Jump to content
Dogomania

Pan Ząbek - Nie żyje. Za TM.


monika55

Recommended Posts

[quote name='bezdomnezwierzeta'][URL]https://www.facebook.com/events/541361842607634/663560570387760/?notif_t=event_mall_comment#!/events/264391927073530/?fref=ts[/URL][/QUOTE]

chyba się linki pomyliły, co to ma wspólnego z wątkiem Ząbka?

raczej to
[url]https://www.facebook.com/events/851431701551259/?source=1[/url]

i więcej o stzw/nadir/hotelu wzts na czarnej liście fb hotelików i dt

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika55']To wątek poświęcony Ząbkowi a nie Julce. Też bym ją odebrała. Bo zawsze chodzi o dobro psa.

...[/QUOTE]

nie Julce ale yumanji już może być?;-)

gdyby zawsze chodziło o dobro psa - przynajmniej różnej maści stowarzyszeniom - a nie o kasę i chore ambicje to żylibyśmy w pięknym świecie, póki co to utopia a biznesiki na bezdomniakach kwitną

A jak się ma to 'dobro psa' ze świadomym narażaniem życia i zdrowia zwierząt poprzez umieszczanie je w 'hotelach', do których jest sporo zastrzeżeń? i gdzie psy już przypłaciły życiem 'rewelacyjną opiekę' ??

Link to comment
Share on other sites

Czytam o tych aferach ale się nie ekscytuję. Rzadko bywam na dogo.

Wypadki się zdarzają. Sama adoptowałam kilka dni temu psa . I nie przewidziałam, że może mi uciec.Natychmiast go dopadłam ale jednak.... Nie dopilnowałam. No i teraz należy odebrać mi psa?

Wypowiadam się jedynie w sprawach, które znam, widziałam, byłam.

Link to comment
Share on other sites

Owszem jest to watek Zabka ale o nim juz nic nowego sie nie dowiemy, link wstawilam poniewaz wypowiada sie osoba yumanji ktora jak widac lsni przykladem... Ponadto- to co sie tu piesze to szok- ile w owym hoteliku jest psow hotelowanych a ile na utrzymaniu stwz?Policzyl ktos? I ktos tu chce powiedziec, ze hotelik jest nastawiony na zysk? Smiechu warte to wszystko-ktos usilnie chce zaszkodzic, ale nie wie jak wiec chwyta sie najrozniejszych metod i wypisuje cos.... bo sama nie wie co.. wie ze cos dzies dzwoni.. ale co? ale gdzie?? Juz jak widzimy wyjasnila si esprawa Cindy, przy reszcie tez osoba jest niedoinformowana

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika55']To wątek poświęcony Ząbkowi a nie Julce. Też bym ją odebrała. Bo zawsze chodzi o dobro psa.

Arnold ,zrobiłam bazarek na FB z Twoim fantem dla Fionki. Dziękuję.[/QUOTE]
Monika super. Bardzo dziękuję. Mam nadzieję, że ktoś go kupi. A mogę dostać linka do bazarku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett']chyba się linki pomyliły, co to ma wspólnego z wątkiem Ząbka?

raczej to
[URL]https://www.facebook.com/events/851431701551259/?source=1[/URL]

i więcej o stzw/nadir/hotelu wzts na czarnej liście fb hotelików i dt[/QUOTE]Aneta! Z całym szacunkiem, ale czy Ty chcesz bronić byłych właścicieli Julki? Dobrze rozumiem, czy jak?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...