Jump to content
Dogomania

Okolice Grójca- 17 psów !!! Czy ktoś zna tą sprawę ?


kinia098

Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Abrakadabra']Qrcze, ja teraz jestem w Elblągu i będę tu do końca tygodnia. W niedzielę jadę do Korabiewic, do Grójca mam stamtąd jakieś 30km.
Mogę odwiedzić tego Pana bez zapowiedzenia, bo podał mi adres...

Ps. W natłoku służbowych maili nie mogę znaleźć jego wiadomości![/QUOTE]
Spokojnie, czekamy :)

Jak masz mozliwość, to może chociaż podjedź tam i zobacz co się dzieje. Nie wiem, czy Pan będzie zadowolony z niezapowiedzianej wizyty... :roll: Weź może ze sobą chociaż jakiś worek 3kg karmy, żeby sprawa "lepiej" wyglądała ?

Link to comment
Share on other sites

Szukałam i znalazłam:

> Witam, Pani Doroto zgodnie z rozmową przesyłam parę zdjęć psiaków.
> Jest ich w sumie 17 i latają według planu po posesji więc ciężko jest
> zrobić im zdjęcia po kolei. Nie w tym rzecz. Z adopcjami jest problem
> udało mi się oddać w dobre ręce w tamtym roku 6 psów.Było ich 23. Sam
> je zaadoptowałem, mam miejsce, tak że to nie jest najpilniejsza
> potrzeba. Najważniejsza potrzeba to karma i tu moja prośba szczególna!
> Następnie systematyczne sterylizację. Psy są oddzielone od suczek i to
> utrudnia bardzo życie. Muszę wybudować jeszcze jeden boks. Nadmieniam,
> że karma jest najważniejsza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Gajowa*']A gdzie miałyby sie odbywać sterylki ? Jeżeli w okolicach Piaseczna, Konstancinie to
mogę spróbować z transportem, zobaczymy jak to wyjdzie.
W jakiej miejscowości są psiaki >[/QUOTE]

Psy są w miejscowości Błogosław, w pobliżu Grójca (oddalonego od centrum W-wy jakieś 55km).
Sterylki mogłabym załatwić na Pradze za ok. 100zł za suczkę/psa, ale uważam, że to Pan właściciel powinien się pofatygować osobiście (takie mam zdanie, przynajmniej do momentu, kiedy dotrę na miejsce osobiście i nie ocenię warunków. Tzw. wizja lokalna może wszystko zmienić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abrakadabra']Psy są w miejscowości Błogosław, w pobliżu Grójca (oddalonego od centrum W-wy jakieś 55km).
Sterylki mogłabym załatwić na Pradze za ok. 100zł za suczkę/psa, ale uważam, że to Pan właściciel powinien się pofatygować osobiście (takie mam zdanie, przynajmniej do momentu, kiedy dotrę na miejsce osobiście i nie ocenię warunków. Tzw. wizja lokalna może wszystko zmienić.[/QUOTE]
Niestety nie dam rady wozić psiaki na Pragę, nie mam tyle czasu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abrakadabra']Małgosia,
taki mam plan od jakchiś 3 tygodni- ale wiadomo jak to jest: wytężona praca zawodowa + wolontariat w innym miejscu... i za chwilę plany biorą "w łeb"
Spróbuję dotrzeć.[/QUOTE]

Abra, zyjesz?........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abrakadabra']Obawiam się, że ten Pan sam nie wie o co mu chodzi...
Byłam z nim umówiona na dzisiaj, ale jakieś 2 godziny przed moim wyjazdem z Warszawy zadzwonił z zapytaniem po co tak w ogóle chcę przyjeżdżać :roll:?
Psy podobno biegają po podwórku, nie wiadomo jak się zachowają na mój widok, zdjęć na pewno im nie zrobię... itp.

Stanęło na tym, że sam wyśle mi fotki psiaków - tylko nie wiem po co?
Zależy mu na sterylkach i karmie, natomiast wyrażał się na tyle mętnie, że do końca nie wiem jakiej pomocy ci ludzie oczekują.
Bez sprawdzenia warunków i ocenie sytuacji na miejscu nie ma możliwości pociągnięcia sprawy w jakąkolwiek stronę.[/QUOTE]

Dziewczyny jaka to miejscowośc jest ???
Może uda mi się zasięgnąc języka .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abrakadabra']Psy są w miejscowości Błogosław, w pobliżu Grójca (oddalonego od centrum W-wy jakieś 55km).
Sterylki mogłabym załatwić na Pradze za ok. 100zł za suczkę/psa, ale uważam, że to Pan właściciel powinien się pofatygować osobiście (takie mam zdanie, przynajmniej do momentu, kiedy dotrę na miejsce osobiście i nie ocenię warunków. Tzw. wizja lokalna może wszystko zmienić.[/QUOTE]



Już doczytałam . Nie znam niestety nikogo w ogóle nie wiem gdzie jest ta miejscowość . Wiem ze w Jasieńcu koło Grójca jest atki Pan tez który ma tych psów mnóstwo ale on chyba nie dałby sobie pomóc , a na pewno nie poprosiłby nikogo o pomoc

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Abra, zyjesz?........[/QUOTE]

Żyję :)
Tylko bardziej w realu...

