Jump to content
Dogomania

Glukometr


aga kom

Recommended Posts

Witam.Wczoraj u mojego 5 letniego cavaliera zdiagnozowano cukrzycę.Muszę zakupić glukometr.Niestety nie wiem jaki?Jakie paski.Jak to sensownie dobrać?Wetka pożyczyła mi swój(ale okazał się zepsuty) i sprzedała paski accu chek.Jest możliwość dokupienia glukometru,takiego,żeby te paski pasowały,a w przyszłości nie zbankrutować na nie?Czy pasować będzie tylko accu???Pozdrawiam.Aga

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio była akcja że glukometry rozdawali za darmo w aptekach, chyba właśnie z accu chek . Musisz dobrze się dowiedzieć . A może popatrz w internetowych aptekach .?
Sam mam cavaliera , i bardzo mi smutno z tego powodu .
Zyczę wszystkiego dobrego dla was .
Pozdrawiam serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

[B]aga[/B] jeśli masz konkretnej marki glukometr to paski do niego musza byc tej samej firmy,pasujace do modelu glukometru.jakie sa ceny?nie mam pojecia.musisz pamietac ze np.w One Touch horizon johnso&johnson(ja taki mam) paski sa w pudełkach na których jest kod.który moze byc inny na kazdym pudełku.przed zmiana na inny musisz wpisac ten kod do glukometru.inaczej beda błedy.mam nadzieje że ine glukometry sa jeszcze łatwiejsze w uzyciu.pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ja mam Accu-Chek, co prawda nie używam go, ale pamiętam że po otwarciu pudełka z nowymi paskami był tam pasek startowy który trzeba było wsunąć zanim sie rozpoczeło ich nowe pudełko.
Teraz są nowe modele glukometrów Accu-Chek (tylko wymagają odpowiednich pasków ) które są wygodne w oznaczaniu poziomu glukozy u zwierząt, bo wystarczy dotknąć końcówką tego paska do kropli krwi ( tak jak w One Touch horizon).

Oczywiście jest możliwość dobrania glukometru pod te pasku które sprzedała Ci wetka. Musisz przeczytać co jest napisane na kartoniku z paskami i wtedy szukać modelu glukometru który będzie odpowiedni.

Cena pasków Accu Chek wynosi średnio 30 zł, to ceny z Allegro. Trzeba uważać na daty ważności.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Wam wszystkim za pomoc.Trochę mi się rozjaśniło.Martwie się strasznie o psiaka, jest okropnie chudy.Był leczony na schorzenie neurologiczne,padaczkę dostał sterydy.Teraz okazało się ,że ma cukrzycę.Tragedia,boję się że jest kiepsko.Jeszcze raz dzięki!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...