Jump to content
Dogomania

Psy na mojej drodze.


Mazowszanka13

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 5 months later...

Nie na długo ten spokój, bo 26 czerwca wzięłam od malagosów dwa szczeniaki znalezione w lesie. Dwaj brzcia: Luki i Blaki,na oko dwumiesieczni. 

Blaki, bo czarny, a właściwie w kolorze gorzkiej czekolady jak zauważyłą Tyśka:) Taki mały labradorek.

Luki, na cześć naszej zmarłej Luki, bo  bardzo do niej podobny. Nawet łapki układa tak jak ona. Nigdy "na żabę" tak jak brat. Typowy wiejski burek, 100 % psa w psie.

Czekamy. Na razie głupie telefony. Póki co maluchy rozraiają jak pijane zające siejąc spustoszenie wśród roślin, butów i sprzętów.

https://www.dogomania.com/forum/topic/356544-luki-i-blaki-dwa-szczeniaki-z-lasu-u-mnie-w-bdt/

Jeszcze u malagosów.

20220612_110316.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

PSY ( i jeden kot) URATOWANE, najpiękniejsza rasa świata.

Wreszcie zabrałam się za podsumowanie mojej dotychczasowej działalności.

1) kwiecień 2009 *2 lipca 2021 ośmiomiesięczna LUKA zabrana z naszej wsi, została u nas

2) lato 2010 *9 stycznia 2020 DYZIO zabrany z naszej wsi jako dojrzały pies, został u nas

3) czerwiec/lipiec 2011 biszkoptowa, młoda labradorka KAWA, dom znaleziony przez fb ( nie było mnie jeszcze na dogo), pojechała do Warszawy bez sterylizacji.

4) lipiec-sierpień 2012- LILKA z pszczyńskiej przechowalni, już wysterylizowana, pojechała do Świdnicy

5) kwiecień 2013-21 stycznia 2014 FIONA z Kozienickiej przechowalni, już wysterylizowana, pojechała do Warszawy, po drodze zwrot z adopcji i pobyt przez zimę u inka33

6) pocz.września-21 września 2013 TINA z naszej wsi, w typie Onki, po sterylizacji pojechała do Ostrołęki

7) 29 maja 2014-6 września 2014 LISIO z gminnego skrzyżowania, wcześniej w bdt u Kwiaciarenki, po kastracji pojechał do Ciechanowa

8 ) 12 maja-28 czerwca 2015 KULKA, wcześniej w przejściowym bdt u inka33, ze wsi od auraa, już wysterylizowana, pojechała do Warszawy

9) 2-23 lipca 2015 IKA z zamojskiego schroniska, już wysterylizowana, pojechała do Katowic, po roku w DS zmarła na raka

10) 5 lipca-22 sierpnia 2015 TOSIA, znaleziona przez agat21 na stacji benzynowej, po sterylizacji pojechała do Warszawy

11) 24 lipca-17 października BLANKA, znaleziona przez irenas na szosie, po sterylizacji pojechała do Bytomia

12) 23 maja-8 czerwca 2016 BĄBEL i ŁEZKA szczeniaki ze wsi auraa, Babel pojechał do Rybiego na granicy z Warszawą, Łezka została z nami

13) 20 czerwca-31 lipca 2016 SUZI ,wydobyta przez Kejciu z Chrcynna, po sterylizacji pojechała do Warszawy

Rok 2017 przerwa na przeprowadzkę

14) 3 -20 czerwca 2018, podrostek AMI, krótkołapa wilczka od ewu ze schroniska w Medarach, po sterylizacji pojechała do Warszawy

15) 28 lipca- 9 sierpnia 2018 FRYGA ze wsi od auraa, po sterylizacji pojechała do Warszawy

16) 15 sierpnia-2 września 2018 MYSZKA ze wsi od auraa, po sterylizacji pojechała do Warszawy

Rok 2019 brak tymczasów

17) 31 marca-4 kwietnia 2020 LUNA, wyżełka z przechowalni w Krasnosielcu (od malagos), przyjechała wysterylizowana, pojechała do Gdyni

18 ) 5-26 kwietnia 2020 LILKA z Pogotowia dla Zwierząt, przyjechała wysterylizowana, pojechała pod Toruń

19) 7 maja 2020 LILEK, brat Lilki, przyjechał wykastrowany, został z nami

20) 11 maja 2021 kilkumiesieczny kot GROMEK, znaleziony przez sąsiada na szosie, został z nami

21) 20 pażdziernika-4 grudnia 2021 CZETKA z zamojskiego schroniska, przyjechała wysterylizowana, pojechała do Kobyłki pod Warszawą

22) 30 grudnia 2021- marca 2022 szczeniorka ADA z gminnej przechowalni w Krasnosielcu (od malagos), po sterylizacji pojechała na wieś pod Grójec

23) 26 czerwca 2022 BLAKI i LUKI bracia, szczeniaki z lasu z gminnej przechowalni w Krasnosielcu. Blaki pojechał we wrześniu do Legionowa pod Warszawą, Luki został z nami.

I to by było na tyle

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.01.2023 o 19:19, agat21 napisał:

Uwielbiam zdjęcia pokazujące jak wspaniale fałszywe jest powiedzenie, że koty i psy nie żyją ze sobą dobrze 😃

Luki trochę "męczy" kota, ale ten ze stoickim spokojem robi uniki. Czasami wzorem rysia kot wskakuje psu na grzbiet i Luki wtedy głupieje.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...