Jump to content
Dogomania

Pan Ząbek - Nie żyje. Za TM.


monika55

Recommended Posts

[quote name='ada-jeje']ktory to juz twoj nick na dogo? Uczciwi nie zakladaja po kilka nickow, bo nie maja nic do ukrycia, nawet jesli zdarzyly im sie wpadki. Trzeba miec cywilna odwage przyznac sie do wlasnego bledu, a to bardzo niewielu potrafi, miedzy innymi ty.[/quote]
czy kolesiostwo i zamiatanie pod dywan nadal będziesz wykorzystywać w imię pomocy zwierzętom i naciąganiu darczyńców na biedne zwierzęta a tak naprawdę na nabijanie kasy znajomej koleżance???
Jako prezes fundacji udostepniająca konto stowarzyszeniu nadir-vel hotelik stzw-vel weterynarz-vel księgowość......twoja fundacja patronująca schronisko w jastrzębiu i działania z ramienia tejże fundacji działań moniki-dawanie do tego hotelu psów,to czyste układy? Polityka? Czy coś więcej???
żal zębatego wszystkim,oprócz samych opiekunów....lakoniczne info na fb-kurier,paczka...co za bzdury!!!
Każdy kto miał do czynienia z kurierem doskonale wie,że dla nich każde minuty są ważne...daje paczkę-bierze podpis i już go nie ma! A tutaj jak zwykle bajkopisarstwo!!! No i brak jakichkolwiek słów żalu,straty...był i już go nie ma-koniec,kropka.
Wypadki się zdarzają,oczywiście-każdemu-ale w tym hoteliku jest ich za dużo!!! I tak potwierdzają się wszystkie informacje,które dostałaś w "elaboracie" od p.ireny-byłej wolontariuszki w nadirze i osoby,za którą bierzecie wszystkich,mających inne zdanie niż wasze towarzystwo wzajemnej adoracji! Ten elaborat trafił do wszystkich osób,które dawały tam psy na hotel oraz innych zainteresowanych-nie tylko fundacji pro animals...i mieć cywilną odwagę przyznać się do błędu-jak piszesz....ada jeje...nie potrafisz,niestety!
Prawda jest niewygodna,lepiej zrobić nagonkę,oczerniać...i dalej naciągać naiwnych ludzi w imię"pomocy zwierzętom"-ile jeszcze żyć poświęcić trzeba,żebyście zrobiły tam porządek??? Psy zdychające w budach,tętniaki,uciekające,zabite przez samochód,znikające....ile jeszcze ???
A tak na marginesie-zna ktoś taki przypadek jak w tym hotelu? Czysty biznesik na biednych zwierzątkach-stowarzyszenie,które powinno nieść pomoc+ płatny i drogi hotelik+drogi vet=te same osoby,które to prowadzą? Fundacje raczej sobie pomagają,a tu fundacja wkłada psy do hotelu za 300zł+karma+leczenie,w zamian za udostepnianie swojego konta do zbiórki 1% dla nadira....i nie ma nawet zniżki na swoje psy???
Daje do myślenia???
Ludzie otwórzcie oczy! Nie dajcie się zwieść pozorom! Tu kasa i kolesiostwo się liczy!!!
I nie mam zamiaru więcej pisać i odpowiadać na twoje posty i twoich koleżanek ada jeje....tyle,że najbardziej szkoda kolejnego psiaka...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dosyć kłamstw']czy kolesiostwo i zamiatanie pod dywan nadal będziesz wykorzystywać w imię pomocy zwierzętom i naciąganiu darczyńców na biedne zwierzęta a tak naprawdę na nabijanie kasy znajomej koleżance???
Jako prezes fundacji udostepniająca konto stowarzyszeniu nadir-vel hotelik stzw-vel weterynarz-vel księgowość......twoja fundacja patronująca schronisko w jastrzębiu i działania z ramienia tejże fundacji działań moniki-dawanie do tego hotelu psów,to czyste układy? Polityka? Czy coś więcej???
żal zębatego wszystkim,oprócz samych opiekunów....lakoniczne info na fb-kurier,paczka...co za bzdury!!!
Każdy kto miał do czynienia z kurierem doskonale wie,że dla nich każde minuty są ważne...daje paczkę-bierze podpis i już go nie ma! A tutaj jak zwykle bajkopisarstwo!!! No i brak jakichkolwiek słów żalu,straty...był i już go nie ma-koniec,kropka.
