Jump to content
Dogomania

Pan Ząbek - Nie żyje. Za TM.


monika55

Recommended Posts

saldo z poprzedniej strony [COLOR=#ff0000][B]1095,85 zl. [/B][/COLOR]+ wplata [B]03.03.14.10 zl.[/B] MAGDALENA P-W. ŁÓDŹ, [B]07.03.14 15 zl.[/B] HALINA M.
ZŁOTÓW, [B]09.03.04 10 zl.[/B] EWELINA BARBARA K. JASTRZĘBIE ZDRÓJ,[B] 10 zl. [/B] PAWEŁ W. JASTRZĘBIE-ZDRÓJ. Pieknie dziekujemy saldo = [COLOR=#ff0000][B]1140,85 zl. [/B][/COLOR]Moniko zadzwon do stzw i zapytaj czy doszla paczka ja napisze do niej maila.

Edited by Ada-jeje
uzupelnienie
Link to comment
Share on other sites

Sorry, że jestem upierdliwy ale na dogo trafiłem ze strony angielskiej i nikogo tu nie znam. Kolega już dawno z powrotem w Edynburgu i zapomniał, że był w Pl. A martwię się bo wpakowałem tam złoto. Co prawda malutkie ale zawsze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arnold']Jak do poniedziałku nie dotrze to chyba można się już pożegnać. Szkoda.[/QUOTE]
szkoda, ja jak wysylalam zloto to zabezpieczylam w pudeleczku po kremie, pozniej owinelam folia aluminiowa, tak zeby trudniej bylo domyslic sie co jest w srodku. Na szczescie moja paczuszka dotarla do adresata.

Link to comment
Share on other sites

Arnold, wczoraj doszło. Data nadania na kopercie - 06-03-2014 :-) więc nawet szybko dostarczyli .
W środku była kartka z życzeniami dla Zęba, złoty wisiorek z jakimś egipskim władcą ( ale nie wiem jakim, bo kojarzę tylko Tutenhamona ) i 10 funtów. W ten sposób Zębaty stał się najbogatszym psem w domu.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę. Ale to znaczy, że jednak kolega nie wysłał sam osobiście tylko kogoś poprosił bo On 24 lutego był już z powrotem. To nic najważniejsze, że dotarło. Tak to Tutanchamon w wersji mocno mini. Próba 21 karat ale można troszkę przeczyścić.

Link to comment
Share on other sites

Mam problem z Zębatym: to jest typowo domowy pies. Po porannym wyjściu musi być jedzenie a potem Zębol idzie spać. I śpi tak do ok. 16-17. Wstaje i domaga się jedzenia. Potem trochę się posnuje i wieczorem znowu jest głodny. Dzielę mu jedzenie na małe porcje, ale jeżeli porcja jest za mała ( zdaniem Zęba ) to on dostaje furii - niszczy wszystko, co ma w zasięgu mordy. Głodny Ząb = wściekły Ząb. Na spacerach nie mona go spuścić ze smyczy, bo zeżre jakiegoś psa i będzie dramat. Żadne aportowanie go nie interesuje. Zaczyna wyglądać jak tucznik.
Taki mega-apetyt to mu się "zrobił" po kastracji. Ma ktoś jakieś pomysły z wyłączeniem kilkugodzinnych spacerów 3x dziennie po 10km, bo nie dam rady. Myślałam, żeby np. wziąć go na rower i powoli jechać, ale to też działa.

Link to comment
Share on other sites

saldo z dnia 10 marca = [COLOR=#ff0000][B]800,85 zl. [/B] [/COLOR]do ktorego dopisujemy wplate z [B]13.03.14 100 zl. [/B]Państwo R. Katarzyna i Dariusz
Jastrzębie Zdrój, [B]17.03.14 15 zl.[/B] J. IZABELA CZELADŹ, [B]18.03.14. 50 zl.[/B] BARBARA K. PORĄBKA, [B]24.03.14. 10 zl.[/B] BARBARA O. WARSZAWA Darczyncom w imieniu Zebatego bardzo dziekujemy a nowe saldo = [COLOR=#ff0000][B]975, 85 zl. [/B][/COLOR]

Edited by Ada-jeje
uzupelnienie
Link to comment
Share on other sites

[quote name='stzw']Mam problem z Zębatym: to jest typowo domowy pies. Po porannym wyjściu musi być jedzenie a potem Zębol idzie spać. I śpi tak do ok. 16-17. Wstaje i domaga się jedzenia. Potem trochę się posnuje i wieczorem znowu jest głodny. Dzielę mu jedzenie na małe porcje, ale jeżeli porcja jest za mała ( zdaniem Zęba ) to on dostaje furii - niszczy wszystko, co ma w zasięgu mordy. Głodny Ząb = wściekły Ząb. Na spacerach nie mona go spuścić ze smyczy, bo zeżre jakiegoś psa i będzie dramat. Żadne aportowanie go nie interesuje. Zaczyna wyglądać jak tucznik.
Taki mega-apetyt to mu się "zrobił" po kastracji. Ma ktoś jakieś pomysły z wyłączeniem kilkugodzinnych spacerów 3x dziennie po 10km, bo nie dam rady. Myślałam, żeby np. wziąć go na rower i powoli jechać, ale to też działa.[/QUOTE]
sprawdzone odchudzanie kilku psow. moze trzeba zwiekszyc oplate okarme. Zebaty powinien dostawac surowe mieso z jarzynami i odrobina gotowanego ryzu. Kazdy pies ktory przeszedl na ta diete, nie tylko schudl, ale siersc jest jak jedwab, pieknie slniaca, zadnego lupiezu itp.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...