Jump to content
Dogomania

Lusia - mix beagla już w swoim nowym DS w Szczecinie


kinga_kinga7

Recommended Posts

Lusia jest młodą,łagodną i przesympatyczną sunią w typie beagla, Lusia była przybłędą,zaopiekowała się nią pewna Pani,ale nie może jej dłużej trzymać ... obecnie Lusia jest w lecznicy w Kąkolewnicy,miała mieć dzisiaj sterylkę i jeśli wszystko byłoby w porządku,to mogłaby pojechać do swojego nowego domku w Szczecinie!
[IMG]http://i45.tinypic.com/2199pv8.jpg[/IMG]

Edited by kinga_kinga7
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 255
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lusia ma trafić do mnie ;]
Ze swojej strony mogę zapewnić transport od Poznania/Bydgoszczy (zależy jak maleństwo będzie jechać) do Szczecina.
Jeśli nie uda się zebrać odpowiedniej kwoty to oczywiście dorzucę resztę, ale serdecznie prosiłabym wszystkich o pomoc :)

Dodatkowo (poza wątkiem transportu) chętnie odkupię jakieś obróżki, szelki, smycze i zabawki w dobrym stanie ;)
Nie wiem jeszcze co Lusia lubi najbardziej, więc będę kombinować ze wszystkim :D

Link to comment
Share on other sites

teraz organizujemy transport łączony (płatny, ale na wiecej psiaków to i koszty się rozłożą) dla kilku psiaków - Guciek ma jechać spod Radomia, przez Wawkę, Bydgoszcz, Piłę, Poznań (nie wiem jaka kolejność miast będzie bo się pogubiłam :lol: ) ale może jakbyście małą do Wawki dowieźli to by się załapała do Poznania - najlepiej skontaktujcie się z Guciek czy jakoś to da radę połączyć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='soboz4']Daleko jedzie maleństwo, my na razie nie mamy żadnego planowanego transportu[/QUOTE]

no kawałek drogi przed nią ;) jestem właśnie w trakcie rozmowy o transport z Warszawy do Poznania,jeszcze tylko muszę dogadać,czy pasuje sobota - bo ten dzień byłby najlepszy,dzisiaj Lusia ma sterylizację i chcielibyśmy,żeby co najmniej dwa dni została jeszcze z nami

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Sorry Kinga-Ty wiesz,że psy Białej Podlaskiej to moja wielka miłość,wielka życzliwość i dobre myśli,ale niestety nie mam jak pomóc.Psinie życzę wszystkiego dobrego w nowym domku!
E/W/R

Link to comment
Share on other sites

Wszystko się zagmatwało, teraz potrzebujemy transportu z Radzynia Podlaskiego do Warszawy. Ja koszt paliwa pokryję.
Ja mogę do Warszawy podjechać pociągiem. Nie dam rady jechać dalej, bo nie wróciłabym do domu na święta, to nie wchodzi w grę przy mojej rodzinie - urwą mi głowę.
Byłabym na centralnym od 11:30 do 13:55 (powrót do Szczecina) jeśli by się ktoś znalazł :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...