Wypadki się zdarzają,oczywiście-każdemu-ale w tym hoteliku jest ich za dużo!!! I tak potwierdzają się wszystkie informacje,które dostałaś w "elaboracie" od p.ireny-byłej wolontariuszki w nadirze i osoby,za którą bierzecie wszystkich,mających inne zdanie niż wasze towarzystwo wzajemnej adoracji! Ten elaborat trafił do wszystkich osób,które dawały tam psy na hotel oraz innych zainteresowanych-nie tylko fundacji pro animals...i mieć cywilną odwagę przyznać się do błędu-jak piszesz....ada jeje...nie potrafisz,niestety!
Prawda jest niewygodna,lepiej zrobić nagonkę,oczerniać...i dalej naciągać naiwnych ludzi w imię"pomocy zwierzętom"-ile jeszcze żyć poświęcić trzeba,żebyście zrobiły tam porządek??? Psy zdychające w budach,tętniaki,uciekające,zabite przez samochód,znikające....ile jeszcze ???
A tak na marginesie-zna ktoś taki przypadek jak w tym hotelu? Czysty biznesik na biednych zwierzątkach-stowarzyszenie,które powinno nieść pomoc+ płatny i drogi hotelik+drogi vet=te same osoby,które to prowadzą? Fundacje raczej sobie pomagają,a tu fundacja wkłada psy do hotelu za 300zł+karma+leczenie,w zamian za udostepnianie swojego konta do zbiórki 1% dla nadira....i nie ma nawet zniżki na swoje psy???
Daje do myślenia???
Ludzie otwórzcie oczy! Nie dajcie się zwieść pozorom! Tu kasa i kolesiostwo się liczy!!!
I nie mam zamiaru więcej pisać i odpowiadać na twoje posty i twoich koleżanek ada jeje....tyle,że najbardziej szkoda kolejnego psiaka...[/QUOTE]
Tak sie sklada Irena ze stzw nigdy nie byla moja koleanka a wlasnie Twoja, i to najlepsza, co was poroznilo nie moja sprawa, nie wnikam w to, dlatego ze nie zajmuje sie plotkami a zwierzetami. Faktem jest ze stzw miala kilka wpadek, tylko powinnas rowniez opisac Twoje wpadki, co stalo sie z wieloma zwierzetami u Ciebie? Stzw nie chowa glowy w piasek jak Ty, kazde z tych zwierzat mialo lub ma swoj watek i znamy jego zakonczenie, nie zmienia nickow, dlatego wszyscy znaja prawde o zwierzetach. U Ciebie tego nie bylo i nie ma bo jestes najzwyczajniej w swiecie zaklamana i w moich oczach obrzydliwa osoba, ja wole najgorsza prawde uslyszec od pieknego klamstwa do ktorego wlasnie Ty jestes zdolna podnoszac w ten obrzydliwy sposob swoje ego, bo tylko na tym Ci zalezy a nie na zwierzetach. Dyskusja z zaklamanymi osobami nie ma najmniejszego sensu, i wielu z nas na tym watku wie ze jest to Twoja zemsta na stzw, reszte zostawie bez komentarza, mam nadzieje ze nie posuniesz sie do otrucia psow u stzw zeby pozniej miec znow pretekst do opluwania, po takiej osobie jak Ty mozna sie nawet tego spodziewac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arnold']A tak naprawdę to o co tu chodzi?
I czy pieniądze biednego Ząbka już przekazane?[/QUOTE]
Podjelysmy decyzje z monika ze pozostale pieniazki od Zebatego przekazujemy starej babince Fionce, poinformujemy Cie rowniez o zamianie waluty oraz o wisiorku przekazanaych przez Ciebie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arnold']A tak naprawdę to o co tu chodzi?
I czy pieniądze biednego Ząbka już przekazane?[/QUOTE]
Podjelysmy decyzje z monika ze pozostale pieniazki od Zebatego przekazujemy starej babince Fionce,
poinformujemy Cie rowniez o zamianie waluty oraz o wisiorku przekazanaych przez Ciebie. Pozostale [COLOR=#ff0000][B]975, 85 zl.[/B][/COLOR] przekazujemy dla Fionki, a na tym watku pozostaje saldo [COLOR=#ff0000]0 [/COLOR] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251290-Fionka-staruszka-która-nadzieje-straciła-dawno[/url]

