Jump to content
Dogomania

@@@@ komu można wysyłać zaproszenia @@@@


rozi

Recommended Posts

Wątek ma służyć eliminacji niechcianych zaproszeń na Bazarki.

Jeśli ktoś CHCE, albo trochę chce dostawać zaproszenia, albo prawie wcale nie chce, ale jednak nie do końca, albo wcale nie chce, ale i tak nie naskarży do modów - figuruje na liście.

Rozumiemy równocześnie, że pozostałe osoby zaproszeń sobie nie życzą i wysyłanie do nich jest spamem.


Uwaga!

Rozumiemy też, że osoby rozsyłające zanotują sobie, do kogo już wysłały.
Jeden kupujący dostaje jedno zaproszenie na jeden bazarek.
W tytule PW należy umieścić słowo "zaproszenie", co podobno ułatwia segregację skrzynki.

Bezpieczna lista

 

LINK DO LISTY - POST 1103

http://www.dogomania.com/forum/topic/127560-komu-można-wysyłać-zaproszenia/?p=16013233

Uwaga!!!

Lista aktualizowana będzie około 13-go dnia miesiąca. W przybliżeniu.

 

.
.

 

Edited by rozi
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img61.imageshack.us/img61/7210/35877951.gif[/IMG][COLOR=#800080]ciotenko mnie mozna slac dzien i nic , czasem po kilkanascie dziennie przychodzi zaproszen , zawsze sie staram choc na chwilenke tam zajrzec , bo tyle biedakow :-(
nie wszedzie mozemy pomoc , ale choc zajrzec i rozeslac, nie mozemy odmawiac przeciez , maja tylko nas :modla::bye:pozdrawiam[/COLOR]

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa gonzales'][IMG]http://img61.imageshack.us/img61/7210/35877951.gif[/IMG][COLOR=#800080]ciotenko mnie mozna slac dzien i nic , czasem po kilkanascie dziennie przychodzi zaproszen , zawsze sie staram choc na chwilenke tam zajrzec , bo tyle biedakow :-(
nie wszedzie mozemy pomoc , ale choc zajrzec i rozeslac, nie mozemy odmawiac przeciez , maja tylko nas :modla::bye:pozdrawiam[/COLOR][/QUOTE]... nie można było tego lepiej powiedzieć;) Ewuś z ust mi to wyjełaś:) ... od tego jest Dogo:)

Link to comment
Share on other sites

Ja również przyjmuję zaproszenia,chociaż nie na ciuchowe,,za to na takie z art.do domu,aniołkami,książkami,psiejskie
Rozi,to doskonały pomysł z tym wątkiem[URL="http://smayliki.ru/smilie-949906119.html"][IMG]http://s16.rimg.info/f8d608fd2d03547ade4bdd56d034d467.gif[/IMG][/URL]

Edited by cancer43
Link to comment
Share on other sites

Ja również przyjmuję zaproszenia, po to jestem na dogomanii, żeby pomóc psom, oczywiście w miarę możliwości. Ewa ma racę, wiele z nich nie ma nikogo oprócz nas. Zajrzeć, zawsze zajrzę, a szczególnie jestem zainteresowana bazarkami:
- z książkami,
- rękodziełem (każdym),
- kosmetykami,
- artykułami do domu,
- artykułami psimi,
- słonikami.

Link to comment
Share on other sites

Przyjmuję zaproszenia, chociaż nie wchodzę na wszystkie bazarki z zaproszeń. Sama rozsyłałam kiedyś PW z przypomnieniem o głosowaniu w KrakVecie, wiem jaka to mozolna i czasochłonna praca i żyłka mi pulsuje, jak słyszę że ktoś kto pomagał psom od wiek wieków, dostał wolne od dogo na pół roku - czyli dla większości ogłaszanych tu psów na wieczność! - bo wysłał info o bazarku nie do tej osoby co trzeba.
Powtórzę za Allą Chrzanowską - po to jestem na dogomanii, by pomagać w miarę swoich możliwości i kosztów psim bidom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewunian']Przyjmuję zaproszenia, chociaż nie wchodzę na wszystkie bazarki z zaproszeń. Sama rozsyłałam kiedyś PW z przypomnieniem o głosowaniu w KrakVecie, wiem jaka to mozolna i czasochłonna praca i żyłka mi pulsuje, jak słyszę że ktoś kto pomagał psom od wiek wieków, dostał wolne od dogo na pół roku - czyli dla większości ogłaszanych tu psów na wieczność! - bo wysłał info o bazarku nie do tej osoby co trzeba.
Powtórzę za Allą Chrzanowską - po to jestem na dogomanii, by pomagać w miarę swoich możliwości i kosztów psim bidom.[/QUOTE]

dokładnie!

ja też mogę dostawać PW z bazarkami :)

Link to comment
Share on other sites

podpisuję się pod powyższymi wypowiedziami. trudno ogarnąć wszystkie bazarki, wątki i zaproszenia bardzo pomagają. oczywiście nie zawsze można pomóc finansowo ale zawsze można rozsyłać czy podrzucać bazarki - to nic nie kosztuje. nie widzę nic złego w zaproszeniach i zawsze chętnie zaglądam tam gdzie zapraszają :) - pomagam ile mogę :)

Link to comment
Share on other sites

Ja powiem tak, nigdy nie wkurzałam się na zaproszenia ani na wiadomości w profilu i można mi wysyłać, ale... to nie ma zupełnie sensu bo na bieżąco śledzę wątek reklam a raz na kilka dni/ tydzień przeglądam wszystkie strony bazarków. Więc zwykle zanim dostanę zaproszenie już byłam na bazarze, więc wysyłanie zaproszeń to strata czasu. No i nie wiem, czy wpisywać się na listę czy nie... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black_sheep']Ja powiem tak, nigdy nie wkurzałam się na zaproszenia ani na wiadomości w profilu i można mi wysyłać, ale... to nie ma zupełnie sensu bo na bieżąco śledzę wątek reklam a raz na kilka dni/ tydzień przeglądam wszystkie strony bazarków. Więc zwykle zanim dostanę zaproszenie już byłam na bazarze, więc wysyłanie zaproszeń to strata czasu. No i nie wiem, czy wpisywać się na listę czy nie... :)[/QUOTE]

Ktoś, kto będzie wysyłał na podstawie tego wątku, nie będzie czytał co piszesz, tylko zobaczy, że jesteś i wyśle :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black_sheep']Ja powiem tak, nigdy nie wkurzałam się na zaproszenia ani na wiadomości w profilu i można mi wysyłać, ale... to nie ma zupełnie sensu bo na bieżąco śledzę wątek reklam a raz na kilka dni/ tydzień przeglądam wszystkie strony bazarków. Więc zwykle zanim dostanę zaproszenie już byłam na bazarze, więc wysyłanie zaproszeń to strata czasu. No i nie wiem, czy wpisywać się na listę czy nie... :)[/QUOTE]
Ale zauważyłam że co najwyżej połowa bazarków jest wstawiana w reklamy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...