Jump to content
Dogomania

KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM


kiyoshi

Recommended Posts

[quote name='kiyoshi']wow...ale cudowne zdjęcia:)

bo i model piękny i fotograf doskonały!!\
naprawde wygląda na tych zdjęciach nawet lepiej niż go pamiętam!
piękny, inteligentny, może troche ześwirowany psiak!
i jak go nie kochać??
zaraz dorzuce niektóre do ogłoszeń...jeszcze raz dziękuje!![/QUOTE]
Zdjęcia są super!
Miejmy nadzieje, że przyniosą mus szczęście.

Link to comment
Share on other sites

pani Gosiu,
ogłoszenia działają cuda!!
jest pierwszy odzew! pani zapytała czy adopcja Korka jest nadal aktualna..odpisałam by zadzwoniła do pani nawet teraz, bo jutra byułaby możliwość by poznała go osobiście w schronisku...

czekam na informacje, czy coś z tego wyszło?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiyoshi']pani Gosiu,
ogłoszenia działają cuda!!
jest pierwszy odzew! pani zapytała czy adopcja Korka jest nadal aktualna..odpisałam by zadzwoniła do pani nawet teraz, bo jutra byułaby możliwość by poznała go osobiście w schronisku...

czekam na informacje, czy coś z tego wyszło?[/QUOTE]

Trzymam kciuki!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']Pani dzwoniła do mnie ok. 9-10 ale nie zdąrzyłam odebrać. Oddzwoniłam do niej, powiedziałam, że w spr Korka i miała za 15 minut oddzwonić bo chyba nie mogła rozmawiać. Nie oddzwoniła już a to było ok 11
Mam nadzieję, że jeszcze się odezwie[/QUOTE]

o rany...co z tym ludzmi...następna za 15 minut:( :(
Gosiu...nie tracmy nadziei...jest sobota, może rzeczywiście pani zajęta i jeszcze sie odezwie jakoś wieczorkiem...

już miałam taką nadzieje,że dziś go widziała....

edit. dzisiaj się trochę nudziłam i zrobiłam też ogłoszenia dla Borysa i Gaji z boksu Korkowego;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']Pani dzwoniła do mnie ok. 9-10 ale nie zdąrzyłam odebrać. Oddzwoniłam do niej, powiedziałam, że w spr Korka i miała za 15 minut oddzwonić bo chyba nie mogła rozmawiać. Nie oddzwoniła już a to było ok 11
Mam nadzieję, że jeszcze się odezwie[/QUOTE]

Może jest w pracy, wiecie jak to jest...
Mam nadzieje, że oddzwoni:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']Ani nie zadzwoniła, ani nie odpisała :/ Napisałam jej sms-a bo może sobie zapomniała, żeby dzwoniła na ten nr z którego pisałam sms albo drugi... bez odzewu. Nie wiem po co ludzie w ogóle gitarę zawracają :\[/QUOTE]

trudno...widać to nie był domek dla Korka...
szukamy więc dalej...

Link to comment
Share on other sites

tak...zawiedzione nadzieje:(
ale z drugiej strony...Korek zasługuje na najlepszy dom! po tym co przeszedł, absolutnie nie można pozwolić sobie na adopcje w nieodpowiednie ręce..
tylko dom, który się w nim zakocha!! i będzie wiedział na pewno, że to ten pies...

za to dziś rano dostałam piękne zdjęcia Korka od jednego z wolontariuszy i dowiedziałam się, że wczoraj był na spacerku...
jestem ogromnie wdzięczna, że ma kontakt z ludźmi, że ma jakąś odmianę, może wyjść itd.
DZIĘKUJE WAM OGROMNIE:)
a oto zdjęcia w kołnierzu...i te najsmutniejsze, przerażone oczy....

[img]https://lh3.googleusercontent.com/-2lDAoWqoWcQ/UWEbMDMWpsI/AAAAAAAAAQQ/cxEfuVDt7ZU/s647/IMG_0576.JPG[/img]

[img]https://lh6.googleusercontent.com/-HQ_BasDbJ7M/UWEbM1s-QkI/AAAAAAAAAQY/3hl7ELNkfik/s647/IMG_0578.JPG[/img]

[img]https://lh3.googleusercontent.com/-JBkXbFa6YzY/UWEbNQpBi2I/AAAAAAAAAQg/NL9nn3AcNPM/s647/IMG_0579.JPG[/img]


jestem przerażona ilością śniegu w Polsce! u nas w Anglii od wczoraj wreszcie świeci słońce! zrobiła się piękna wiosna...mam nadzieje, że teraz będzie już wędrować na wschód i w końcu dotrze tez do was:)

Link to comment
Share on other sites

Ja też dzisiaj byłam z Korkiem na spacerze :) Niedługim ale zawsze to jakieś oderwanie od ciągłego siedzenia w jednym miejscu. Korek to bardzo wesoły i radosny psiak. Uwielbia być głaskany i lubi się bawić. Sprawia wrażenie jakby bał się machania patykiem/ręką. Jak się go potarmosi przy łebku to wydaje niezidentyfikowane dźwięki :D na smyczy z początku ciągnął, potem szedł już ładnie, ale też mój błąd bo miałam krótką smycz, jutro wezmę z domu 3 metrową to pochodzi sobie trochę.
Korek jest bardzo uległy zarówno do ludzi jak i do psów. Kładzie się brzucholem do góry :) Bardzo miły i łagodny psiak.. Chyba nie da się go inaczej opisać nie używając słowa "bardzo" :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']Ze mną nie był taki smutny :P Może dlatego, że nie miał kołnierza :D
Jutro po południu też go wyprowadzę, ale wezmę dłuższą smycz żeby miał trochę więcej swobody[/QUOTE]

Gosiu..jestem Wam ogromnie wdzięczna za tak wspaniałą opiekę nad Korkiem...
myślę, że w przyszły piątek zrobie mu ogłoszenia wyróżnione, bo ma mnóstwo pięknych zdjęć i ktoś powinien go już wypatrzyć...
Ja też pamiętam z tego jednego dnia (a właściwie 30-60 minut), że on sie jakby bał podniesionej ręki...nawet trochę miałam obawy czy mnie nie dziabnie, gdy go chciałam pogłaskać...całkiem możliwe, że nie był za dobrze traktowany albo u 'opiekunów' albo w tym czasie jak się błąkał
nie wiem czy nadawał by się do domu z bardzo małymi dziećmi...chyba raczej tylko do starszych.
A że jest kochany i mądry i wyjątkowy! to się zgodze:)

oby telefon zadzwonił:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...