Edited by Ada-jeje
uzupelnienie
Link to comment
Share on other sites

[quote name='arnold']Super. Nie ma problemu. Same wiecie najlepiej jak je spożytkować.
Proszę napiszcie o co chodzi z tymi dziwnymi wpisami? I odnośnie tego miejsca gdzie był Ząbek? Nic kurcze z tego nie rozumiem.[/QUOTE]
Tak sie sklada ze na dogo oprocz osob pomagajacych zwierzetom, jest sporo rozgrywek personalnych, osoba ktora kryje sie pod nickiem dosyc klamstwa (Irena) to bliska sasiadka stzw a niegdys dobra jej kolezanka. Nie wiem co je poroznilo faktem jednak jest ze zostaly wrogami. Przed kilkoma miesiacami Irena nie proszona o wydanie opini na temat stzw, napisala do mnie kilka niepochlebnych elaboratow na temat stzw. Poniewaz Ireny nie znam nawet wirtualnie dlatego pominelam ten teamt milczeniem, nie ujawniajac korespondencji na dogo. Stzw znam wirtulnie juz kilka lat a osobiscie poznalam ja przed 2 laty. Podkreslam jeszcze raz nie zamierzem wchodzic sie pomiedzy wodke a zakaske, dlatego nie roztrzasam tematu tak jak to robi Irena i nastawia wszystkich znanych sobie osob jak rowniez tutaj na watku p/ko stzw.
Faktem rowniez jest ze, przed kilkoma miesiacami Irena korespondowala z monika i zobowiazala sie do przyjecia pod opieke psa z schroniska z J.Z. Kiedy jednak monika dojechala z psem do Katowic z J.Z. okolo 50 km Irena sie rozmyslila i nie przyjela psa a monika musiala psa odwiezc do schroniska. Ten przypadek, jak dla mnie przemowil ze jest to osoba nieodpowiedzialana i powtorze za premierem Millerem slowa skierowane do Ziobry jest warta mniej niz ZERO. Pomimo ze Zebala spotkalo nieszczescie i przyplacil to zyciem, nadal mam zaufanie do stzw i powierzyla bym jej kolejnego psa. Psy u niej sa zadbane, najedzone, leczone, nie mieszkaja w odchodach, syfie, klatkach itp. miejscach ktore nazywamy znecaniem sie nad zwierzetami.

