Jump to content
Dogomania

Pan Ząbek - Nie żyje. Za TM.


monika55

Recommended Posts

skoro Zabeczek grzeczniutki to wzbogacimy jego skarpete [B]10.02.14[/B] wplat dokonaly osoby:
KORNELIA Ś. PAWŁOWICE [B]30 zl.[/B] J. IZABELA i J. ZDZISŁAWA CZELADŹ [B]15 zl.[/B] D. JUSTYNA ŻORY [B]10 zl.[/B] B. MARIUSZ i B. KATARZYNA PSZÓW [B]10 zl. 11.02.14. [/B]Sylwia Cz. BIELAWY [B]50 zl.[/B] [COLOR=#000000]kolejne wplaty z dnia [B]12.02.14 [/B] [/COLOR]HALINA M. ZŁOTÓW [B]20 zl. [/B]z dnia [B]13.02.14.[/B] BARBARA K. PORĄBKA [B]50 zl.[/B] [B]20.02.14. 30 zl.[/B] ŁUCJA L.-S. WARSZAWA, [B]21.02.14. 20 zl.[/B] EWA BEATA Ż. N.
KATOWICE. DZIEKUJEMY!!! wszystkim darczyncom, nowe saldo [COLOR=#ff0000][B]1085,85 zl.
[/B][/COLOR]

Edited by Ada-jeje
uzupelnienie
Link to comment
Share on other sites

U Zęba w porządku ale po kastracji ma jakiś mega-apetyt i trochę się upasł. Dosyć wielkie brzuszysko mu się robi. Jak nie dostaje jedzenia albo uważa, że dostał za mało to wpada w furię i demoluje wszystko, co mu wpadnie w mordę. Najedzony Ząb = szczęśliwy Ząb.

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam wczoraj Zębowi morfologię. Z taką głupią nadzieją, że skoro teoretycznie miał nie żyć a żyje to jest zdrowy a poprzednie wyniki były spowodowane schronem. Niestety, przeliczyłam się. Porównałam z pierwszymi wynikami i dalej nie jest OK. Norma jest od 0,04 do 0,6 a Ząb ma 2,39 czegośtam. Czyli przekroczone o prawie 400% :-( Procentowo to nawet jest gorzej niż było, bo było 13% a jest 18,7%. Pozostałe wyniki są w normie.
Zepsuty jednak ten Ząb...
wyniki przesyłam monika55 bo są w pdf-ie i nie umiem wstawić

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...