Jump to content
Dogomania

HELP! Pogryziony minisznaucer szuka DT pilnie! jeśli nie, zostanie uśpiony!


Joven

Recommended Posts

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]DT dla Szarego - małego sznaucerka pogryzionego przez bernardyna w dniu adopcji, niestety musiał się wycofać [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande] Szary nie robi dużych postępów, domownicy boją się go i zbuntowali się już, że nie chcą go dłużej w domu!! Co robimy? [B]schronisko to dla niego śmierć, a może uśpić go z braku pieniędzy na hotel i szkolenie? [/B]nie wiemy co robić. Kto jest w stanie pomóc.Potrzebny jest specjalista, opiekun z doświadczeniem!![B] jutro musimy zabrać psa i nie wiemy co dalej:([/B] [B]Szarego trzeba będzie uśpić, jeśli nie znajdzie się DT...[/B]

fb: [/FONT][/COLOR]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.417667141654177.103339.144175685669992&type=3

[IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/575855_430016867085871_2114000349_n.jpg[/IMG]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Sznaucerek miniatura w wieku ok 6 lat, trafił pod koniec stycznia. Czyżby kolejny nieduany prezent się znudził? Pies trafił w czerwonej obroży. Jest już wykastrowany i szuka domu. Zgodny z psami.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]kontakt:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]793 046 770 (wieczorem) - Agnieszka[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande][email protected][/FONT][/COLOR]


[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]**** 03.03.2013.****[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]W sobotę stała się dzisiaj tragedia. Miał być szczęśliwy dzień dla malca, przyjechali po niego ludzie i mieli zabrać do domu. Nie chciał wyjść z budy, był przerażony że ktoś chce go zapiąć na smycz, jakoś się udało. Wyprowadziłam go z boksu i szłam po terenie schronisku, gdy bernardyn przeskoczył ponad 2-metrowy płot i rzucił się prosto na sznaucerka. To było coś strasznego, szarpał nim, myślałam że zabije go na miejsce... Pracownikowi udało się jakoś odciągnąć bernardyna. Mały ma rany na grzebiecie i stłuczoną klatkę piersiową. Na szczęście narządy wewnętrzne i kości nienaruszone. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Wdrożone zostało leczenie antybiotykowe, przeciwzapalne, przeciwbólowe. Rana ma się oczyszczać. Niestety mały jest tak przerażony, że nie pozwala się do siebie zliżyć, reaguje trochę histerycznie i agresywnie. Jest bardzo zestresowany schroniskiem. Nie wiem też skąd schroniskowy wet wziął te 3 lata - wcześniej mu w zęby nie zaglądałam, ale pies ma co najmniej z 6 lat.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]*** [/FONT][/COLOR]
26.03.2013:

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Szary jutro musi opuścić DT - prosimy o pomoc i pomysły co do jego dalszego losu. Nadal nie pozwala się dotknąć i reaguje agresywnie na współlokatorkę, kilka razy prawie ją ugryzł. Mamy ogromny problem i potrzebujemy pomocy. Kasa nam się kończy z powodu tych wszystkich bied potrzebujących pomocy!!! Ale w tym wypadku, kasa nie ma znaczenia dopóki nie znajdziemy mu DT....[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Wydatki:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]72 zł Kalm-Aid (preparat na uspokojenie)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]100 zł hotel na okres świąt[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Sytuacja jest napięta i brakuje nam pomysłu co dalej!!!
Szarusiowi potrzebny jest spokojny dom bez dzieci i psów oraz właściciel, który w gruncie rzeczy powinien go po prostu ignorować, zostawić w spokoju. Tylko w ten sposób Szary nabierze zaufania....ale w naszych DT i u naszych przyjaciół już są psy...dlatego jestesmy w kropce.

[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']czy mi się wydaje czy on miał już jeden wątek wcześniej???

cholera nie mam pomysłu na niego teraz zupełnie :([/QUOTE]

nie miał właśnie, był tylko na naszym pabianickim

Cholera.. jutro rano muszę go zabrać, ale dla niego powrót do klatki do hotelu będzie tak samo traumatyczny jak powró d o schroniska, żadnej róznicy...

Link to comment
Share on other sites

Joven mu założyła wcześniej też
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240681-sznaucer-mini-pogryziony-potrzebny-pilnie-DT!!-Pabianice-%C5%81%C3%B3d%C5%BA[/url]

ale mniejsza z tym... ciągle myslę o tym maluchu i nie mam kompletnie pomysłu, wszędzie inne psy, albo niechęć do takiego charakterku :( bo to nie jest łatwe - mam teraz taką gryzącą Furię i ona po prostu taka jest - 5 kg zgryźliwej furiatki

Link to comment
Share on other sites

sytuacja się nie zmienia...nikt nie chce Szarego, a wbrew pozorom, to nie jest taki straszny pies...trzeba go tylko olewać na co dzień i pozwolić mu się zdominować...to wszystko... pies się cofa z każdym dniem w tym hoteliku....każdy dzień na wagę złota...nie ma co czekać, trzeba brać jeśli jest taka możliwość...