Link to comment
Share on other sites

Ja wchodząc na ten portal w swojej naiwności myślałem, że to tylko pomoc dla psów tu jest. Sam zabrałem starego psiaka / sorry Diego :) / ze schroniska w Edynburgu gdzie warunki są jak w Pl w hotelach dla ludzi. Chciałem się czegoś dowiedzieć na dogo o życiu z psiakiem, pielęgnacji, jedzeniu. A dowiaduję się zupełnie czegoś innego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arnold']Ja [B]wchodząc na ten portal w swojej naiwności[/B] myślałem, że to tylko pomoc dla psów tu jest. Sam zabrałem starego psiaka / sorry Diego :) / ze schroniska w Edynburgu gdzie warunki są jak w Pl w hotelach dla ludzi. Chciałem się czegoś dowiedzieć na dogo o życiu z psiakiem, pielęgnacji, jedzeniu. A dowiaduję się zupełnie czegoś innego.[/QUOTE]Podobnie myslalm w styczniu 2007 jak sie zalogowalam na tym portalu. Dzis mam go serdecznie dosc, nazwanie go bagnem to zbyt delikatne okreslenie. Nie interesowalam sie wczesniej polityka bo wiedzialam ze i tak nie mam na nia zadnego wplywu, tak sie jednak stalo ze od kiedy pomagam zwierzetom, chcac znac ich prawa i zdobywac wiedze na temat praw zwierzat, bylam zmuszona rowniez tym bagnem sie zainteresowac i z cala odpowiedzialnoscia pisze ze dogomania nie rozni sie od Wiejskiej, taka sama obluda, falsz i zaklamanie, z malymi wyjatkami. Od kilku lat nasza Fundacja zajmuje sie raczej egzekwowaniem prawa zwierzat od urzedasow, w sadach itp. Dogomanie czytam juz tylko watki z ktorych moge wyciagnac kolejne wnioski dla siebie lub wykorzystac je w przyszlosci jesli nadarzy sie okazja. Wspolpracujemy juz tylko z schroniskiem w Jastrzebiu Zdroju, kiedys tam bylam osobiscie, poznalam kilka osob trzezwo myslacych z odpowiednim podejsciem do zwierzat jak na polskie warunki i schroniska, ktore w wiekszej czesci sa mordowniami. Domyslam sie i wyobrazam sobie schronisko w Edynburgu o ktorym piszesz bo ja odwiedzilam kilka schronisk w Polsce, jedno w Olkuszu dzieki dzialalnosci naszej Fundacji zostalo zamkniete ale sprawa toczy sie do dzis w sadzie, i znow wiele by mozna pisac o polskich sadach. Wrocilam do Niemczech koncem 2011 roku, w miedzy czasie odwiedzilam schronisko w ladenburgu niedaleko Berlina. Nie moglam wyjsc z zachwytu, tak jak napisales mozna go porownac do hotelu dla ludzi. Poznalam wspanialych wolontariuszy, od najmlodszych po rencistow, wspaniala organizacje pracy wolontariatu, nic tylko pozazdroscic, dzis juz wiem ze nigdy to nie stanie sie w Polsce, bo to nie ta nacja. Jednak o prawa zwierzat dopoki moge walczyc nie przestane, zas uzyskane pieniadze wplywajace na konto naszej Fundacji staramy sie w pierwszej kolejnosci wydawac na sterylizacje i leczenie zwierzat ktore nie maja szans na leczenie w schroniskach. Staram sie nie zadawac w przepychanki, czasami jednak troche prawdy sie przyda choc dla tych ktorzy czytaja z zrozumieniem. To watek mojej suni ktora byla u mnie na DT 3,5 roku, przyjechala ze mna do Niemczech i tutaj bylam zmuszona szukac jej domu docelowego. Sunie Tofisie zaadoptowala rodzina niemiecka a obecna Pani Tofisi jest tez wolontariuszka w schronisku, ktore odwiedzilam razem z nia. Jestesmy do dzis w stalym kontakcie i w niedlugim czasie planujemy spotkanie, tym razem z Tofisia. Mamy nadzieje ze Tofisia zapewne mnie pozna jednak pozostanie juz wierna swojej obecnej Panci.
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/148595-Sunia-z-wrośniętym-łańcuchem-co-najmniej-od-maja-na-trzech-łapach[/url]!

