Jump to content
Dogomania

Garbów, Markuszów, Kurow - czy ktos poznaje tego pieska?


Abrakadabra

Recommended Posts

Czy jest tu ktoś z tych okolic i kojarzy psiaka:

[IMG]http://i45.tinypic.com/35kvfow.jpg[/IMG]


[IMG]http://i49.tinypic.com/2ecdhxg.jpg[/IMG]


Znalazłam go w Markuszowie, w głębokiej śnieżnej zaspie na poboczu drogi...
Piesek to staruszek, z pewnością ma więcej niż 10 lat. Na obu oczach ma zaćmę, prawie nie widzi i bardzo słabo słyszy.

Dobry stan jego sierści i tłuściutkie ciało pozwala wysnuć podejrzenie, że komuś się zgubił, chociaż z drugiej strony nie mam pojęcia, jak bez żadnego szwanku mógł przywędrować do tej zaspy, skoro najbliższe zabudowania były w odległości ok. 500m, a trasą non stop pędzą samochody.
Pytałam w kilku najbliższych domach, ale nikt go nie kojarzył.

Edited by Abrakadabra
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ol-a']Witam, co z psiakiem? Czy odnalazł się właściciel?[/QUOTE]

Piesek otrzymał ode mnie pomoc w postaci badań krwi i kastracji (miał powiększone jądro i prostatę - wyniki krwi w normie) .
Znalazłam mu DS wRzeszowie, do którego trafił baardzo niedawno...

Poprzedni właściciel się nie odnalazł (powiesiłam kilka prowizorycznych ogłoszeń w Markuszewie).

Przykre jest to, że schroniska w Puławach i w Lublinie, do których wysłałam wiadomości ze zdjęciami psiaka i apelem o pomoc w umieszczeniu na stronie - kolokwialnie mówiąc - "olały sprawę"...
Drogą mailową dostałam zapewnienie, że wkleją zdjęcia Fistaszka na swoich stronach - niestety... do tej pory się nie pojawiły.
Szkoda, bo jeśli go ktoś szuka - to mniemam (z autopsji, doświadczenia, bo porad fotoblożanek raczej nie biorę pod uwagę), że szuka w najbliższych schroniskach.

Edited by Abrakadabra
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='MaDi']Bywam w tych okolicach i nie widziałam ogłoszeń. Możesz napisać gdzie dokładnie został znaleziony?[/QUOTE]

Madi, schronisko w Puławach dzisiaj odpowiedziało mi na wiadomość - koresponduję z domniemanym właścicielem ... Objawił się dzisiaj.
Opadają ręce i cycki. Tyle w temacie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='MaDi']Skoro go szuka to może nie jest taki zły. Niestety wielu ludziom nie przychodzi do głowy fakt,że ich pies może się np. znaleźć w schronisku które jest kilkadziesiąt km. dalej.[/QUOTE]

Piesek ma podobno 17 lat i od jakiegos czasu nie widzi...
Tekst: "ale on wychodził i [U]zawsze[/U] wracał" po prostu mnie zmroził - niewidomy pies WYCHODZIŁ I WRACAŁ. Zawsze.
No i raz nie wrócił... Dziwne...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...