Jump to content
Dogomania

@@@@ komu można wysyłać zaproszenia @@@@


rozi

Recommended Posts

[quote name='b-b']Poproście moda o dodanie kolejnych np 5 wolnych postów i niech wszystko będzie jedno pod drugim ;)[/QUOTE]

[quote name='caryca26']No tak by było najlepiej.
Od bazarków modem jest Viris.[/QUOTE]

A uwzględniłyście, że przesunie to wszystkie posty i jeszcze raz po palcu trzeba będzie ich numery wpisywać przy nickach? Miejcie litość! Czy wiecie jaka to marudna robot? Automtem tego nie zrobisz!!! A co zrobimy, jak 5 postów będzie za mało? Kolejny raz po palcu będziemy wypisywać numery postów, w których jest deklaracja uczestnictwa danej osoby?
Missiaa podlinkowała numery i wystarczy na 1 stronie w 2 poście kliknąć numerek, żeby automatycznie przenieść się do danego postu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alla Chrzanowska']A uwzględniłyście, że przesunie to wszystkie posty i jeszcze raz po palcu trzeba będzie ich numery wpisywać przy nickach? Miejcie litość! Czy wiecie jaka to marudna robot? Automtem tego nie zrobisz!!! A co zrobimy, jak 5 postów będzie za mało? Kolejny raz po palcu będziemy wypisywać numery postów, w których jest deklaracja uczestnictwa danej osoby?
Missiaa podlinkowała numery i wystarczy na 1 stronie w 2 poście kliknąć numerek, żeby automatycznie przenieść się do danego postu[/QUOTE]
Ale jeśli nicki są podlinkowane to czy musi być podany post?
Myślałam ,że post ma umożliwić odszukanie nica ...ale skoro jest podlinkowany czy jest to potrzebne?:) No chyba, że podanie nr postu ma służyć czemuś innemu...to nie warto prosić o dodanie bo tak jak piszesz utrudni to już wykonaną pracę :roll:

Link to comment
Share on other sites

Była to prośba założycielki wątku, ale widzę w tym też i sens. Nie żebym kogoś o coś podejrzewała, ale żeby potem nie było - a ja nie chcę dostawać zaproszeń. Wiesz, jak to czasem bywa na dogo. A tak jest czarno na białym - w tym i tym poście Allu Chrzanowska zdeklarowałaś się, że chcesz dostawać zaproszenia... Słówko się rzekło, zaproszenie w skrzynce:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alla Chrzanowska']Była to prośba założycielki wątku, ale widzę w tym też i sens. Nie żebym kogoś o coś podejrzewała, ale żeby potem nie było - a ja nie chcę dostawać zaproszeń. Wiesz, jak to czasem bywa na dogo. A tak jest czarno na białym - w tym i tym poście Allu Chrzanowska zdeklarowałaś się, że chcesz dostawać zaproszenia... Słówko się rzekło, zaproszenie w skrzynce:)[/QUOTE]
Racja - czarno na białym :)

Link to comment
Share on other sites

dopiszcie mnie też

przy okazji ktoś mógłby sprawdzić czy da się u mnie zostawiać wiadomość/wpis w profilu, bo pamiętam że ktoś mi chyba kiedyś mówił, że się nie da
mi się udało(to ten usunięty), ale może tylko ja mogę u siebie pisać?:niewiem:


acha, wczoraj wysyłałam zaproszenia na bazarek który mam w podpisie(jest podlinkowany banerek), usunęłam wysłane wiadomości żeby nie zapychać skrzynki i nie jestem w stanie zweryfikować komu już wysłałam, więc żeby się nie dublować to Ciocie które są na tym wątku od wczoraj po prostu zapraszam do Owczarkowej Księgarni:loveu:

Edited by Raczyna
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ikusia']To ja taka spóźniona? Oczywiście, że przyjmuję zaproszenia! Po to jest dogo, żeby sobie pomagać w każdy możliwy sposób. A nawet jak nic nie kupię, to podrzucę przynajmniej.[/QUOTE]
podpisuję się obiema ręcami ;) proszę i mnie dopisać:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ikusia']To ja taka spóźniona? Oczywiście, że przyjmuję zaproszenia! Po to jest dogo, żeby sobie pomagać w każdy możliwy sposób. A nawet jak nic nie kupię, to podrzucę przynajmniej.[/QUOTE]
Mnie też można. Oczywiście nie gwarantuję zakupów ale będę się starala odwiedzić bazarek. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alla Chrzanowska']A wiecie, że ten wątek i ta akcja ma działanie (przynajmniej na mnie) też i psychologiczne - humor mi się poprawia, kiedy widzę, że jest nas tak dużo. Dziękuję Wam, że jesteście:smile:[/QUOTE]