Edited by Ada-jeje
dopisek
Link to comment
Share on other sites

[quote name='arnold']Ja wchodząc na ten portal w swojej naiwności myślałem, że to tylko pomoc dla psów tu jest. Sam zabrałem starego psiaka / sorry Diego :) / ze schroniska w Edynburgu gdzie warunki są jak w Pl w hotelach dla ludzi. Chciałem się czegoś dowiedzieć na dogo o życiu z psiakiem, pielęgnacji, jedzeniu. A dowiaduję się zupełnie czegoś innego.[/QUOTE]
dokładnie-prawdę napisałeś! tutaj w swojej naiwności nie jesteś sam niestety:( Zębaty był w hotelu stzw(na stronie [url]www.nadir.hpu.pl)znajduje[/url] się link do tego hotelu-WZTS,gdzie jedne i te same osoby prowadzą stowarzyszenie dla zwierząt,płatny hotel dla zwierząt,usługi weterynaryjne i księgowość....więc pod przykrywką pomocy zarabia się kaskę -proste:
poczytaj sobie na fb stronę nadira,bazarek z opisem i połącz fakty.Ludzie tacy jak ty,wpłacają tam kasę na psiaka pod "opieką"stowarzyszenia po czym to stowarzyszenie płaci sobie na drugie konto 300zł za pobyt psa w swoim hoteliku....tak samo sobie przelewa kasę za leczenie psiaka etc.Fionka na którą przekazane zostały pieniądze od Zębatego jest właśnie w tym samym hotelu:( poproś o jakiekolwiek rozliczenia,faktury-tak jak inni to robią,czytelnie,uczciwie i klarownie,a ciekawe co dostaniesz?
zapytaj o potwierdzenie tej dobrej opieki,w tymże hoteliku-skanów badań,faktur za dobrą karmę....czytelnych rozliczeń.Poczytaj wątki psów z tego hoteliku-np.Cindi,Timura,Rikiego,Perona....otworzą Ci się oczy jaka tam jest wspaniała opieka i vet...Zasada w tym miejscu tzn.hotelu jest prosta-płać i nie pytaj,wierz w to co ma być "dobrze"napisane,a jak dalej będziesz drążył temat-możesz zostać wrogiem.To co tam się dzieje i jak....poczytaj,a sam się przekonasz! zobacz na facebooku wydarzenie-Mam na imię Gregor....pies pod skrzydłami stowarzyszenia Nadir,zbiera od darczyńców datki,jest bazarek na utrzymanie psów w hotelu,koszt 300zł/miesiąc - i tak jak pisałam,nadir(czyli te same osoby)przelewają sobie z konta nadira na swoje drugie konto,ale już to "hotelowe" uzbierane pieniądze....i tak się robi kasę na utrzymanie rodziny,oczywiście twardo pomagając biednym pieskom!!! cóż za chory układ,brzydzę się takimi ludźmi i tymi co to ukrywają! 1.01.2014 na stronie schroniska Jastrzębie Zdrój jest rozliczenie za pobyt Falko w tym samym hotelu(po znajomości) pobyt małego psiaka-300zł+204zł vet+195zł karma....a tak na marginesie-wiem,że proponowano dom tymczasowy za karmę dla staruszki Fionki,ale ze względów politycznych nie dano jej,no bo układy koleżeńskie nie pozwoliły na to:( a że za te pieniądze,które tam się ładuje za ten hotel można by wyciągnąć kolejne 2-3 psiaki ze schronu....ale kogo to interesuje! napisze się kolejne łzawe wezwanie do deklaracji na kolejną bidę i znów będzie kasa-zobacz sobie wydarzenie białego pudla z tego schronu-Frugo....szkoda słów,brak mi słów na takie postępowania! Układy,kolesiostwo i tyle...