Jump to content
Dogomania

Kiedy po deszczu wychodzi słońce - czyli historia Morgany


LALUNA

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

chyba bez zmian, chodzi sobie starowinka troszke po omacku bo ledwo co slyszy a widzi nic, kaszel dokucza mniej albo wiecej, zalezy od pogody, mam wrazenie ze ona sie podziebia jak pada lub jest chlodno i wtedy kaszle wiecej, ale jak pogoda to pokasluje mniej, choc stale. Leki sa na maksa wiec nie mozemy juz nic podniesc, ani wlasciwie dodac tez nie. lekarz powiedzial ze dajemy jej maksimum komfortu zycia jaki farmakologia moze jej dac.
Poza tym spi na kanapie i jest dokochiwana wieczorami, bo teraz z powodu stajni dlugo nie ma mnie w domu, a nie zabieram jej bo tam jest kompletnie zdezorientowana, mnostwo zapachow ruchu ludzi zwierzat i za duzy stres.
Mysle ze ma sie dobrze jak na swoj wiek :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

kaszląca Morganka się przypomina, i prosimy wspólnie o pomoc dla niewidomego źrebaczka i jej mamy...

PROSZE O POMOC.... :-(

[url]http://www.dogomania.pl/threads/191663-URODZI%C5%81AM-SI%C4%98-BEZ-OCZU-wyrok-%C5%9Bmierci-dla-matki-i-c%C3%B3rki....?p=15266261#post15266261[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

DZIEKUJEMY!!!

MORGANKA ZBIERA SIE W SOBIE PO CIEZKIEJ CHOROBIE. Nie wiemy dokladnie co sie stalo, ale miesiac temu Mordzian zaniemogla, przestala chodzic, jesc, zaczela siusiac pod siebie i nie tylko siusiac, i stala sie nieobecna. Wystawiona na dwor przewracala sie :-(
Trzy tygodnie nosilam ją, śpiewałam jej, głaskałam ją, modliłam się. Wyglądało bardzo kiepsko, strasznie schudla, szkielecik...
I pare dni temu zaczela jeść mięsko. Potem kaszleć wołając o siusiu. Potem stawać samodzielnie na dworze na siku.
teraz pomalutku sama łazikuje sobie po domu, wszedzie rozlozylam dywany i chodniki, zeby sie nie slizgala, na dworze robi male kółeczko o wlasnych silach.
Myslcie o nas cieplo, Morgana nasza dzielna babcia po przejsciach tego potrzebuje.
Ściskamy wszystkich ktorzy pamietaja...

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 11 months later...
  • 2 years later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...