Link to comment
Share on other sites

wszystko ma swoje granice, moja cierpliwość również

[quote name='Joven']sytuacja się nie zmienia...nikt nie chce Szarego, a wbrew pozorom, to nie jest taki straszny pies...trzeba go tylko olewać na co dzień i pozwolić mu się zdominować...to wszystko... pies się cofa z każdym dniem w tym hoteliku....każdy dzień na wagę złota...nie ma co czekać, trzeba brać jeśli jest taka możliwość...[/QUOTE]

identyczną wiadomość dostałam na pw
już nie wspomnę że co to za tekst "trzeba brać jak jest taka możliwość", to żywe stworzenie, które w dodatku potrzebuje pomocy a nie olewania, to nie jest worek kartofli i akurat po kimś kto niby chce dla tego psa jak najlepiej takiego tekstu bym się nie spodziewała
pominęłam to, odpisałam:
"nie bądź namolna
wyjeżdżam w kwietniu i nie mogę go zabrać, wrócę 26 kwietnia wieczorem lub 27 rano
poza tym w tym czasie może się u mnie pozmieniać na tyle, że w maju wyjadę za granicę na 3-4 miesiące
na dzień dzisiejszy nie mogę niczego obiecać, tak jak napisałam na wątku
jeśli będę mogła pomóc, to to zrobię, ale zbyt wiele jest niewiadomych na tę chwilę"

nie wiem czy na wyjeździe będę miała dostęp do netu, nie chciałam później szukać po kilku stronach wątków, zwłaszcza że to nie mój dział terytorialny
myślę że prośba żeby się przypomnieć z Szarym to nie taki problem, bo jeśli zostanę w kraju to mogę go do siebie wziąć
cóż, myliłam się
zaraz dostałam odpowiedź:

Joven- "nie jestem namolna, nawet nie pisałam do ciebie na PW...sorry ale takie propozycje typu "moze wezme, ale nie teraz, za jakis czas dajcie znac" etc są na porządku dziennym i w 100% nie pokrywają się z niczym, więc nawet nie wzięłam tego pod uwagę; napisałam to, co napisałam, żeby inni potencjalni zainteresowani mieli jasność, wystarczyło zignorować"

skoro Joven nie pisałaś do mnie to ktoś ci się włamał na skrzynkę i jednak to pw wysłał
a cała reszta sugeruje że chodzisz do przedszkola, co to w ogóle za postawa?
tutaj nikt nikomu łaski nie robi
tylko to wy zostajecie z psem

na coś takiego odpisałam już tylko "jesteś niepoważna"
i w odpowiedzi dostałam "nawzajem i zycze ciekawych swiat bo chyba ci sie nudzi, ze bez powodu ludzi nagabujesz i piszesz bzdur"

nie nagabuje ludzi bez powodu, jasno napisałam tutaj kiedy mogę dać jasną odpowiedź w sprawie Szarego, na pw nawet dokładnie napisałam dlaczego, chociaż nie musze się przed nikim tłumaczyć, a w zamian jestem obrażana (ciekawe gdzie te bzdury)

w ten sposób takich rzeczy się nie załatwia

w tej chwili wycofuję się ze swojej deklaracji, na dogo jest tyle bid, że zawsze znajdzie się pies któremu trzeba pomóc, a Szary wymaga pracy nad nim, tego w żadnym hoteliku nie wykupicie
powodzenia w zbieraniu deklaracji na niego

Link to comment
Share on other sites

myślę, że jest to jakieś nieporozumienie jak to na forum bywa, kiedy ludzie nie mogę porozmawiać ze sobą osobiście tylko piszą.
Mam nadzieję, że Asia miała coś innego na myśli a wyszło inaczej
Szkoda, że wyszło jak wyszło tylko pies na tym traci :(
na dt jednak się nie zdecydowałyśmy z wielu względów czyli pies nadal siedzi zamknięty w kennelu 24h z przerwą na 2 małe spacery :( tragedia:(

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Nasz kochany mały gryzoń pojechał dzisiaj do domu! Trzymałyśmy to w tajemnicy, żeby nie zapeszyć, ale teraz już możemy napisać: SZARY MA DOM! Pojechał do Kolumny k.Pabianic, będzie jedynym psiakiem (narazie ;) ), będzie miał jednego pana, b[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]ędzie mieszkał pod lasem i będzie miał spory ogródek do biegania i cały dom do mieszkania!
Wierzę, że za parę tygodni to będzie inny pies :) - bo dziś jak zobaczył Kasię (były DT) to o mało się z radości nie posikał, robił kółka, wchodził na kolana, dawał buziaki. Za parę tygodni zapomni o Kasi a tak samo pokocha nowego pana. Trzymamy za niego kciuki![/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...