Jump to content
Dogomania

Happy end...? Do 3 razy sztuka! Piracio pojechal do DS!


:: FiGa ::

Recommended Posts

  • Replies 336
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Piracik powoli pakuje sie do wyjazdu do DT. Jego miejsce zajmie psiak Milo, ktory wrocil z adopcji dwukrotnie, podobno to terrorysta i agresor (o Piratku tez tak na poczatku mowiono, pamietacie?). Schronisko chce go uspic, my postanowilismy dac mu szanse. Nie damy rady utrzymac dwoch psiakow w tym hotelu, dlatego Piracik zmienia miejsce pobytu.
Szkoleniowiec ma nam powiedziec gdzie lezy problem Milo i czy da sie go rozwiazac.

Z bazarku "Ubieramy golasa" uzbieralismy 133zl :multi:

Link to comment
Share on other sites

Chyba wszyscy slabo trzymalismy bo domek po umowieniu sie na PA przestal sie odzywac i odbierac telefony :( Moze znalezli innego psa, bez wymogow PA i podpisywania umow...

Pirat jutro jedzie do Warszawy. Jego miejsce zajmie Milo, ktory wczoraj opuscil schronisko :)
[IMG]http://oi42.tinypic.com/2ms3s7r.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

tak mi się wydaje, bo większość ludzi jak widzi, że jest w ogłoszeniu napisane o umowie, wizycie przed, po adopcyjnej,to ludzie czują sie osaczeni, już sie wkracza na ich grunt i zaczyna decydować i ingerować.. pewnie ja, gdybym tak czytała takie ogłoszenia i była niewtajemniczona, sama bym wolała znaleźć człowieka, który oddaje zwierza bez tych procedur.

ale 3mam kciukasy ;-)

Link to comment
Share on other sites

Mnie się wydaje, że dobrze, że takie procedury są, bo jeżeli komuś naprawdę zależy na psiaku, to żadne umowy i wizyty nie będą mu straszne. A jeśli ktoś wycofuje się na hasło umowa czy wizyta, to może jednak nie jest gotowy na wzięcie odpowiedzialności za pieska. Może do ludzi w takiej chwili dociera, że to nie jest "temat" na pół roku, rok czy dwa, ale na naście lat.

Ja adoptując moją hrabiankę uważałam podpisanie umowy za coś normalnego, albo nawet więcej... wtedy zyskałam pewność, że Szareńka już zawsze będzie ze mną :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Przeciez umowa nie zawiera w sobie nic ponadto co sami powinnismy zapewnic swojemu psu - ochrone, wyzywienie, leczenie, godne traktowanie. Nie wymagamy zlotych klamek w domu, zlotych misek, poswiecania psu 100% swojego czasu. Taka umowa daje tez pewne zabezpieczenie - roznie w zyciu bywa i nie jestesmy w stanie wsystkiego przewidziec. Umowa zapewnia nam iz nasz psiak nie zostanie na lodzie, fundacja ponownie znajdzie mu dobry dom i da dom tymczasowy jesli bedzie trzeba ;) Same plusy :cool3:

Mysle o tym by do watku Pirata wprowadzic Milo :hmmmm: Obaj maja podobna przeszlosc i podobne epitety w ich strone leca :evilbat: "agresorzy" :evilbat: a do tego Milo przejmuje dlug po Piratku :oops:

Link to comment
Share on other sites

Tymczasowa opiekunka o Piratku:

[QUOTE][COLOR=#000000][FONT=Verdana]Nad Piratem po prostu trzeba panować, nie można mu zdejmować granic, bo po prostu to wykorzysta do próby dominacji. Trzeba umieć "trzymać go krótko", nie pozwolić by robił to, co on chce. Jeśli postępuje się w sposób stanowczy, Pirat jest do rany przyłóż :) Trzeba po prostu "twardym być, a nie miętkim" [/FONT][/COLOR][IMG]http://fundacjadalmatynczykiwpotrzebie.pl/forumstrony/images/smiles/icon_mrgreen.gif[/IMG][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamila Proc']tak, ja znam niewielu facetow z jajami[/QUOTE]
Gdzie ci mężczyźni prawdziwi tacy :cool3: Gatunek na wymarciu :shake:


A Piratek jest facetem z jajami (fakt jego kastracji pomińmy :diabloti:) i potrzebuje takiegoż właściciela :cool3: Może jak napisze w ogłoszeniu o tych jajach to w końcu telefon się rozdzwoni? :evil_lol: Ludzie lubią czuć ze są od innych lepsi, może w wyniku selekcji (bo przecież domki będą pchać się drzwiami i oknami :evil_lol:) wybierzemy kogoś kto na Piracia zasługuje :loveu: :evil_lol:

Ahhh to mnie wyobraźnia ponosi :diabloti:

Ale ja zwyczajnie nie potrafię POJĄC dlaczego nie miałam ani jednego zapytania o Pirata... :wallbash:
O inne psy, które ogłaszam było wiele pytań! Wiele osób odpadło co prawda po kilku pierwszych zdaniach, ale miało się to poczucie ze zainteresowanie jest i ten domek to tylko kwestia czasu... a Pirat od kwietnia jest bez domu :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...