Jump to content
Dogomania

@@@@ komu można wysyłać zaproszenia @@@@


rozi

Recommended Posts

Ja również nie zawsze mam czas odpisywać na zaproszenia (sorry:) ),ale zawsze zajrzę i przynajmniej podniosę.Ciuchy na mnie raczej ciężko kupić bez mierzenia,ale wszelkie domowe klamoty,starocie-jak najbardziej lubię kupić.

Link to comment
Share on other sites

Można wpisać mnie na listę bo wiem jak ciężko rozkręcić bazarek nawet z takimi super fantami bez rozsyłania zaproszeń.
Sama zapraszam na bazarki i nie pogniewam się jak zostanę zaproszona - ja u Ciebie Ty u mnie, a kasa dla psiaków :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black_sheep']Ja powiem tak, nigdy nie wkurzałam się na zaproszenia ani na wiadomości w profilu i można mi wysyłać, ale... to nie ma zupełnie sensu bo na bieżąco śledzę wątek reklam a raz na kilka dni/ tydzień przeglądam wszystkie strony bazarków. Więc zwykle zanim dostanę zaproszenie już byłam na bazarze, więc wysyłanie zaproszeń to strata czasu. No i nie wiem, czy wpisywać się na listę czy nie... :)[/QUOTE]

Ja mam ten sam problem......przecież jest wątek reklamowy i każdy może go śledzić i wchodzić na bazarki, które go interesują. Zważywszy mrówczą pracę wysyłania zaproszeń, myślę, że to szkoda czasu. Lepiej rozreklamować wątek reklamowy. Może jakiś banerek zrobić, a może jakąś inną reklamę wątku zrobić.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']Alla, kopiuj sobie listę, żeby nie trzeba było od nowa zaczynać, kiedy się Dogo sp... sposypie.[/QUOTE]

Oczywiście, że kopiuję:) Już mi się raz bazarek rozleciał. Mam w Wordzie i w wersji papierowej:)
Aha! I wpisuję [B]tylko [/B]osoby, które jednoznacznie wypowiedziały się na "TAK", bez uwag i komentarzy typu: różowe majteczki to tak, a zielone to nie.
Aktualna lista wstawiona - [B]str 1 , post 2[/B]

Edited by Alla Chrzanowska
Link to comment
Share on other sites

Do mnie możecie wysyłać zaproszenia na PW, ale uwaga: nie zbieram przedmiotów, tak więc ciuchy, książki, filmy, błyskotki, ozdoby, wszelkie wazoniki itp. mnie nie interesują. Jak macie coś dla kotów, psów, przetwory domowej roboty bezmięsne, ewentualnie jakieś nietypowe rzeczy to chętnie zajrzę :)

I żebym została dobrze zrozumiana: wysyłajcie zaproszenia na wszystkie bazarki na PW, natomiast zainteresują mnie tylko niektóre :)

Edited by Hej
Link to comment
Share on other sites

[quote name='blanka xd']Ja też nie mam nic przeciwko, ale tylko ubraniowe, kosmetyczne i dzieciowe.[/QUOTE]
Ten post był edytowany po kilku godzinach. Lepiej usuń z listy, bo powie, że przecież mówiła :D

Edit: przepraszam, że ciągle Ci coś radzę, ja nadopiekuńcza jestem.

Edited by rozi
Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']Ten post był edytowany po kilku godzinach. Lepiej usuń z listy, bo powie, że przecież mówiła :D

Edit: przepraszam, że ciągle Ci coś radzę, ja nadopiekuńcza jestem.[/QUOTE]

No bez przesady. Dopisałam tylko co mnie najbardziej interesuje. Podniosę czy zajrzę na wszystkie. I bez takich uwag... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...