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Tak sie sklada ze na dogo oprocz osob pomagajacych zwierzetom, jest sporo rozgrywek personalnych, osoba ktora kryje sie pod nickiem dosyc klamstwa (Irena) to bliska sasiadka stzw a niegdys dobra jej kolezanka. Nie wiem co je poroznilo faktem jednak jest ze zostaly wrogami. Przed kilkoma miesiacami Irena nie proszona o wydanie opini na temat stzw, napisala do mnie kilka niepochlebnych elaboratow na temat stzw. Poniewaz Ireny nie znam nawet wirtualnie dlatego pominelam ten teamt milczeniem, nie ujawniajac korespondencji na dogo. Stzw znam wirtulnie juz kilka lat a osobiscie poznalam ja przed 2 laty. Podkreslam jeszcze raz nie zamierzem wchodzic sie pomiedzy wodke a zakaske, dlatego nie roztrzasam tematu tak jak to robi Irena i nastawia wszystkich znanych sobie osob jak rowniez tutaj na watku p/ko stzw.
Faktem rowniez jest ze, przed kilkoma miesiacami Irena korespondowala z monika i zobowiazala sie do przyjecia pod opieke psa z schroniska z J.Z. Kiedy jednak monika dojechala z psem do Katowic z J.Z. okolo 50 km Irena sie rozmyslila i nie przyjela psa a monika musiala psa odwiezc do schroniska. Ten przypadek, jak dla mnie przemowil ze jest to osoba nieodpowiedzialana i powtorze za premierem Millerem slowa skierowane do Ziobry jest warta mniej niz ZERO. Pomimo ze Zebala spotkalo nieszczescie i przyplacil to zyciem, nadal mam zaufanie do stzw i powierzyla bym jej kolejnego psa. Psy u niej sa zadbane, najedzone, leczone, nie mieszkaja w odchodach, syfie, klatkach itp. miejscach ktore nazywamy znecaniem sie nad zwierzetami.[/QUOTE]
kolejne puste słowa,bez dowodów na poparcie....a może o starej pudlicy napiszesz,którą to Monika55 wiozła do adopcji do p.Ireny i chciała wcisnąć drugiego psa- a nie napiszesz...bo to by było zaprzeczeniem w/w,nawet nie na miejscu było i jest wklejenie fotek psiny-wyleczonej,wypielęgnowanej bo....za dobrze się ma...nie pasuje do obrazu,w którym p.Irena jest przedstawiana??? jak można pisać o miejscu,którego się wogóle nie widzi,nie odwiedza...słowa,słowa....puste słowa!!!
Widać,że jak nie ma się argumentów,to zostaje obrażanie....oczernianie i kłamstwa:( a może jest dowód? poproszę o korespondencję w sprawie rzekomego "zobowiązania"przyjęcia psa-ja dysponuję pełną korespondencją i dokumentami psa,który owszem przyjechał do p.Ireny ale do adopcji-Monika 55 przywiozła schorowaną staruszkę,pudlicę o wadze 2,3kg-dostała ponoć telefon polecający p.Irenę i skoro Lejdi tam została,to rozumiem że wizyta PA była okey i powierzono psa w odpowiedzialne ręce-są podziękowania i słowa uznania dla opiekunki....choć ukrywane...ZERO.....HAHAHA KAŻDY SĄDZI WG SIEBIE CO?!