Myślę, że to my mamy za co dziękować Tobie i tym, którzy ten wątek stworzyli i pilnują. Wreszcie nie będzie strachu, wątpliwości, nieprzyjemności... Wszystko jasne, przejrzyste, wszystko gra. DZIĘKUJĘ.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alla Chrzanowska']A wiecie, że ten wątek i ta akcja ma działanie (przynajmniej na mnie) też i psychologiczne - humor mi się poprawia, kiedy widzę, że jest nas tak dużo. Dziękuję Wam, że jesteście:)[/QUOTE]

Wątek terapeutyczny [IMG]http://gify.magazynek.org/pictures/Emotikony/Rado%C5%9B%C4%87/048.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ikusia']Myślę, że to my mamy za co dziękować Tobie i tym, którzy ten wątek stworzyli i pilnują. Wreszcie nie będzie strachu, wątpliwości, nieprzyjemności... Wszystko jasne, przejrzyste, wszystko gra. DZIĘKUJĘ.[/QUOTE]

Wiadomo, że różnie bywa z kupowaniem na bazarkach, że nie każdy może sobie pozwolić na kupno w każdym co go zainteresuje. Niektórzy się interesują monitorowaniem wystawianych bazarków, ale nie wszyscy, a nawet większość woli dostać zaproszenie (przez co spadł ruch na bazarkach). Dlatego też zaczęłam dyskusję na "Wszelkie pytania na temat BAZARKU zadajemy TUTAJ!" o takim wątku. Miałam nadzieje, że moderatorzy będą chcieli coś się włączyć pod założenie go. Fajnie gdyby był przyklejony itp., ale była cisza (dobrze, że bez ich bezpośredniego działania się udało).

[B]Tu dziękuje jeszcze raz dziękuje rozi i innym, którzy podjęli się prowadzeniu tego wątku.[/B]

Gdyby tylko nie to, że moja tymczasowiczka zerwała więzadło krzyżowe to bym pewnie sama się za to zabrała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alla Chrzanowska']A wiecie, że ten wątek i ta akcja ma działanie (przynajmniej na mnie) też i psychologiczne - humor mi się poprawia, kiedy widzę, że jest nas tak dużo. Dziękuję Wam, że jesteście:)[/QUOTE]

To prawda Alla :) To co się dzieje na dogo i te kłody pod nogi, by i tu pomoc utrudniać - dołują strasznie i ręce opadają.
Jak pojawił się wątek, byłam sceptyczna, bo to kolejny wątek do ogarnięcia przy naprawdę dużym wysiłku przygotowania bazarku od A do Z.
Ale już sceptyczna nie jestem, tylko zadowolona, że fajnie się rozwija, ze jednak jest nas sporo. :)
Bardzo Wam dziękuję za pomysł i realizację. :)
I już uciekam, co by nie zaciemniać listy.

Link to comment
Share on other sites

Powiem Wam, że to ma sens. Wcześniej nie śledziłam bazarków, a kiedy zapisałam się na tą listę do wysyłania zaproszeń, dostałam zaproszenie na bazar owczarkowej księgarni dokładnie wtedy, kiedy gadałam z kolegą na gg, a że mnie kolekcjonowanie książek nie kręci, to mu podesłałam linka i pytam czy by coś chciał. i chciał 2 książki po 25zł każda :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alla Chrzanowska']A wiecie, że ten wątek i ta akcja ma działanie (przynajmniej na mnie) też i psychologiczne - humor mi się poprawia, kiedy widzę, że jest nas tak dużo. Dziękuję Wam, że jesteście:)[/QUOTE]
Zgadzam się z Tobą!:lol:
Mi przez te ostatnie zakazy powiem szczerze ręce zaczęły opadać bo narobi się człowiek przy tworzeniu a ruch na bazarkach bez zapraszania cioteczek/wujków był niewspółmierny do potrzeb. A wysyłać PW człowiek się bał żeby nie zostać zakablowanym do moda.
Teraz odzyskałam znowu wiarę i sens robienia bazarków.
Dzięki Cioteczki!!!!!!!!!!!!!!:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omi']Też chciałam zabrać głos w "dialogu", ale okazało się, że jest cenzura. Jeżeli moderator nie ma odwagi do dyskusji, to powinien zamknąć wątek i zrezygnować z funkcji, bo się do tego nie nadaje.[/QUOTE]
Spoko..ja już dostałam od moda po "łepie".... za goopie pytania.:evil_lol:

Edited by cockermanka
Link to comment
Share on other sites

Mnie i sonek666 też proszę dopisać:) - nie obiecuję, ze na każde zaproszenie się zjawię, ale jak mamy czas i coś w kieszeni, to chętnie buszujemy :) W każdym bądź razie na pewno nie obrazimy się za zaproszenie:)

Ps - Sonka reaguje pozytywnie na książki ;):evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...