Pan Jerzy zapytał mnie dzisiaj mailowo: czy dowiozę mu karmę i czy może liczyć na moją pomoc w tej kwestii.
Odpisałam i czekam na odpowiedź.

Edited by Abrakadabra
Link to comment
Share on other sites

Dostałam odpowiedź:

Cyt.:" Pani Doroto, zapraszam w takim razie z aparatem, tylko nie wiem jak zareagują na panią nasi podopieczni i nie mogę wziąć całkowitej odpowiedzialności za ich reakcję. Nasze psy nie miały żadnego kontaktu do chwili obecnej z nieznajomymi osobami. Obejście jak to pani określiła jest to ogrodzona szczelnym murem posesja 1500 m/2, z którego korzystają psy i suki w ustalonych terminach czasowych. Nie widzę możliwości fotografowania poszczególnych psiaków przez osobę nieznajomą. Oczywiście zapraszam lecz psy muszą być pozamykane w trakcie pani wizyty w swoich wyznaczonych miejscach. 4 psy maja wybudowany ogrodzony boks wiec zrobienie im zdjęć nie stanowi problemu. Natomiast reszta w chwili obecnej mieszka u nas w domu 5 suk w specjalnie zaadoptowanej kuchni, 2 suki w oddzielnym pokoju w pomieszczeniach mieszkalnych, i 2 psy również oddzielone w następnym pokoju. Proszę przyjechać na miejscu zorientuje się pani dokładniej niż to wynika z mojego opisu. Proszę ustalić termin i godzinę aby na posesji nie przebywały w tym czasie żadne zwierzęta. Pozdrawiam Jerzy "

Niestety od jutra, do 30.06. jestem poza granicami kraju, więc nie dam rady się tym zająć przez najbliższe 2 tygodnie.

Link to comment
Share on other sites

witam :)
znam miejscowość Błogosław - to ok. 25 km od Grójca w kierunku południowo-zachodnim.

[URL]http://maps.google.com/maps?q=Błogosław,+Polska&hl=pl&ie=UTF8&ll=51.819439,20.726395&spn=0.151951,0.307274&sll=37.0625,-95.677068&sspn=49.444078,78.662109&oq=błogosław+&hnear=Błogosław,+grójecki,+mazowieckie,+Polska&t=m&z=12[/URL]

Edited by maurb
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abrakadabra']Dostałam odpowiedź:

Cyt.:" Pani Doroto, zapraszam w takim razie z aparatem, tylko nie wiem jak zareagują na panią nasi podopieczni i nie mogę wziąć całkowitej odpowiedzialności za ich reakcję. Nasze psy nie miały żadnego kontaktu do chwili obecnej z nieznajomymi osobami. Obejście jak to pani określiła jest to ogrodzona szczelnym murem posesja 1500 m/2, z którego korzystają psy i suki w ustalonych terminach czasowych. Nie widzę możliwości fotografowania poszczególnych psiaków przez osobę nieznajomą. Oczywiście zapraszam lecz psy muszą być pozamykane w trakcie pani wizyty w swoich wyznaczonych miejscach. 4 psy maja wybudowany ogrodzony boks wiec zrobienie im zdjęć nie stanowi problemu. Natomiast reszta w chwili obecnej mieszka u nas w domu 5 suk w specjalnie zaadoptowanej kuchni, 2 suki w oddzielnym pokoju w pomieszczeniach mieszkalnych, i 2 psy również oddzielone w następnym pokoju. Proszę przyjechać na miejscu zorientuje się pani dokładniej niż to wynika z mojego opisu. Proszę ustalić termin i godzinę aby na posesji nie przebywały w tym czasie żadne zwierzęta. Pozdrawiam Jerzy "

Niestety od jutra, do 30.06. jestem poza granicami kraju, więc nie dam rady się tym zająć przez najbliższe 2 tygodnie.[/QUOTE]

kurcze :( czyli musimy czekać aż wrócisz :(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...