Link to comment
Share on other sites

Co się dzieje na wątku Frugo? Coś nie tak?
[URL]https://www.facebook.com/events/745514108815650/772145612819166/?notif_t=event_mall_comment[/URL]

Nie wyobrażasz sobie chyba że bez uzgodnienia biorę psa pod pachę i wiozę ot tak sobie. Nie traktuj mnie jak półgłówka.

Link to comment
Share on other sites

ej, dosyc klamstw, jak bylas kolegowna z stzw to wszystko bylo u niej ok? a ze dzis jestes z nia porozniona to jest be, tak?
To ty nam udowodnij ze psom u stzw dzieje sie krzywda, ze sa glodzone, zyja w odchodach i koszmarnych warunkach bytowania. Juz na tym watku krytykowala stzw niejaka yumanii czy jak jej tam, krytykowala podobnie jak Ty stzw, a sama trzymala okolo 20 psow w drastyczych warunkach. Nie przypominam sobie kogos kto oddal psa do stzw a pozniej go odebral bo jej hotel nie spelnial odpowiednich warukow. Moze Ty znasz taki przypadek? bo jesli nie to o czym piszesz wogole.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dosyć kłamstw']dokładnie-prawdę napisałeś! tutaj w swojej naiwności nie jesteś sam niestety:( Zębaty był w hotelu stzw(na stronie [URL="http://www.nadir.hpu.pl)znajduje"]www.nadir.hpu.pl)znajduje[/URL] się link do tego hotelu-WZTS,gdzie jedne i te same osoby prowadzą stowarzyszenie dla zwierząt,płatny hotel dla zwierząt,usługi weterynaryjne i księgowość....więc pod przykrywką pomocy zarabia się kaskę -proste:
poczytaj sobie na fb stronę nadira,bazarek z opisem i połącz fakty.Ludzie tacy jak ty,wpłacają tam kasę na psiaka pod "opieką"stowarzyszenia po czym to stowarzyszenie płaci sobie na drugie konto 300zł za pobyt psa w swoim hoteliku....tak samo sobie przelewa kasę za leczenie psiaka etc.Fionka na którą przekazane zostały pieniądze od Zębatego jest właśnie w tym samym hotelu:( poproś o jakiekolwiek rozliczenia,faktury-tak jak inni to robią,czytelnie,uczciwie i klarownie,a ciekawe co dostaniesz?
zapytaj o potwierdzenie tej dobrej opieki,w tymże hoteliku-skanów badań,faktur za dobrą karmę....czytelnych rozliczeń.Poczytaj wątki psów z tego hoteliku-np.[B]Cindi[/B],Timura,Rikiego,Perona....otworzą Ci się oczy jaka tam jest wspaniała opieka i vet...Zasada w tym miejscu tzn.hotelu jest prosta-płać i nie pytaj,wierz w to co ma być "dobrze"napisane,a jak dalej będziesz drążył temat-możesz zostać wrogiem.To co tam się dzieje i jak....poczytaj,a sam się przekonasz! zobacz na facebooku wydarzenie-Mam na imię Gregor....pies pod skrzydłami stowarzyszenia Nadir,zbiera od darczyńców datki,jest bazarek na utrzymanie psów w hotelu,koszt 300zł/miesiąc - i tak jak pisałam,nadir(czyli te same osoby)przelewają sobie z konta nadira na swoje drugie konto,ale już to "hotelowe" uzbierane pieniądze....i tak się robi kasę na utrzymanie rodziny,oczywiście twardo pomagając biednym pieskom!!! cóż za chory układ,brzydzę się takimi ludźmi i tymi co to ukrywają! 1.01.2014 na stronie schroniska Jastrzębie Zdrój jest rozliczenie za pobyt Falko w tym samym hotelu(po znajomości) pobyt małego psiaka-300zł+204zł vet+195zł karma....a tak na marginesie-wiem,że proponowano dom tymczasowy za karmę dla staruszki Fionki,ale ze względów politycznych nie dano jej,no bo układy koleżeńskie nie pozwoliły na to:( a że za te pieniądze,które tam się ładuje za ten hotel można by wyciągnąć kolejne 2-3 psiaki ze schronu....ale kogo to interesuje! napisze się kolejne łzawe wezwanie do deklaracji na kolejną bidę i znów będzie kasa-zobacz sobie wydarzenie białego pudla z tego schronu-Frugo....szkoda słów,brak mi słów na takie postępowania! Układy,kolesiostwo i tyle...[/QUOTE]A ja bardzo proszę o wykasowanie z tego "zestawienia" psa o imieniu Cindi- był to pies, którego ja powierzyłam Izie(stzw) , [B]pies umarł na tętniaka[/B], czy to w porządku, ze nie wiesz i piszesz? Moim zdaniem NIE!

Link to comment
Share on other sites

Proszę zapytać usera Gosia. z wątku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239710-Kama-znalaz%C5%82a-dom-w-kt%C3%B3rym-nikt-jej-nie-uderzy[/url]! o dosyć kłamstw ....
I suczka, która "zniknęła" u dosyć kłamstw zabrana ze schronu w Łodzi nr czipa 967000009467841
Riki, który u dosyć kłamstw czekał "na śmierć" [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238879-Strasznie-zabiedzony-jamnikowaty-staruszek-POTRZEBUJE-DOMU[/url]!!!

