Jump to content
Dogomania

@@@@ komu można wysyłać zaproszenia @@@@


rozi

Recommended Posts

I do mnie można słać :) Budżet ograniczony, ale zawsze zajrzę ;)
Dopóki ktoś nie posiedzi kilkunastu godzin nad wysyłaniem pw, to nie dowie się jaka to żmudna i mozolna praca, więc podziwiam, a nie denerwuję się na osobę, która wysyła zaproszenie.

Link to comment
Share on other sites

Wątek bardzo potrzebny.

Można do mnie słać zaproszenia, choc nie zawsze na wszystkie odpowiadam.

Ostatnio widziałam wpis z dziale Administracja - z zapytaniem: do kogo zgłaszać przesłanie przez kogoś zaproszenia na bazarek ( po co zgłaszać? czytaj by ukarać za spam......).

Link to comment
Share on other sites

Do mnie też można wysyłać. :)
Nie na wszystkie zaproszenia wchodzę, nie wszędzie kupuję. Ale nie mam nic przeciwko. :) Absolutnie. :)
W końcu nie robimy tych bazarków dla własnego zysku, tylko dla pomocy sierściuchom co tej pomocy potrzebują.
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']
Ostatnio widziałam wpis z dziale Administracja - z zapytaniem: do kogo zgłaszać przesłanie przez kogoś zaproszenia na bazarek ( po co zgłaszać? czytaj by ukarać za spam......).[/QUOTE]

Masakra prawda... Strasznie irytujące to jest. Jakby nie mógł ktoś odpisać : nie wysyłaj mi więcej takich wiadomości. albo po prostu wyrzucić wiadomość i już..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tobciu']Masakra prawda... Strasznie irytujące to jest. Jakby nie mógł ktoś odpisać : nie wysyłaj mi więcej takich wiadomości. albo po prostu wyrzucić wiadomość i już..[/QUOTE]
Nawet wiem kogo ta osoba chciała zgłosic... : )

Czekam na listę z utęsknieniem!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']Nie ma co się wkurzać. Jeżeli ktoś nie chce zaproszeń, to traktuje je jako spam, to zupełnie normalne.[/QUOTE]

Tylko niechby odpisał danej zapraszającej osobie : NIE, nie życzę sobie.
A nie biegł od razu na skargę do moda.. :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']Nie ma co się wkurzać. Jeżeli ktoś nie chce zaproszeń, to traktuje je jako spam, to zupełnie normalne.[/QUOTE]


Ja wiem, tylko te bazarki, które robimy i na których kupujemy są dla zwierzaków, nie dla nas, i to mnie zastanawia, dlaczego ktoś kto dostał zaproszenie reaguje od razu w ten sposób?

Teraz juz wiem, skąd pod niektórymi nickami można znaleźć określenie: Banned......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...