co nieco mi przybyło:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Czy też dostajecie mnostwo zaproszeń od czasu wpisania na listę ? ;) Bo jak tak. Przy takiej obfitości chyba nie wszędzie dam rade zajrzeć ...[/QUOTE]
Się podpisuję, ale mi się to podoba, tylko organizatorzy bazarków muszą wybaczyć, że nie zawsze zaznaczę swoją obecność, nie dam rady...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...