Dosyć kłamstw szaleje, bo na fb nie dostała po raz kolejny "pod opiekę" jakiegoś psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dosyć kłamstw']dokładnie-prawdę napisałeś! tutaj w swojej naiwności nie jesteś sam niestety:( Zębaty był w hotelu stzw(na stronie [URL="http://www.nadir.hpu.pl)znajduje"]www.nadir.hpu.pl)znajduje[/URL] się link do tego hotelu-WZTS,gdzie jedne i te same osoby prowadzą stowarzyszenie dla zwierząt,płatny hotel dla zwierząt,usługi weterynaryjne i księgowość....więc pod przykrywką pomocy zarabia się kaskę -proste:
poczytaj sobie na fb stronę nadira,bazarek z opisem i połącz fakty.Ludzie tacy jak ty,wpłacają tam kasę na psiaka pod "opieką"stowarzyszenia po czym to stowarzyszenie płaci sobie na drugie konto 300zł za pobyt psa w swoim hoteliku....tak samo sobie przelewa kasę za leczenie psiaka etc.Fionka na którą przekazane zostały pieniądze od Zębatego jest właśnie w tym samym hotelu:( poproś [B]o jakiekolwiek rozliczenia,faktury-tak jak inni to robią,czytelnie,uczciwie i klarownie[/B],a ciekawe co dostaniesz?
zapytaj o potwierdzenie tej dobrej opieki,w tymże hoteliku-skanów badań,faktur za dobrą karmę....czytelnych rozliczeń.Poczytaj wątki psów z tego hoteliku-np.Cindi,Timura,Rikiego,Perona....otworzą Ci się oczy jaka tam jest wspaniała opieka i vet...Zasada w tym miejscu tzn.hotelu jest prosta-płać i nie pytaj,wierz w to co ma być "dobrze"napisane,a jak dalej będziesz drążył temat-możesz zostać wrogiem.To co tam się dzieje i jak....poczytaj,a sam się przekonasz! zobacz na facebooku wydarzenie-Mam na imię Gregor....pies pod skrzydłami stowarzyszenia Nadir,zbiera od darczyńców datki,jest bazarek na utrzymanie psów w hotelu,koszt 300zł/miesiąc - i tak jak pisałam,nadir(czyli te same osoby)przelewają sobie z konta nadira na swoje drugie konto,ale już to "hotelowe" uzbierane pieniądze....i tak się robi kasę na utrzymanie rodziny,oczywiście twardo pomagając biednym pieskom!!! cóż za chory układ,brzydzę się takimi ludźmi i tymi co to ukrywają! 1.01.2014 na stronie schroniska Jastrzębie Zdrój jest rozliczenie za pobyt Falko w tym samym hotelu(po znajomości) pobyt małego psiaka-300zł+204zł vet+195zł karma....a tak na marginesie-wiem,że proponowano dom tymczasowy za karmę dla staruszki Fionki,ale ze względów politycznych nie dano jej,no bo układy koleżeńskie nie pozwoliły na to:( a że za te pieniądze,które tam się ładuje za ten hotel można by wyciągnąć kolejne 2-3 psiaki ze schronu....ale kogo to interesuje! napisze się kolejne łzawe wezwanie do deklaracji na kolejną bidę i znów będzie kasa-zobacz sobie wydarzenie białego pudla z tego schronu-Frugo....szkoda słów,brak mi słów na takie postępowania! Układy,kolesiostwo i tyle...[/QUOTE] Przestan babo macic, i wiedz o tym ze zadna organiacja nie ma obowiazku wklejania faktur, rachunkow etc. Masz za to prawo i kazdy kto sobie tego zyczy, jechac sobie do biura rachunkwego i przegladac faktury.
Dodatkowo na kazdym watku jest podane za co zostala wystawiona fa, czy za hotelowanie, usulugi wet. inne badania wet. Wez sobie lupe, jak nie dowidzisz, jestes wstretna i do tego nazywasz siebie Pania Irena, obawiam sie bana bo napisala bym Ci kim jestes naprawde, wszystko co najgorsze cisnie sie czlowiekowi na jezyk. Zaklamana macicielko. A tak wogole to idz do dobrego specjalisty po porade dla siebie, bo ta zawisc Cie zniszczy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='dosyć kłamstw'](czyli te same osoby)przelewają sobie z konta nadira na swoje drugie konto,ale już to "hotelowe" uzbierane pieniądze....i tak się robi kasę na utrzymanie rodziny,[/QUOTE]
Z ciekawości sprawdziłam sobie te "przelewy" na prywatne konta - znalazłam dwa. jeden dla faceta z allegro za kontenerek kupiony na aukcji a drugi przelew dla ...dosyć kłamstw :-) Niestety, Irena G. była w zasadzie głównym beneficjentem przelewów na prywatne konta z konta Stowarzyszenia. Poniżej potwierdzenie jednego z kilki przelewów:

[IMG]http://www.fotoszok.pl/upload/4c8dc377.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...