Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

Witam, czy ma ktoś doświadczenie z tym paskudzctwem? Moja sunia będzie po świętach miała wycinanego nadziąślaka (umiejscowiony na dolnej szczece, z przodu na dziąsłach - przez co psinka nie morze prosto wyciągnąć języczka), suczka ma 14 lat ma apetyt, radość w sobie, jest aktywna, chociaż ostatnio troche zdołowana juz tym, ze nie moze normalnie jesc... Ma lekko chore serce, ale nie moge sobie wyobrazic, aby tak pelny zycia pies mial zostac uspiony tylko z powodu nadziaslaka.

Link to post
Share on other sites

Czy w ogóle operować? Weto odradza ze względu na wiek, że narkoza groźna. Sunia miała operacje 30.11.2012 wycinanego guza mlekowego i weto też odradzał, a potem się dziwił, że tak szybko wróciła do siebie :) jak to jest z odrastaniem nadziąślaków? Bardzo martwi mnie ostatnio jej ciężki i przyspieszony, momentami sapiący oddech, który weto zlekceważył i eksperymentuje z pieskiem, podajac najróżniejsze zastrzyki i tabletki. Czy lepiej odwlec operacje o krótki czas i unormować oddech?

Link to post
Share on other sites

stan ogólny psa decyduje o decyzji zabiegu.jesli jest cos nie tak z psem należy wpierw unormowac jego stan.nadziąslaki nie sa jakąś złosliwa zmiana choc moga odrastac w szybkim tempie.nie sa to zmiany które zagrazaja życiu psa.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Announcements

×
×
  • Create New...